Jump to content

Enn19

Kasutajad
  • Sisu loend

    7
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Enn19

  • Tase
    Vaatleja
  1. kui palju treenida?

    ma olengi neid kavasid vaatan aga seal tundub nagu minu jaoks ebasobiv et kas liiga vähe või midagi sellist et ma olen vaatan harjutuste pangast harjutused ja teinud selle järgi sest tundub kui ma hakkaksin sealt mingit kava tegema siisoleks nagu otsast peale kõik.....jõusaal on ka suht kaugel käia et üritan teha nii palju kui võimalik
  2. kui palju treenida?

    igaks juhuks küsisin äkki oleks võind selle kahe aastagi midagi paremat saavutada....ki ongi midagi valesti siis viimane aeg küsida parem hilja kui mitte kunagi;)
  3. kui palju treenida?

    kuidas sa seda näed ei tea naljanina
  4. kui palju treenida?

    npp ma pole algaja olen juba kaks aastat tegelenud sellega ja tihtipeale jäävad vahed sisse ei tea kuidas edasi teha kas hakkan sealt kust pooleli jäi?
  5. Selline asi et ei oska kui palju jõusaalis käia....kas nii on normaalne kui ma käin nii et 1 päev treenin rind,kõht,õlad.kael siis 2 päev puhkan kolmas päev teen käed,selg,jalad ja kõht natuke.....või peaksin kaks päeva järjest käima jõusaalis ja kaks päeva puhkan ka ja siis hakkan uuesti sama ringigiga kuidas oleks siis kasulikum ma kardan et äkki saavad lihased palju vatti kui käin kaks päeva järjest mõtlen just käed et need saavad niikuinii rinda tehes ka trenni?
×