Jump to content

Jackie

Kasutajad
  • Sisu loend

    390
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Jackie postitused

  1. Aastatöö jõutõstmisest.

    Aga mul tekkis küsimus, et miks su juhendaja sind selle tööga ei aita? Üldiselt tuleks oma aastatööle ikka pädev juhendaja valida, kelle poole oma küsimustega alati pöörduda saaksid... Ma ei kujuta ette, et kui ma ise omal ajal gümnaasiumis aastatöö "Vana-Jaapani võitluskunstidest" kirjutasin, et ma siis oma kekaõpsi juhendajaks oleksin võtnud. Või kui "bonsaisid" uurisin, et siis oleks bioloogia õpsi teadmistest piisanud... ikka pöördusin vastavate inimeste poole Eestis, kes asjaga kursis ja pädevad mind aitama on.... Lihtsalt väike soovitus, kui peaksid tahtma korralikku tööd kirjutada
  2. Aastatöö jõutõstmisest.

    Võistlusreeglid, vanuse- ja kaaluklassid, varustus, Wilksi punktid, Eesti ja rahvusvahelised võistlused, EPF, IPF... Ja rekorditest pane ikka ainult need, mis hetkel kehtivad, ehk siis 20.03.2010 seis. Kiirvaatlusel tuleb küll poole vähem lehekülgi.
  3. Palju õnne, jrx!

    Oi-lii, oi-laa, oi-la-la-la-la-laa, oi-lii, oi-laa, oi-la-la-la-la-laa, me õnne sulle soovime ja rõõmsasti kõik laulame oi-lii, oi-laa, oi-la-la-la-la-laa.
  4. Vaatad ikka tabelit "Eesti meistrivõistlused jõutõstmises"? Seal on kõik olemas. Edit: Tahaksin korraldajaid mõnusa laupäeva eest tänada! Sai võistluspaigas kella kaheksast hommikul kuni kümneni õhtul viibitud ja kordagi ei hakanud igav!
  5. See on nõme jah, et kaalumine nii vara ja kaugemalt ilma autota tulijad seetõttu kohustatud eelmisel päeval juba platsis olema ja kohustuslikus korras kusagil raha eest ööbima, sest bussi-rongiga õigeks ajaks kohale ei jõua. (hilinenud) Üleskutse siinsetele pärnakatele: kel vähegi võimalus võistlejatest kedagi enda juurde täna ööbima võtta, tehke seda. Toetage sportlasi! Eriti just neid, kel raha vähe ja kes ei saa endale tasulist ööbimist lubada.... Isiklikult võtan neli Reval-Sportlast enda juurde ööbima, et neid kuidagigi toetada
  6. Palju õnne, Arnold Tokko !

    Päikest ja rõõmu igasse päeva!
  7. Ketsid/harilikud tennised

    Need Hinnapommi omad ei ole mul kunagi kaua vastu pidanud. Nädal-kaks ja tald on pooleks. Nii mustadel, punastel kui rohelistel. Hoopis vastupidavamad ketsid olen endale Seppälast saanud. Hiljuti muretsesin roosade kõrvale veel sellised
  8. "Stripparit" vajaks

    Kas Pärnus leidub mõni kena lihaselise kehaga meesolevus, kes sümboolse tasu eest teeks naisteõhtul "strippi"?
  9. MMA Raju 4 (13.veebruar 2010, Tallinnas)

    Õnne meie poistele, kes võitsid!
  10. Soovitus Foorumi reeglitele

    Sa olid nüüd ideaalne näide sellest, kuidas inimesed reageerivad, kui neile veidi halvemini öelda. Selleks tegin ka selle provokatiivse postituse ennist. Nüüd kasuta loogikat ja järelda, mida need inimesed tundma peaksid, kellele JUST SINA tainas jne öelnud oled.... Loodan, et sulle jõuab kohale... kui ei jõua, siis pole suga tõesti enam midagi peale hakata
  11. Soovitus Foorumi reeglitele

    Noh, kui su postitusi vaadata, siis eriline ajuhiiglane sa nüüd küll ei ole. Võiksid veidi kirkam kriit karbis olla, kui enne postitamist viis korda sisse-välja hingad ja selle üle mõtled, kas on vaja teisi "tainaks" nimetada või neile Chappit soovitada... Sest no olgem ausad, 21-aastane noormees võiks end ka vastavalt oma vanusele ülal pidada. Või jäi sul mõni arenguetapp vahele? (ära sa jumala eest nüüd ainult solvu/vihasta, sest ma ei ole sind ju p***e saatnud )
  12. S55

    Selleks pole saksa keelt vaja osatagi.... 1 portsion S55 jooki = 43g pulbrit 200ml vees. Sest portsion ja g ja ml on nii saksa kui eesti keeles samad asjad. See teema on täielik müstika, sest kui klõpsata Fitshopi lingile, on seal ju joogi valmistamise õpetus olemas! Aga noh, vähemalt juttu jätkub kauemaks
  13. Reval-Sport CUP 2010

    Alessile palju õnne võidu puhul
  14. 15a paks neiu.

    Nii päris üldistada ei tasuks... Sest eks inimesele ole psühholoogiliselt kergem rohkem trenni teha kui et vähem süüa. (Vähemalt minu puhul kehtib see "seadus" ja võtsin omal ajal 16kg just karmi trenniga alla... toitumist teatud põhjustel väga ei piiranudki)
  15. Mängufilm: Lurich

    Täna kell 21:40 kanalil ETV Film tuntud eesti maadlejast Georg Lurichist, kelle tähendus ei piirdu üksnes sportlaserolliga. Tema isiksus, tema eetilised tõekspidamised (ausus, sihikindlus, kompromissitus), kujundasid terve põlvkonna eluvaateid. Film keskendub ühele episoodile Lurichi elust, näitab tolleaegse spordimaailma telgitaguseid ja mahhinatsioone, millesse Lurich ei soovinud sekkuda.
  16. Hakkasin oma toitumisarusaamu blogima

    feivöritsidesse lisatud!
  17. Et siis jõuate end pühapäeva keskööks esimeseks veel spämmida
  18. Keelenurk

    Eesti keele süntesaator, kus tuleb sisestada sõna ja valida, millist grammatilist vormi soovid. Eesti keele käsiraamat Eesti keele seletav sõnaraamat
  19. Ja see teema on täitsa olemas ju...
  20. Mis postitused sul kadunud on? Ma küll ei näe, et lähiajal sinu postitusi kustutatud oleks...
  21. 15a paks neiu.

    Meid sa alt vedanud ei ole. Ainuke, keda sa alt vead, oled SINA ISE, kuna see on SINU keha, mida sa muuta tahad! Ja kui sa juba hetkel sisendad endale, et sa ei saa hakkama, siis sa ei saagi hakkama! Ja ära leia igale siinsele abipakkumisele vabandust, miks sulle midagi jälle ei sobi (a la teised on liiga peenikesed, et nendega koos trenni teha.... ise tahad ju ka saledaks saada!!!). Üldiselt soovitaks sul psühholoogi jutule minna, et sellest alaväärsuskompleksist lahti saada. Tundub, et sa ise ei suuda oma mõtlemist nii palju muuta, et sellest lihtsalt üle olla. Ja usu mind, spetsialistid teevad imesid ning panevad ka sind lõpuks normaalselt mõtlema. Siis ei peaks trennis käimine sulle enam raskusi valmistama (vähemalt naermise, kommenteerimise ja muu taolise koha pealt) ja 12. klassi lõpuks oled soovitud figuuriga (kui sul endal siis muidugi püsivust toidu- ja trenniplaanist kinnipidamisel jätkub). Selle asemel, et siin "nutmas" käia, võta end käsile. Sest sina ise oled hetkel ainuke inimene siin maamuna peal, kes midagi sinu keha suhtes muuta saab. Teiste arvamus peaks sulle ükskõik olema, sest oled juba täiskasvanud naine. Ära käitu noore pubekana, et end kommentaaridest häirida lased! Ja pealegi... 168cm ja 80kg ei ole midagi nii hull, et seda nii jubedalt häbenema peaks. Olen ise sinust ainult 3 cm pikem ja kaalun umbes sama palju. Ei ütleks küll, et ma PAKS oleks, pigem mõnusalt naiselik See 80kg ei anna mingit põhjust enda haletsemiseks.
  22. Sealt võiks vabalt pooled nimed maha võtta, kui postituste sisu lugeda...
  23. Pärnu Täiskasvanute Gümnaasiumis peaks eksternina selline võimalus olemas olema küll. Meil suht tihti teevad varem lõpetanud riigieksameid ainult. Kuid ma ei tea, kas enam saab, sest riigieksamitele registreerimise tähtaeg on möödas (25. jaanuar) ja sellega nimekirjad suletud. Soovitan sul siiski kohale tulla ja meie õppenõustajaga (Andra Mere) rääkida. Või siis helista talle (tel. 666 1946) ja küsi täpsemalt üle, et kas ainult konsultatsioonidesse võetakse. Mis eksamit plaanis teha on muidu?
  24. Pärnu jõusaalid

    Kas tüdrukud ei tohigi vastata? Igatahes... mina olen sellistes saalides siin käinud: 1) Pärnu Spordihalli Kimberi jõusaal, mis asub Mai-rajoonis (Riia mnt 129). Kuukaart 500 EEK 2) Kimber, mis asub kesklinnas (Hospidali 3) Rüütli tänava ääres. Kuukaart 500 EEK Õpilastele veelgi soodsamad kaardid. Ja lisan veel, et Kimberi klubi kaardiga saab nii linnas asuvas kui ka Spordihalli jõusaalis käia. 2 in 1! 3) Tervisex, mis asub kesklinnas (Aida 5) Hansapordi majas. Hetkel sooduspakkumine 600 EEK kuus (ilma aastase lepinguta). Endale meeldib Kimber kõige rohkem, on selline vanakooli saal korraliku varustusega (spets surumispink olemas jne). Spordihall on uus ja korralik, kuid tipptundidel rahvast liiga palju (aknast vaadates).
  25. Huvitav artikkel steroididest

    Suured «lihamäed», mida ajakirjade esikaantel näha saab... on seal kirjas, seega on vast ikka neid VÄGA suuri olevusi silmas peetud
×