Jump to content

Terminaator123

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Terminaator123

  • Tase
    Vaatleja
  1. Tartu MV lamadessurumises 2007

    Kullamees Esiteks ma ei oleks esikohta saanud, sest seal oli minuvanune ja minust pisut parem mees (samas kaalukategoorias). Ja teiseks , ma ei ole öelnud, et võistlus s*tt oli, lihtsalt teatud möödapanekud, mis polnd normaalsed. Aga mõtle, kui toimuks midagi analoogset sinu võistlustel (rammumees), kas sul ei oleks sellel kohal ebameeldivaid emotsioone. Kui ei täideks etteantud võistlusjuhendit. Seepärast pole vaja ilkuda Hr. Tank.
  2. Tartu MV lamadessurumises 2007

    Tartu MV lamadessurumine 22.dets.2007 Võistlus oli hästi korraldatud, publikut ja osavõtjad oli küllaldaselt. Koht ehk siis Arena spordiklubi oli võistluse kenasti ettevalmistanud, sponsoreid oli palju. Võistlus oli hästi organiseeritud, sellepoolest, et särgiga ja särgita surumine oli eraldi arvestuses. Kuid miinused: Võistluste kommentaator tundus olevat nagu suusatamist või vormeli võistlust kommenteerimas. Mõttetult palju möla ja seda ma ei räägi ainult enda eest. Kommentaator segas tegelikult surumisele keskendumist ja surumist ennast sobimatute kommentaaridega (nt "sina kui vana naistemees") ja seda surumist alustavale ja sooritavale võistlejale. Kommentaator oli täiesti ebapädev ! Küsimus: MIKS EI toimitud vastavalt võistlusjuhendile - http://www.arenasport.ee/lamadessurumine.html Nimelt miks ei autasustatud Juunioreid ja Mehi eraldi, nii nagu seda tehti Noorte puhul ? See jäi küsimuseks paljudele võistlejatele. Täiesti arusaamatu nüanss, sest sellisest muudatusest oleks tulnud teada anda enne võistlust. Sest on ju täiesti ebvõrdne võistelda meestega, kellel on treeningstaaž ~20 aastat.
×