Jump to content

Angelo

Kasutajad
  • Sisu loend

    499
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    7

Koik Angelo postitused

  1. Kõhulihased

    EI SIIN POLE MIDAGI MA HAKKAN KA IGAP2EV TEGEMA ma juba mingi 2.5 a tegelen trenniga suudan küll .NO PAIN NO GAIN:d
  2. Kõhulihased

    ja k6ht puhkust ei vajagi:O?
  3. Liigne higistamine

    loodan et sul see higistamine nii hull ka pole 2 aprillil oli rd dok saade higistajatest vot seal higistati xD aga m22ri k2ed kalgiga kokku yks valge pulber on siis see takistab peopesade higistumist..
  4. Rinnalt surumine

    alati saab kergemaks võtta kui ei jõua.
  5. Rinnalt surumine

    selg vastu pinki ja ilma põrkata ikka jah:) kui abaluud kokku surud teed sillaga ja treening pole nii efektiivne..
  6. Massi lisajad

    Palun ärgem langem siinkohal reklaami sõltuvax palun:D
  7. kreatiin ja proteiin

    Kreatiin annab j6udu juurde ja ta seob lihastesse vett lihast annab ka ikka:)aga peale kuuri tulemused hakkavad langema ... Aga selline küsimus veel,et kui sauna lähed ja see lihstesse vett seob kas sa higistad saunas need vett täis lihased tühjax ??
  8. Harjutus...

    Hüppeliigest treenin ma kang õlal(raskusega 85kg) ja teen sellega hyppeid pool kykki ja siis hyppan nii k6rgele kui v6imalik kuskil 25x4 ,et soovixin küsida kas see harjutus on normaalne,ega see liiga palju põlvi ei riku.Praegult pole veel midagi tunda andnud kuna ma olen seda harjutust vaid 4-5 korda sooritanud..
  9. Harjutus...

    okei:P
  10. Harjutus...

    2ra vaata kui selline närvihaige oled:S
  11. Peksa saamine

    Vat see on hea
  12. Harjutus...

    tänan
  13. Harjutus...

    aga kuidas olex veel hea hyppeliigest treenida ??(peale hüppenööriga hüppamise).
  14. Milliseid jalatseid kannate?

    Nike korvpallitossud
  15. Fitness.ee vs Jõekalda

    ah heh:D hea video see nooolega:D
  16. kõhulihased meeldivad?

    h2sti 6rnalt olex norm aga kui 6 packi on k6ik v2ljas siis kyll ei meeldi:D
  17. kõhulihased meeldivad?

    irw,sul sixpack w:D?
  18. Fitness.ee vs Jõekalda

    J6ekalda v6idab,kuna seal on m2lum2ngud ka sees ja ambaalidel pole see just tugevamatest kylgedest:D
  19. Kui palju jõuate lõuatõmbeid teha?

    16 aastane kaalu 80kg n6ksuta 15 ja nõksuga 34
  20. Kui palju jõuate lõuatõmbeid teha?

    16 aastane kaal:80kg ilma nõksuta 15,n6ksuga 34 Arenguruumi ikka on..
  21. Abi vaja

    Palju kaalu ka on?
  22. KOhvi

    kas kohvi joomine on kasux ,kahjux v6i ei m6juta kuidagi:D?
  23. KRAMBID~!

    peale piitsepi treeningut pn piitsepis krambid,kuigi ma joon trenni ajal kuskil 1l vett ja teen venitusi ka enne ja p2rats on see normaalne:S?
  24. Surumine rinnalt

    Palju siis rinnalt max on ilma varustusega:)
  25. Aine

    http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=573 mida arvate 18+on soovitatav aga ma 16 mis ikka halba juhtuda saax..?
×