Jump to content

MEE

Tavamoderaatorid
  • Sisu loend

    1 482
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik MEE postitused

  1. kalaõli, kalamaksaõli, omega -3

    jah, eks Euroopa liidu määrused antakse tõesti välja kooskõlas ettevõtjatega. Pole ma veel näinud ettevõtet, kes nii palju suudaks altkäemaksu anda või lobby tööd finantseerida, et nii suurt krt institutsiooni seljatada. MS sai piki päid, Intel sai piki päid... kalaõli tootjad võidavad kindlasti ! Take it easy, vandenõuteooriad võiks vabade teemade alla pigem minna.
  2. kalaõli, kalamaksaõli, omega -3

    kalaõli puhul mürgistest aintest rääkida Euroopas oleks liialdus. Selleks, et müüa kalaõli ostetakse toormaterjali edasimüüjalt, kellel on vastav sertifikaat, kus on vastavate raskemetalli sisaldus kirjas (kui palju piirnormi). Niiet kui just hõlma alt ei osta siis ei tohiks probleeme olla ja lisaks sellele võib alati tootjalt küsida sertifikaadi koopiat.
  3. knockout

    MMA on SPORT, spordi eesmärk on meelelahutus. See ongi meelelahutus. Ega niisama neid hype ja prefight badass intervjuusid ei anta. Mida suurem kisa ja näilik "hate", seda suuremad müüginumbrid, kuna vaatajaskonnal uudishimu, kes keda.
  4. mulle ka palun, kui võimalik 4-5 päeva oma. tootmine@treeningvahendid.ee suur tänu Kaido !
  5. soovitaks lugeda korralikult Eesti Vabariigi põhiseadust ja Inimõiguste ja põhivabaduste kaitse konventsiooni ja siis mõelda, kas tasub ikka selliseid otsuseid teha.
  6. ma siiralt loodan, et lugupeetud MMA ja BJJ liit tõmbab kaane peale või kooskõlastab sellised... ettevõtmised. Elagu Sean II !
  7. Peksa saamine

    igast pahna ka ajada ei tasu eks... Karistust raskendavad asjaolud on: 1) omakasu või muu madal motiiv; 2) süüteo toimepanemine erilise julmusega või kannatanut alandades; 3) süüteo toimepanemine teadvalt noorema kui kaheteistaastase, raseda, kõrges eas või abitus seisundis isiku, samuti raske psüühikahäirega isiku suhtes; 4) süüteo toimepanemine isiku suhtes, kes on süüdlasest teenistuslikus, majanduslikus või perekondlikus sõltuvuses; 5) süüteo toimepanemine erakorralise või sõjaseisukorra ajal; 6) süüteo toimepanemine ühiskondlikku või loodusõnnetust ära kasutades; 7) süüteo toimepanemine üldohtlikul viisil; 8) raske tagajärje põhjustamine; 9) süüteo toimepanemine teise süüteo hõlbustamiseks või varjamiseks; 10) süüteo toimepanemine grupi poolt; 11) süüteo toimepanemise hõlbustamiseks ametliku vormiriietuse või ametitunnuste kasutamine. ja see, kes politseilt krim karistuse kaela sai ületas hädakaitsepiire järelikult, muul võimalusel ei ole väga võimalik saada karistada enesekaitse eest. Mõni vajab füüsilist treeningut, et olla tugevam teine jälle emotsionaalset-psüühilist, et osata lõpetada kui aeg on, mitte lihtsalt tampida.
  8. ei ole Marekul midagi viga - täitsa tubli vana. Jube otsekohese ja terava ütlemisega aga kus suitsu seal tuld, eriti arvesse võttes, et Marek ei ole kõrvalseisja nendes asjades vaid aastaid samas seltskonnas liikunud. See ju vana "seadus", et kui tehakse "pättusi" siis peavad kõik asjaosalised seda tegema, sest asjast ei tohi teada kõrvalised isikud, kes saladusi ära kasutada saaks, et kelleltki midagi välja pressida - piltlikult öeldes, kõik nad samad paadis. Aga mehed matsid Eesti kulturismi tõsiselt sopa sisse, kaotasite 2-3a kättevõideldud maine ühe nädalaga. Ja mitte sellepärast, et Argo kasutas aineid vaid sellepärast, et te kokku ei hoidnud kui kulturistide kommuun - musta pesu pestakse ikka kinniste uste taga. Pole minu asi õpetada, kahju on lihtsalt, sest kulturism on ka sport ja mõned meist näevad tõsist vaeva, et spordikultuuri Eestis paremaks muuta. PS! Kui kronoloogiat vaadata siis eks neid sahinaid/vihjeid on rohkemgi olnud.. siinkohal võiks vanematele olijatele hr Mesi teematõstatust meenutada.. kelle suu kiiresti kinni suruti. Kalmus on kulturismi patrioot.. selles ei saa kahelda vast keegi.
  9. The Ultimate Fighter 10

    jumal tänatud subjektiivse arvamuse õiguse eest Ok, on nagu ta - pole vahet kelle riist on suurem ja rahakott paksem. Tahtsin selleni jõuda, et kohtuniku töö ei ole trips-traps-trulli mängimine vaid tõsine töö.
  10. The Ultimate Fighter 10

    http://boxing.nv.gov/Index.htm UFC mängib nende reeglite järgi. Ma hindan Sinu kogemusi aga julgen jääda seisukohale, et Eesti MMA, selle kõrval, mis arenenud MMA riikides toimub on veel viisakalt öeldes arengujärgus. Mis ei tähenda seda, et ma ei tunnustaks või hindaks suurt tööd, mis on tehtud, et sport areneks. Lihtsalt püüa hinnata ka selle äärekohtuniku tööd, v-o ta ei vasta Sinu kõrgete standarditele aga hinnangu andmine on üks raske töö - eriti kui tegemist on kaalumisega.
  11. The Ultimate Fighter 10

    Jah, eks sellepärast ju kohtunikke aastaid koolitataksegi - kuna see on lihtne numbrite lahtrisse kirjutamine. Aga aitäh arvamuse eest.
  12. The Ultimate Fighter 10

    suhteliselt mõttetu vaidlus, kuna ei ole olemas sellist asja nagu "õige" või isegi "õiglane". Kõik formeerub lõpuks ümber subjektiivsuse - kohtunik on inimene ja tema abstraktsuse tase olukorra hindamisel on samuti sellest mõjutatatud.
  13. Kui paljud eestis jälgivad MMA-d

    kogun MMA ja funktsionaalse enesekaitsega seotud materjale. UFC-d on kõik olemas, Pride on kõik olemas, TUF on kõik olemas. KOTC on olemas. Kõik kokku üks 5TB materjale.
  14. MMA Raju 3 (31.10.09, Tartus)

    eks rohi on alati rohelisem just "seal"
  15. MMA Raju 3 (31.10.09, Tartus)

    milline on linnapildil oleva plakati informatiivne väärtus? üldisemalt minu poolest pangu mis tahavad ülesse, senikaua kuni on mingi struktuur olemas, et kui ma tahan lugeda teemat vahtralehest siis ma ei pea sealt alt leidma juttu sellest, et kas siilidel on pikad okkad. Siinkohal ma ei ole nõus Sinuga, et kaootilisust jätkama peaks, pigem olla see "paha" ja nõuda korda. Olen nõus olema pioneer, isegi kui sellepärast nuga selga lüüakse ka fitness.ee tunnistab probleemi foorumi haldamise juures, et ei ole teps mitte kerge ohjata seda OT, mis vohab. Teeme, mis suudab, et ühepajatoitu ei tekiks. Love us or hate us.
  16. MMA Raju 3 (31.10.09, Tartus)

    ei võiks Miks? sest sellise info jaoks on Teil olemas veebielehed, kus Te saate kogu info operatiivselt edastada iga pildi või plakati, mis üles panete. Jah, ma saan aru, rõõmu see ju pakub, esimene selline juhtum ja teema on kaugele arenenud. Very nice! Aga sõbrad, ärgem unustagem, et kui ma annan Teile green lighti siis võiks sisuliselt igaüks nõuda, et näe nemad said ja meie tahame ka. Aga kas Sa ettekujutad kui palju materjale ja millise reklaamieelarvega K-1 korraldatakse? Ja seda kõike promona siin kajastada? no ma ei tea.. tundub tõsine fitness.ee kuritarvitamine. Ja asi ei ole MMA-s, et ma nüüd jubedalt Teid kiusaks.. kõikidega teen sama. Hoian oma pesa korras, korratus mulle ei meeldi.
  17. MMA Raju 3 (31.10.09, Tartus)

    fanatism on tore! Ent ... sellegipoolest ma ei poolda seda, et iga Fight Night, K-1 või muu ürituse puhul hakatakse üles panema reklaamiplakatite asukohtade pilte Selliselt jätkates võiks järgmise aasta lõpuks kogu Tallinna linnaosade kaardi kokku saada, üritaks kainet mõistust kasutada
  18. MMA Haapsalus

    ühe MMA puuri me igastahes Haapsalusse müüsime, ma ei tea mis te sellega seal tegite
  19. Ajakiri Fight!

    isiklikult "tõmban" kõik ajakirjad PDF kujul. ' Ei näe pointi miks makulatuuri koguda.
  20. UFC nut shot

    kubemekaitse peal... kui poleks olnud siis oleks 1 laksust aidanud.
  21. MMA Raju 3 (31.10.09, Tartus)

    dubleerimist sel teemal, et kui teema X on juba tehtud siis pole vaja seda teemat UUESTI rõhutada teemas Y. Ma saan aru, et marketing on tore ja vajalik 100x taguda, et tarbijale pähe jääks aga no siiski.. common sense huh?
  22. Helen, ettepanek: videos on "võistlejad" - võitlejad oleks asjakohasem?
  23. MMA Raju 3 (31.10.09, Tartus)

    üritame dubleerimist vältida.
  24. Solaris on Estonia kontserdisaali vastas. www.solaris.ee
×