Jump to content

varvas

Kasutajad
  • Sisu loend

    106
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik varvas postitused

  1. Valu

    siis parem hakka
  2. Valu

    Kui mingi aeg trenni teed siis lihased ei valuta enam hommikul, sest lihas harjub trenniga ära ja kas sa üleüldse venitad peale trenni , sest kui sa venitad ei tohiks eriti valutada?
  3. Aga ujumine on väga hea vaheldus jõusaali treeningule, sest ujumine treenib korraga väga paljusid lihasgruppe + treenib vastupidavust. Korra nädalas või 2-3 korda kuus ujulasse jõudmine on ikka soovitatav ma arvan , eriti talvisel ajal kui nt rattamatkasi ei toimu.
  4. Proteiin - gaasid?

    ma mõtlen proteiini pulbrist tehtud sheiki, loomulikult kohupiim ei aja
  5. Teie õlgade laius

    48 cm õlad kasv 1,85
  6. Üleskutse www.fitness.ee tegijatele - palun tehke temaga üks intervjuu ja www.fitness.ee kasutajad võiksid esitada küsimusi!
  7. Alakaal

    Tere, harjutusi saad www.bodybuilding.com/fun/exercises.htm ja veel siitsamast www.fitness.ee siis tööriistad ja harjutuste pank
  8. 4-ks jaotatud kava

    Tervist! Mõtlesin siis ühe kava välja, põhimõtteliselt öelge mis arvate , kus vead seal parandage Esmaspäev - Selg ja Biitseps 1. Good Morning või jõutõmme teen ülenädala ühte kuna mõlemad alaseljale 2. Tõmbed kangiga, ettekallutatult 3. Tõmbed käsikuga ettekallutatult 4. Küünarvarte kõverdamine althaardes seistes kangiga või küünarvarte kõverdamine alaplokil seistes. 5. Küünarvarte Kõverdamine Scott'i pingil käsikutega althaardes 6. Küünarvarte kõverdamine peopesad vastakuti istudes (juhul kui jõuan veel) Kolmapäev - Õlg ja käevars (ranne) 1. Kangi surumine kukla tagant istudes 2. Käsikute tõstmine kõrvale istudes 3. Õlakehitused kangiga nii eest kui tagant 4. Kangi tõstmine randmetega althaardes 5. Kangi tõstmine randmetega pealthaardes 6. Küünarvarte kõverdamine alaplokil pealthaardes Reede - Rind ja tritseps 1. Smithi kangiga surumine kaldpingil 2. Käsikute lennutamine kaldpingil 3. Surumine rinnatrenazööril 4. Küünarvarte sirutamine seistes kangiga 5. Küünarvarre sirutamine taha käsikuga 6. Küünarvarre sirutamine käsikuga vb Allasurumised plokil pealthaardes ( juhul kui jõuan veel) Pühapäev - jalg ja kõht 1. Kükkimine kang turjal Smithi masinal (poolkükk) 2. Surumine jalapressil 3. Päkkadele tõused seistes Smithi masinal 4. Istumine vastu seina jalad 90 kraadise nurga all, midagi pole all 5. Kerepainutused trenazööril 6. Keretõsted jalad seinal või kannad pingi peal
  9. Vaja ABI kodusel treenimisel.

    Tere! Aga sa võiksid osta veel omale nt hantlid ja http://www.bodybuilding.com/fun/exercises.htm sealt saad harjutusi rinnalihasele, Ps uneaeg ja toitumine paika!
  10. Seljatreening

    Küsimus siis selline, et kas ühel treeningul, mõtlen seljapäeva, on sellisel treeningul mõtet 1. Good Morning 3*10 2. Jõutõmme ja/või "Tõmbed kangiga, ettekallutatult" 3*10 3. Tõmbed käsikuga ettekallutatult 4*10 Et siis kas teha nii Jõutõmme kui Tõmbed kangiga, ettekallutatult või mitte? Erilist mõtet vist pole või mis .... ? Ja kumb neist kahest harjutusest efektiivsem?
  11. triiceps , biiceps

    Tänud ka Sulle , muideks andsid päris hea mõtte mulle mida järgmine aasta trennis teha !
  12. triiceps , biiceps

    Äitäh Sulle, ma tõesti ei teadnud mis asi see on. Nüüd tean
  13. Mõned algaja küsimused.

    veidi infot sealt http://www.ttusport.ee/index.php?top=Jõusa...=2〈=est
  14. triiceps , biiceps

    Milline see supperseerija veel on ? Pole kuulnud nagu, Palun kirjelda
  15. vaata äkki saad sealt veidi abi, mul ka randmeprobleemid http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=14778
  16. jalapress ja pilt taskus

    Kust sellest Tabatha meetodist saaks täpsemalt lugeda/uurida ?
  17. Äitäh kõigile vastajaile, sain jälle targemax !
  18. Oskab ehk keegi täpselt öelda miks on vabade raskustega treening efektiivsem kui nt plokkmasinatega treening ?
  19. proteiin algajaile

    Tere! Küsimus siis selline et milline järgnev proteiin on siin fitness.ee poest pakutavatest kõige parem algajale kas: ProWhey hinnaga 195,- Hera 80 hinnaga 295,- Maito 90 hinnaga 295.- ProSlow hinnaga 275.- Soija90 hinnaga 195,- Soy hinnaga 199,- Kas keegi omast kogemusest nende + ja - oskab välja tuua? Ps millisest neist tulex kõrvale hoida ?
  20. Tähendab nüüd kui ma õieti aru saan siis pean kangi hoidma peopesa alumises osas ehk siis n-ö mitte võtma selle pihku sealt kohast kus hakkavad sõrmed? Ega kellelgi juhuslikult mõnd linki pole mis näitax seda haaret täpsemalt?
  21. Tervist. Probleem siis selline et jõusaalis olen käinud u 4 kuud ja u 3 käimiskuul lõi rinnalt surudes parema käe randmesse valu. Aga kui jõusaalikinnas peale panna ja sellel peal olev see nö tugiside kõvasti kinni tõmmata siis valu kaob kui rinnalt suruda . Ps vahepeal tegin 2 nädala pikkuse pausi aga valu pole kadunud , mis teha?
  22. Spordiarst

    jop, isegi seal käinud ja väga rahule jäänud
×