Jump to content

DarremCharles

Kasutajad
  • Sisu loend

    15
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

DarremCharles

  • Tase
    Algaja
  1. Biitsepsi cm?

    mul hakkas kasvama kui tegin kava ainult keskendudes käele....viimase 6 kuuga olen saanud 5 cm puhtalt juurde.
  2. Proteiin - gaasid?

    koomik ikka :P see on inimestel erinev...
  3. Põlvesidemed, põlvetoed, soojendussukad

    ma ei kasuta suuri raskusi...mul on jalg selline lihas mis kasvab kõigist teistest lihastest kõige paremini kuid põlved enam ei pea vastu(põlev suht väike kah)...olen aastaga suutnud kasvatada üle 10 cm jalga ja seda just kergema raskusega(mul sellin stiiln nagu tom plazil )
  4. Põlvesidemed, põlvetoed, soojendussukad

    minu arust väikse raskusega ja suurte kordustega trenn raskem...hellitmaisest ei tea ma veel midagi
  5. Põlvesidemed, põlvetoed, soojendussukad

    kahjuks tallinn
  6. Põlvesidemed, põlvetoed, soojendussukad

    Tere! Hiljuti müüdi siin Fasti põlvesidemeid,enam neid pole kas on uusi tulemas? Ja mis hinnaga? Kui siia enam ei tule kas keegi teab kus saada normaalseid põlvesidemeid? Ette tänades!
  7. Miks netipoes ei ole...

    mida arvad kasu ikka ikka....
  8. Õlad taha ja selg sirgu?

    ma ei oska enamusest rääkida aga kui on küür siis omadest kogemustest ei soovita rinda treenida...või siis väikse koormusega
  9. Õlad taha ja selg sirgu?

    1. Venita ennast regulaarselt. Erilist rõhku panna rinnalihastele , eesmistele õlalihastele, kaelalihastele ja ka kõhulihased ning reie sirglihaseid. Viimased kaks mõjutavad kaudselt rühti. Ma ei taha midagi halvasti öelda aga kas sa oled ****...ei tohi panna rõhku rinnalihastele vaid seljale...rind tõmpabgi küüru.
  10. Lemmik harjutus.

    sa loed küll minu mõtteid
  11. See kuri kuri metaaan :)

    just just...olen kindel,et metaan kui ka teised steroidid peab panema rohkem rõhku...nii kasudest kui kahjudest tuleb rääkida.
  12. Toidulisandid?

    Kui tahat mass siis aeroobne pole hea...minu arust täiesti mõtetu...
  13. Kõige odavam anaboolikum!!!

    Ma soovitaksin sul neljapäeva ja reede ära vahetada...siis saab selg rohkem taastuda
×