Jump to content

MEE

Tavamoderaatorid
  • Sisu loend

    1 482
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik MEE postitused

  1. uus tegija

    nu a kuida siis mõista seda tehnika peal olevat infot kus näiteks kõlarite watte tõstetakse julmalt. Isegi näinud kuidas köögiraadiomakikene olevat 100w kõlaritega:P
  2. uus tegija

    irwe @ yle 700% suurem mõjuga. Ise ka usud v? Reklaamitrikk!
  3. no nüüd tuleb mitu küsimust korraga

    selle asja nimi on yletrenn. Paar päeva nädalas võiks ikka puhkust olla. Muidu hakkavad ületrenni nähud tekkima. Endal sellega kogemusi olnud - ei tasu ära:) Pane otsingusse ületreening or smt ja loe sel teemal
  4. Üleskutse

    ei ole võimalik jutukas bannida nii perminent.... niiet pole mõtet.... lihtsam ignoreerida või siis ebaeetilised v siis muud postitused mis käivad lehe reegilitele vastu ära kustutada- kyll ta siis ise tüdineb.
  5. L-Carnitine

    Küsimus siis selline, et väideti, et kui kui L-carnitiini kuur lõpetada siis olevat vaida aja kysimus kus kogu see üleliigne mass tagasi tuleb. Kui toitumine korras ja trenn ka? Jäi väheke arusaamatuks. ette tänades
  6. jala tagaosa

    Kes kuidas teeb? (jutt ei ole sääremarjast) ette tänades
  7. Odav jõusaal Tallinnas

    Planetis on nii ruumi, masinaid ega ole järjekordi masinatele ega kardios ja on olemas poksisaal ka koos kotiga(2) KUID ei ytleks et see koht nii väga odav oleks - 750 kuus kui ma ei eksi. Ise olen rahul.
  8. jõutõmme

    Härrased kes ja kui tihedalt jõutõmmet teeb? On soovitusi kui tihti teha? ette tänades
  9. jala

    Kes kuidas teeb? (jutt ei ole sääremarjast) ette tänades
  10. jõutõmme

    hmm... nu ma teen ka tavaliselt seljapäeval. Kuid jalapäeval, tõmban end niigi läbi, et vaevalt sinna ta mul mahub. Bohemian palju tõmbad ? Hata sama kysimus sulle. ette tänades
  11. DOPINGUPROOVIDE TULEMUSED?

    arvamuse avaldamine ei ole kunagi hiline ja see hamba sisselöömine on iroonia mõne isiku suhlemiskommete kohta. Dumbell mõned isikud teevad muul eesmärgil ka suu lahti. Nimelt mul sügavalt p***ui, mul omad saavutused oma elus, Kalmusel oma elu- pole minul tema "kuulsust" vaja. Dumbell loe natuke mida sa räägid, proovi emotsioonivabamalt ja rohkem faktiivselt.Kuid mul ei ole mingit huvi sinuga siin "kõva mehe" juttu ajada... tahad haukuda- tule ja haugu. Siin eeldan sportlikust. PS! Priitu - nu kui keegi tahaks Kalmuse tasemele jõuda siis peaks ikka väga ennast vihkama, et vabatahlikult sellist alandust enda õlule võtta. ytlen veel kord- ei midagi isiklikku @ Marek
  12. DOPINGUPROOVIDE TULEMUSED?

    Lugesin nüüd selle kamarajura läbi kõik ja mind pani imestama paar asjaolul. 1) Mareki reaktsioon provokatsioonidele ja lihtsatele küsimustele. Rusikad käiku? Mõistust jäi väheks või sõnad said otsa, et täismees end nii väljendab? Lugesin ka Ero kommentaare, ma lugesin sealt välja rohkem küsimusi kui provokatsioone. Marekul on õigus kasutada mida ta tahab AGA olles Eesti kulturismis tuntud inimene ja autoriteet siis võiks ikka vähe inimlikum olla? Eestis on minu teada sõnavabadus - seega me KÕIK võime avaldada oma arvamust. Ja ikkagi olen ma arvamusel et hr Kalmus on spordisuhtes ebaeetiline. EI hakka ma vaatama mida tegid need ameeriklased v kes iganes, mind see ei huvita. Võrrelgem end parematega ikka, mitte halvemate najal end paremaks maalides. Minugi poolest võite siin ähvardada mul hambad sisse lüüa või mis iganes mõnda erutab. Kuid see näitab vaid teie endi evolutsiooni tagurlikust. Spordi eesmärk pidavat olema terve vaimu ja keha kooslus. Suured võime me kõik olla aga kas ka vaimselt INIMESED? H.
  13. DOPINGUPROOVIDE TULEMUSED?

    isiklikult rääkisin pigem spordieetikast. Ei ole ma Mareku panust või nõuandeid puutunud. Asjakohased ja asjalikud on nad tõesti. Aga spordieetika koha pealt - sry, paneb imestama. NB! kordan veelkord- nothing personal @ Marek
  14. DOPINGUPROOVIDE TULEMUSED?

    See on sama hea kui öelda, et kuulge aga suitsetamine ei ole ju kanep või amfetamiin ei ole ju koka... doping on doping. Oleks oodanud rohkemat sportlikust Mareku poolt. NB! nothing personal @ Marek
  15. DOPINGUPROOVIDE TULEMUSED?

    Ja mis aine see diureetikum on? Kahju, et meil nii tehakse.....
  16. sisemine

    Suuremat sorti abi oleks vaja harjutustel, nimelt väline rinnalihas on korralik aga sisemine on nõrgavõitu... mis formuleerib rinnalihase a la nike märk kujuliseks. Kuidas teha siis neid sisemisi rinnalihaseid mida tavaliselt tehakse kaldpingil surudes, eeldades et kangi alla üldse minna ei saa? St ei käsikutega ka mitte.... ette tänades
  17. sisemine

    tänan teid härrased, kindlasti proovin
  18. 3-4 korda päevas? -mõttetu !!! 2 korda nädalas on asjalik, 150-200 kordust. Alumisi keretõsted ning pingil istudes pane hantel kahe jala vahele pahkluude juurde(?) ning tõsta jalgu keha ligi ja samal ajal ülakeha jalgade juurde tuues... mõjutab alumisi ja ülemisi. Ülemistele on mõtekas suurema kraadi all ning raskusega teha. Söö valku, kuna kaalu sul kuidagi vähevõitu. Kõhulihased kaua puhkust ei vaja niiet minutist piisab. NB! tegija ei ole aga ühtteist tean ikka:)
  19. Haigestun kergesti

    soojemalt riidesse äkki? Vitamiine söö
  20. Suuremat sorti abi oleks vaja harjutustel, nimelt väline rinnalihas on korralik aga sisemine on nõrgavõitu... mis formuleerib rinnalihase a la nike märk kujuliseks. Kuidas teha siis neid sisemisi rinnalihaseid mida tavaliselt tehakse kaldpingil surudes, eeldades et kangi alla üldse minna ei saa? St ei käsikutega ka mitte.... ette tänades
  21. sisemine ja välimine rinnalihas (?)

    ma tänan, neid harjutusi tean aga mure selles, et yhte kätt ei saa absoluutselt üles tõsta.. see teeb asja keeruliseks... hetkel teen masinatel.. aga need mõjutavad väliseid lihaseid... ristamine ongi ainus hetkel mida saan teha... mõtlesin proovida veel jalad pingile ja kätekõverdusi... idee järgi peaks ka töötama:=)
  22. sisemine ja välimine rinnalihas (?)

    tänan teid härrased... veel ideid?
  23. sisemine ja välimine rinnalihas (?)

    renku - mon ami, nagu ma juba kirjutasin siis ma ei saa kasutada mingit moodi surumist, ei kaldpingil ega horisontaalsel, selles see kogu jama ongi... et oleks vaja leidlikust ja kogemusi inimfüüsise vallas:)
  24. sisemine ja välimine rinnalihas (?)

    plah.... ma kysin mis harjutusi teha ja üldse võiks vastata keegi kes vähe pädevam.... treener rääkis mulle ühtedest harjutustest aga minu puhul nad kahjuks ei sobi (vigastus) niiet mul oleks vaja enam kogenud isikuid mitte geeniteadlasi:)
  25. sisemine ja välimine rinnalihas (?)

    tahad Sa mulle öelda, et mul ei ole võimalik rinda ümmarguseks treenida? Kahjuks ma selle vastusega ei lepi.
×