Jump to content

varvas

Kasutajad
  • Sisu loend

    106
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik varvas postitused

  1. Rinnalihas

    Sooja teed korralikult ikka w?
  2. jõu-treeningu saated

    Kui ma ei eksi siis ETV hommikuprogrammis , neljapäeviti, käivad harjutustest rääkimas/näitamas Argo Ader ja Ott Kiivikas. Mehed viskavad head nalja ka !
  3. Ühes siia teemasse postitatud lingis oli ektomorfi kava. Kuna isegi ektomorf siis mõtlesin seal olnud kava ka siia postitada , huvi pärast 3-ks jaotatud kava 1. Jalg + õlg 1. Jalgade sirutamine trenazööril 2. Leg Curls (eestikeelset nime ei oska öelda) 3. Kükk v jalapress 4. Pöiasirutus hakkmasinal 5. Seistes v istudes hantlite surumine 6. Seistes hantlite korda-mööda tõstmine ette 7. Kangi tõmbed lõua alla v õlakehitused kangiga 2. Selg + biitseps 1. Lõuatõmme(lai haare) 2. Ploki tõmed rinnale , lai haare 3. traktor 4. Seljale keretõsted pukil 5. Seistes kangiga küünarvarte kõverdused 6. Istudes hantlitega küünarvarte kõverdused 3. Rind+ triitseps 1. Kätekõverdused 2. Kaldpinnal hantlitega surumine 3. Rinnalt surumine 4. Negatiivse kaldega pingilt hantlitega surumine 5. Triitsepsile kätekõverdused ingliskeeles Dips 6. Küünarvarte sirutamine käsikuga v ploki alla surumine seistes
  4. Meie omad Playboyd näitavad stiili

    Kuule ole meheks pane kõik ülejäänud selle kuu numbri lehed ka
  5. Veel algaja, andke nõu.

    Mina söön oma kohupiima firmalt Farmi ikka paljalt otse topsikust, ma ütleks et ma lausa naudin seda, mul küll raskelt ei lähe
  6. Kava muutmine

    Võta see kaheks jaotatud kava 1 variant. Super hea kava! Smithiga mõtetu suruda (see puhtalt minu arvamus, eelistan vaba kangi) suru ikka n-ö lahtise kangiga. Minu jõusaalis Smithi kang 15 kilo.
  7. Eesti Vabariik 90

    Õnnitlused koduvabariigile ! Loodame et palgad tõusevad, saab rohkem proteiini osta
  8. Ühesõnaga peale trenni läksin koju. Sõin peale trenni kohupiima ja kodus sõin tatra putru piimaga ja öösel õnnestus kogu kompott välja oksendada. Nüüd vedelen jõuetult voodis ja ennast liigutada ei jaksa. Söönud ma midagi pole, kuna lihtsalt ei lähe toit alla, tahket toitu mõtlen. Sõber soovitas proteiinisheiki juua, et toitained kätte saada. Ja siit ka minu küsimus mida süüa?
  9. Serious Mass

    Tänud mees ! Nüüd trenni !
  10. Serious Mass

    Sooviks ka teada, juhendil olevat kogust küll ei julge panna
  11. Serious Mass

    Täna sai isegi ostetud serious massi ja see lusikas suurem kui mõnel liivakastis kühvel
  12. õlavarre lihased

    Triitsale Prantsuse surumine
  13. Milliseid jalatseid kannate?

    Trennis Nike saalivuti putsad (futsal) vabalajal vabaaja tossud
  14. Kava!!

    Tervist ! Äkki saadaks mullegi, trenni teen 4 korda nädalas. Mail : serial_chiller01@hotmail.com Oskab äkki keegi öelda kuidas see kava oli ?
  15. beeta-alaniini saadavus

    Üks offtopic küsimus , ei hakanud uut tegema, kuna kaudselt seondub, kui välismaalt (nt Venemaalt) omale proteiini , või muid toidulisandeid tuua, kas siis võib piiripunktis pahandusi tulla w?
  16. rinna lihased

    Sa nagu pmst kava ei taha w, olex kõvasti lihtsam........
  17. rinna lihased

    Sa tahad ainult rinda treenida w ?
  18. rinna lihased

    http://www.fitness.ee/lehed/tooriistad/har...k/rind/002.html
  19. Millist mineraalvett eelistate?

    Aura mullita vett ! Aga sellest Borjomi fenomenist ma aru ei saa , maitse meenutab haiglat ja raha kasseeritakse ka suht palju selle eest . Aga noh asi on maitses
  20. Head Sõbrapäeva!

    Head sõbrapäeva foorumlastele !!!
  21. Õnnitlused sünnipäevaks!

    Palju õnne Fred ! ! !
  22. Ega keegi ei oska öelda..

    Kui sõudmist ergomeetril teed , siis ju näitab kulutatud kalorite arvu. Niiet kui teada tahad siis proovi järgi
  23. SÜNNIPÄEVAÕNNITLUSED MAREK KALMUSELE!

    Palju õnne ja pikka iga soovin ma Sulle !
  24. Toitumiskava?

    Noo sa oled 13 ka alles, veidi ootamist ja on olemas , aga gmasteri soovitus toitumiskava kohta oli küll asjakohane (see vist tal kõige levinum soovitus ka )
  25. Toitumiskava?

    Mida sa ei jaksa enam oodata ?, et põhimõtteliselt tahad 100 kg kaaluda w......
×