Jump to content

varvas

Kasutajad
  • Sisu loend

    106
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik varvas postitused

  1. Kreatiin ka, aga kaua trenni teinud oled?
  2. Mida arvate selliselt kavast?

    Kõhu treenimine trenni lõppu igal päeval!
  3. Mida süüa hommikul ennem kooli?

    Aga trennipäeva hommikul enne kooli? Kas midagi muud või põhimõtteliselt samad asjad ?
  4. Mõjutab lihaskasvu vms?

    Kui palju seda alkoholi tarvitad ? Kui 2 kasti õlut korraga makku tõmbad ja endast paakauto teed , siis see kõhulihastele küll hästi ei mõju.
  5. Jõud ja lihas

    Surfa ka foorumis ringi sest, sellest ka varem räägitud juba.
  6. Ei lasta jõusaali

    Mis linnaga tegu?
  7. Ei lasta jõusaali

    vana sa oled siis?
  8. Armukesed.

    Et siis üks kommentaar youtube'ist kus olid ManU parimad kollid. As I walked past old trafford the other day I saw Wayne Rooney having a shit outside old trafford. He said to me look at that for a log. A Man Utd fan ran over to the shit then put it in his pocket. Its up on e bay now 100 pounds . Kas kellelgi jõusaali nalju ka on ,kui on siis postitage, tahaks lugeda!!!
  9. Selg

    kuule kakur007 on siin kasutaja juba oma 2 aastat, ma usun , et ta teab küll kus kohast harjutusi saab vaadata!
  10. Aga kas piletiraha ka küsitakse või SK Reval Sport laseb kõik vaatajad tasuta sisse?
  11. kas pealtvaatajad ka lubatud on , seda tahaks teada
  12. Jõutõmme

    selle loogika järgi ei tohiks siis üldse selga treenida, ega need kooli kehalise kasvatuse õpetajad just ka kõige targemad ei ole , palju on ju neid koolitamata wannabe'sid
  13. Mulle tehti kava

    Jõusaalis on käidud 4 kuud ja tehti siis mulle sellinne kava seda kava pidi tegema 4 korda nädalas 3-4 nädalat järjekord on selline Rinnalihastele surumine lamades kangiga 3*10 Rinnalihastele surumine lamades hantliga 3*10 kõhulihastele plokkpink 3*max Ploki tõmbed vastu kõhtu istudes 3*10 Ploki tõmbed kukla taha lai haare 3*10 Seljalihastele ettekummardused raskusega 3* max Seistes plokiga küünarvarte kõverdamine alla 3*10 Biitsepsile istudes hantlitega küünarvarte kõverdamine 3*10 Jalapress 3*10 Säärtele pöialetõus 3*10 kõhulihastele plokkpink 3* max
  14. Mulle tehti kava

    kui ma selle kätte sain vaatasin ka et mäda, ühe korra olen selle järgi teind ei tee ka rohkem
  15. Mulle tehti kava

    täpselt nii, sa peaksid tglt seal ise treeneriks hakkama
  16. Mulle tehti kava

    Öeldi et 2 trenn 1 puhkus, 2 trenni üks puhkus, aga ma ei taastu ära seega üritan esmaspäev, kolmapäev, reede, pühapäev
  17. Mulle tehti kava

    noo ma ka arvan nii , aga point on selles , et minu kava tehti maha, öeldi, et see on jama ja anti see, kõhulihaste kohta niipalju, et tema sõnul võib teha neid n-ö söögi alla ja peale, et siis kogu aeg.
  18. Mulle tehti kava

    jop, treener tegi
  19. Millist kala sööte?

    Särg vobla kujul , lõhe , forell ja lest ka, muid eriti mitte kui siis toores kilu võileiva peal
  20. valgud

    http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=7828
  21. iq

    ingliskeelne 106 eestikeelne 110
  22. Algaja + hantlel

    Ega sa ennast täis tankima ei pea, jooma peab niipalju, et janu kaoks mitte niipalju kui magu mahutab
  23. Noored netikasutajad

    Fitness.ee lojaalne kasutaja , päevas saab ikka mitu korda käidud, et uurida mis uut foorumis uut.
  24. jõusaal või mitte? kui vanalt? milleks?

    Et siis selline küsimus, et kas jalgpalli mängid ikka edasi?
  25. Naise ideeal vorm

    kurat nendel meesnaistel on ikka paremad lihased kui mul , trenni ajab selline asi
×