Jump to content

Viki

Kasutajad
  • Sisu loend

    10
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Viki

  • Tase
    Algaja
  1. põlv teeb "klõps"

    lahendus siis leitud Geli ei v6ta ja proovime siis neid tabletikesi. Mis keemiasse puutub, olen siiski veidi patune - victell sporti ikka tarbin
  2. põlv teeb "klõps"

    Aktivist, suur tänu sulle
  3. põlv teeb "klõps"

    no sõber internet aitab alati, nüüd olen valgustatud. (kui sa mõtlesid ultra gel kokteili) ma ei tea, suhtun igasugustesse sissesöötmiskeks/jootmiseks mõelnud keemiatesse ülima skepsisega. määriks mingit salvi või asja juba peale.. samas, mine tea, äkki see koks maitseb hea. Aitäh sulle igatahes
  4. põlv teeb "klõps"

    hmm. panin otsingusse, mis asi see glükosamiin on, ja tundub, et asi on sissevõtmiseks, mitte peale määrimiseks..
  5. põlv teeb "klõps"

    Panin tähele trepist üles minnes, et parem põlv teeb "klõps" (selline "kuiv" ja selge hääl), niisama jalga kõigutades ei toim´u midagi, aga trepist üles minnes või kükitades küll Juba oma nädal aega vist. Samas ei kaasne sellega mingeid valusid. Kas menisk hakab läbi minema? (koormusest veel nii palju, et põlved saavad "vatti" bodypumpis (kükid sõltuvalt tujust 17-20 kg + kang, väljaastekükid 15kg +kang), kord nädalas stepaeroobika (see nädal jäi küll ära) ja kord nädalas nordea tervisejooks (3-4 km), millele on viimasel ajal järgnenud ka ujumine. Ehk peaks mingit liigesegeeli sisse määrima, olen natuke murelik. Ette tänades!
  6. rasvaprotsent

    Kadri, suur tänu vastuse eest! Pilt, mis peeglist vaatab, ei ole kaugeltki ideaalne kahjuks. Tunnen ja näen, et lihaseid on rohkem, aga rasvapolster ei taha ka ära kaduda
  7. rasvaprotsent

    Tere, Kadri! Ehk oskad öelda, mis on naise puhul rasvaprotsendi piirimäärad (normaalne alumine ja ülemine? spordiklubis saaks mõõta) Viimasel ajal ei taha kaal alla minna (soov on mõnest kilost veel lahti saada). Samas kahtlustan, et kaal tõuseb just lihaste arvelt.
  8. rasvaprotsent

    Tere, Kadri! Ehk oskad öelda, mis on naise puhul rasvaprotsendi piirimäärad (normaalne alumine ja ülemine? spordiklubis saaks mõõta) Viimasel ajal ei taha kaal alla minna (soov on mõnest kilost veel lahti saada). Samas kahtlustan, et kaal tõuseb just lihaste arvelt.
  9. Toitumine enne ja pärast trenni

    Kas päris-toit on siis pärast trenni täiesti out?
  10. Kaerahelbepudru mikros?

    mina teen küll kaerahelbeputru mikros ja senikaua on koik korras olnud (mine tea, mis hakab 20 aasta pärast selle mõjul juhtuma, ei tea ju ) tervis on hea jne. mirkot olen kasutanud juba aastaid, põhiliselt toidu soojendamiseks ja putrude valmistamiseks, tunduvalt kiirem ja lihtsam (eriti hommikuti) kui passida pliidi juures muide, lastetoitusid ei soovitata kyll mikros soojendada jne.
×