Jump to content

Jackie

Kasutajad
  • Sisu loend

    390
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Jackie postitused

  1. käed surevad ära magades

    Mul sama jama, et öösel "surevad" käed igas asendis ära. Ja kui lamades surumisel või üles surumisel pikemaid seeriaid teha, siis "surevad" samuti ära. Eriti hull variant oli veel raseduse lõpus ja peale sünnitust... maga või püsti
  2. No minu arust oled sa just täiega kokku kuivanud. Seega vist enam ei süsti siis?
  3. LÕUNA-EESTI II LAHTISED KARIKAVÕISTLUSED

    See seab siiski piirangu, sest järsku on mul vaba raha 337 krooni ja 75 senti? Siis nad jääks ju nii mõnestki lisakroonist ilma
  4. LÕUNA-EESTI II LAHTISED KARIKAVÕISTLUSED

    Imre! Sa võiksid siia foorumisse mingi kontonumbri sebida, kuhu raha üle kanda saaks. Kindlasti on siin inimesi, kes kasvõi 50 krooniga üritust toetaksid ja kui veab, saab sedasi ehk nii mõnegi tuhande kokku? Ise ma toetaksin küll!
  5. Kaalulangetamise raskus

    Ma loodan, et see pole mingi huumoripostitus siin ... kohuke, delice, snickers, popcorn... Loe siin foorumis olevaid artikleid ja postitusi toitumise teemadel, siis saad enam-vähem teada, mida sööma peaksid. Sellest on siin küll ja veel räägitud. Ise pead ainult vaeva nägema, et oma toitumisega järje peale saada. Ja olgem ausad, sa ei pruugi samasuguseks muutuda kui su ema. Asi ei ole geneetikas (minu arust), vaid on kinni toitumisharjumustes (mis kanduvad edasi põlvest põlve). Ise ma oleks küll õnnelik, kui ma oma emasse oleks Aga näed, ei ole
  6. PALJU ÕNNE ROTTER

    Täna tähistab oma 55. juubelit ROtter. Suurimad õnnitlused ja suur kalli Sulle!
  7. Nordic Body&Fitness 2010 - ROAD-DOKK

    Nii täpselt ei anna ju ennustada!!! Naised läksid küll mööda, aga mehed on täpipealt õiged!
  8. Nordic Body&Fitness 2010 - ROAD-DOKK

    CLASSIC BODYBUILDING – 180 cm 1. Imre Vähi, Estonia 2. Jesper Rosberg, Sweden 3. Mikk Raudsepp, Estonia 4. Tuukka Heikkinen, Finland 5. Matias Kari, Finland 6. Ove Bekkevold, Norway 7. Marti Taru, Estonia 8. Carl-Erik Gulliksen, Norway 9. Tuomas Kuronen, Finland 10. Voitto Suosaari, Finland 11. Juho Passila, Finland CLASSIC BODYBUILDING + 180 cm 1. Jonas Skov Johansen, Denmark 2. Antti Filatoff, Finland 3. Jüri Leinvald, Estonia 4. Aleksander Mandahl Kaddour, Norway 5. John Large, Norway 6. Indrek Viska, Estonia 7. Toni Hinkkala, Finland 8. Jussi Rintamäki, Finland 9. Jussi Rantakari, Finland 10. Juha Huhtala, Finland Overall: Imre Vähi, Estonia BODYBUILDING MASTERS 1. Øyvind Fjeldseth, Norway 2. Jukka Virta, Finland 3. Jari Laine, Finland 4. Juha Hakala, Finland BODYBUILDING MEN – 70 kg 1. Petri Perttula, Finland 2. Henri Kukkonen, Finland BODYBUILDING MEN - 80 kg 1. Jesper Kvarnhammar, Sweden 2. Markus Heinänen, Finland 3. Sami Maaniemi, Finland 4. Mika Simonen, Finland 5. Sakawan Ahmed, Sweden 6. Rune Myhrvang, Norway 7. Birger Egtved Hejlsborg, Denmark BODYBUILDING MEN - 90 kg 1. Ayad Kadem Musa, Norway 2. Ott Kivekas, Estonia 3. Rabi Fahkro, Sweden 4. Sampo Kirjovaara, Finland 5. Lars Risum Hansen, Denmark 6. Ole Bak Jensen, Denmark 7. Andreas Fotiadis, Sweden 8. Sigurdur Kjartansson, Iceland 9. Nasir Ghasemi, Denmark BODYBUILDING MEN - 100 kg 1. Peter Österberg, Sweden 2. Arne Lundell, Sweden 3. Markku Suonsivu, Finland 4. Eddy Jakobsson, Sweden 5. Leif Arne Hestad, Norway 6. Magnús Bess Júlíusson, Iceland 7. Frank Hansen, Norway 8. Mehdi Jean Hoosmand, Denmark 9. Jari Veijola, Finland 10. Jukka Vihavainen, Finland 11. Ilkka Mursu, Finland 12. Timo Blomberg, Finland BODYBUILDING MEN + 100 kg 1. Ari Kokkonen, Finland 2. Sami Jääskeläinen, Finland 3. Timo Honkala, Finland 4. Samuli Koutajoki, Finland 5. Rami Aaltonen, Finland 6. Gunnar Holth, Norway 7. Thomas Davidsen, Denmark 8. Roddy Benjaminsson, Sweden Overall: Ayad Kadem Musa, Norway
  9. Nordic Body&Fitness 2010 - ROAD-DOKK

    Sest elimineerimis-raundis jääb alles ainult 15 parimat. Väljavõte reeglitest
  10. Nordic Body&Fitness 2010 - ROAD-DOKK

    Kui ma nüüd siit lehelt õigesti välja lugesin, siis BF tulemused on sellised: BF Master: 1. Anne Gren, Sweden 2. Josefa Triche, Denmark 3. Anita Sandberg, Norway 4. Anne-Lene Jelsø Spanthus, Norway Bodyfitness -163 cm: 1. Laura Tolonen, Finland 2. Carina Isaksson, Sweden 3. Lonnie Pedersen, Denmark 4. Siw-Lisbeth Grow, Norway 5. Kati Raatikainen, Finland 6. Arti Sharma Lopes, Norway Bodyfitness +163cm: 1. Cecilia Benjaminson, Sweden 2. Lene Wakefield, Denmark 3. Rannveig Kramer, Iceland 4. Solveig Wilhelms, Norway 5. Ida Sefland, Denmark 6. Henna Simberg, Finland OVERALL BF: Cecilia Benjaminson, Sweden
  11. Appi tõttab Ott Kiivikas

    Kõigepealt tänan koplimendi eest... aga... ühe asja teeks siiski selgeks: mina kustutan siin kõige vähem üldse Aga kui teemast rääkida, siis ega paljud julgegi hädasolijaid aidata. Liiklusõnnetuse puhul tormatakse ehk veel mingil määral appi, aga kui näiteks kedagi tänaval tümitatakse, siis ega naljalt vahele ju minda... Ise olen püüdnud ikka appi tõtata, kui häda näen. Mammisid üle tee aidanud, joodikuid püsti vinnanud jne. Viimane heategu on kõige imelikum: andsin ukse taha tulnud noormehele koera jaoks koeratoitu, kuna tal endal oli söök otsas ja raha selle ostmiseks samuti polnud... Kui häda käes, siis tuleks ka ise suu lahti teha ja abi paluda (mis käib küll eestlase au pihta), sest häid inimesi siiski leidub
  12. eesti kulturismi ajalugu

    SIIT saad ka ehk midagi juurde.
  13. EMV 2010 & V IMM: PILDID ja VIDEO VI osa

    Tundub, et seda vabandust ei tule. Tuleb vaid veel rohkem sõimu. Kurb Vastus Sulle.
  14. EMV 2010 & V IMM: PILDID ja VIDEO VI osa

    Live on kuidagi vale nurga alt ja mul läägib täiega, kuigi internet on kiire. Aga parem siiski kui mitte midagi.
  15. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Nagu väike kutsikas, kes kurvalt ootab, et teda koju viidaks
  16. EMV 2010 & V IMM: PILDID ja VIDEO VI osa

    Renku, ennustamine lõppes kell 11:00 juba.
  17. Naisele sobilik?

    Hmm.. Mismõttes piisab? Kõik oleneb ju su eesmärgist: kaalu langetamine, kaalu tõstmine, kaalu säilitamine. Kõige parem oleks nii toidu kui ka kulutatud kalorid välja arvutada ja vaadata, kas asi on tasakaalus. Samuti tuleks oma enesetunnet jälgida, et kas ikka on jaksu ja powerit kõiki neid trenne teha. Ja vastavalt sellele kõigele tulekski menüüd korrigeerida.Kena oleks, kui täpsustaksid oma eesmärki või muret. Üks soovitus oleks ka pähklid oma menüüsse lisada. Piisab väikesest kogusest, et kasulikke rasvasid ja energiat saada, ühtlasi saab neid kiiresti manustada ja nad ei koorma oma väikese koguse tõttu magu. Minu silmis jääb hommiku- ja lõunasöögis valku vajaka. Sega pudrusse näiteks kohupiim, kodujuust või muna. Kohvile lisa kookospiima või vahukoort. Lõunase toorsalati soovitused andis Undionu juba. Praemuna võid ka näiteks rukkipala peale panna Õhtuses söögis võiks samuti rasva olla (eeldan, et linnuliha on sul väherasvane), seda siis näiteks õli/pähklite näol... Ka avokaado oleks super oma menüüsse lisada
  18. Appi, ma lähen paksuks!

    Mina liigitaks selle kilode tuleku tõesti müütide alla. Kuid jah, eks need pillid mõjuvad erinevalt. Olen ise üle 10 aasta erinevaid pille võtnud ja ühegagi neist pole kilosid juurde tulnud. Alustasin samamoodi nahaarsti soovitusel ja nahk sai suhteliselt ruttu korda. Edasi tulid margi vahetused muudel põhjustel ja isegi süstitavate hormoonidega ei tulnud kilosid juurde. Ainuke kord, kui mul +15kg juurde tuli oli siis, kui pillide võtmise lõpetasin Ja eks see üldine liigne kaal on ikka liigsetest kaloritest tulnud, mis muud. Kollanekutsu, kas enne 5-aastast pausi tõusis kaal Sul samuti? Kui ei, siis kipun arvama, et hetkel on Sul kaal peamiselt vee arvelt tõusnud (kui just kaloreid üleliigselt tarbinud ei ole). Kuna Sa oled kolm nädalat pille võtnud, siis nüüd tulebki ju 7-päevane tabletivaba periood, mille ajal kehakaal paljudel naistel vee tõttu suureneb ja end nö pundununa tuntakse. Päevade ajal ei tasugi end üldse kaaluda, sest 1-2kg on vabalt juures (minul vähemalt, tean naisi, kel isegi 3 kg peale tulnud). Peale päevi on kaal jälle normis. Kui aga tõesti on pillid rasvavarusid Sul suurendama hakanud, siis kasuta mõnda muud alternatiivset rasestumisvastast vahendit (plaaster, ampull, spiraal jne). Küll arstiga sulle sobiva variandi välja peilite.
  19. Tagasi uudise juurde Kas Sa oled tundnud takistusi seoses tervisliku toitumise ja treeninguga? Kuidas Sulle meeldiks, kui meie aitame lahendada just Sinu probleemi? Et saaksime seda teha, palun Sul täita ära lühike ankeet, mille leiab SIIT Tänuks vastamise eest loosime välja 3 kohta Ott Kiivikase toitumis- ja treeningkoolitusele! - - - - - - - - - - - - - - - - - Tore oleks teada, mida see toitumis- ja treeningkoolitus endast täpsemalt kujutab?
  20. Palju õnne, Jackie!

    Ralf, parem hilja kui mitte kunagi Veel kord tänud kõikidele õnnitlejatele
  21. Palju õnne, Jackie!

    Suurimad tänud teile heade soovide eest! Ja eks annan oma panust vastavalt oma võimetele (loe: lapse kõrvalt) veel edasigi
  22. Mikk Raudsepp

  23. Tere

    Juttu saad muuta, kui vajutad postituse all paremas nurgas olevat nuppu "Muuda". Sa võiksid siia kirjutada, mida sa täpselt osta sooviksid, siis saaksid vast rutem need fitid kokku.
×