Jump to content

waldof

Kasutajad
  • Sisu loend

    36
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik waldof postitused

  1. kiiresti kaalus üles...

    oleks ka sellest ka väga huvitatud !! eelmine aasta jõulude ajal näiteks ma võtsin alla !! ainuke võimalus minu jaoks oli jõusaal ja korralik toitumine ! aga jhm jube on see kui ikka ei tule nee kilod kõik nurisevad et ei saa alla mul just vastu pidine probleem ei tule need kilod alla saan kiiresti võtta aga juurde ei midagi ainult raske tööga !!
  2. mass

    massi ajal suht aja kõike mida sa saad sisse nii palju kui võimalik !! ja tõesti mix muna kollased ära viskad ? neis ju rohkem valku kui muna valges !!!
  3. Mis on Sinu jaoks oluline jõusaaliriiete puhul?

    minu arust põhiline on mugavus et hea treenida oleks !!! ega ma mingil moe show pole et ma tulen näitama et vaata mis mul täna seljas on !! nii-kui-nii see kedagi ei huvita kõik mõtlevad trennile mitte teiste riietele
  4. Kaalust juurde?

    mõtekam on tellida toitumise ja treening kava korraga see teeb kokku 900 krooni siit samalt lehelt saab seda tellida !!! ise ma pole ka veel seda tellind aga kyll tulevikus yritan teha ! aga uurisin metsikult foorumis ja panin endale ise toitumise kokku ja treening kava ise olen sellega rahul ja n2en tulemusi ka !!
  5. Kaalust juurde?

    endal oli alguses sama probleem kuid nyyd kilod tulevad ja ikka jube kiirelt. põhiline on etsaad toitumise ja trenni paika siis on k6ik korras ja näed väga kiiresti muudatusi. soovitan tellida toitumis ja treening kava soojalt ! kui just sellel hetkel võimalusi ei ole siis uuri väga palju siin foorumis ja leiad väga palju õpetusi et juba saad algust teha!
  6. kava

    minu arvates tuleks võtta suuremad lihased eraldi p2evadena läbi ! sest ise tavaliselt kyll ei j6ua mittut asja korraga teha kui intensiivselt teen !! sest tundub et saa teed esmaspäeval ja reedel liiga palju lihas gruppe korraga! ja mis on sinu eesmärk !! aga alati loe enne eksperdi nõuannet kui algaja !! et minu arvamus võib täiega vale olla
  7. Ei saa kasutada poodi

    kas ainult minul on v6i kellegil veel ei saa minna fitnessi poodi viskab mingi lehe errori ette !!! ja see on tulnud mingi paar p2eva tagasi alles!!
  8. Kas suitsetate?

    olin 5 aastat t6mmand ja j2tsin maha ning akkasin trenni tegema ja suitsuta on ikka palju palju kergem ja m6nusam!!!
  9. rinnalt surumine

    ei tea pole veel kordagi niimodi proovind et palju suudan rinnalt suuruda trenni teen ka noomodi et ikka l6pus tunnen et rind l2bi ja selline m6nus tunne on sees aga seda olen m2rgand et koguaeg need raskused vaikselt ikka t6usevad !!! Ja vot nendest inimestest ei saa aru kes ohoo üplevad ma surun rinnalt nii palju ja nyyd ma olen lahe et ma surun rohkem kui sina !!! see pole minu arust mingi näitaja !!!
×