Jump to content

Angelo

Kasutajad
  • Sisu loend

    499
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    7

Koik Angelo postitused

  1. Kas kreatiin on kahjulik?

    Kas olex parem võtta kreatiini koos kakao ja vee koksiga?? seal kakaos ju 79,5sysivesikuid 100g kohta .Rohkem kui mahlas ju.
  2. Kreatiin

    Kas olex normaalne v6ta kreatiini koos kakaopulbriga ja vee koksiga.Seal kakaos on sysivesikuid 79,5 100g kohta ,rohkem kui mingis mahlas ju:)
  3. Algaja lihastesse

    kui iga 3 tunni tagant süüa korralik portsjon siis inimene rasvub!
  4. Kuidas siis?

    Hommikul oleks hea müslit koos jogurtiga süüa:D
  5. Parem suuta midagi,kui mitte midagi suuta.
  6. Mis on pildil?

    Hr.Marek Kalmus äkki?
  7. Olen 16 kaal on 78kg rinnalt max on 110kg ilma varustuseta ja sillata,jõutõmbe max on 180kg.ilma seljavööta
  8. kõht

    kõik oleneb inimese tasemest.näiteks imre vähi teeb igapäev aga algajad kulturistid ülepäeva...
  9. Kätekõverdused rippes.

    lailihast pead ka treenima..
  10. Muusika

    s6ber kuulab the sweetest ass in the world ja teeb samal ajal kykke XDXD
  11. Natuke nalja kah

    fail nali?
  12. Kreatiin

    Kreatiini on soovitav juua viinamarja mahlaga(kuna seal on suur hulk süsiveskuid) .Aga kui ma jooxin tavalise veega ja panex sinna sisse mingi 2 teelusika t2it suhkrut,kas see teex sama välja xDXXD mingi 40-60% pidi ju süsivesku rikkaliku joogiga kreatiin paremini imenduma :.?
  13. Ullike Oksmaa...

    mis ma siis peaxin ytlema KLE olen jah! w?
  14. Ullike Oksmaa...

    mix ei pasita ei tea? et ma ytlesin et oksma on m6tetu ja sain h2sti plaju s6imu kirju ja saatsin yhe Vi**u ja olen ka kohe m6tetu :S? mida iganes okei enam ei r22gi nagu sellest gayst ..
  15. Ullike Oksmaa...

    Ps:teema pealkiri ka Ullike :S
  16. Ullike Oksmaa...

    tee mis tahad! mis krdi teema see siin yltse on mingi oksmaa kaitsemis leht vä ,minu meelest peax siin j6ussalist ja spordist arutama aitab juba sellest m6tetust OKSMAST ,ta pole ju normmalne igaüks teab seda
  17. Ullike Oksmaa...

    omg :S ei v6i oma arvamust ka enam avaldada või??:S hullumaja kohe s6imama pededekaitsjad sellised..
  18. Ullike Oksmaa...

    KLe sa v6id V**tu ka k2ia:S:S
  19. Ullike Oksmaa...

    Vähe mõtetu vend see Oksma ju...
  20. Kaal

    seda kaalu arvestataxe täiskasvanutel aga ta on alles 14! yal veel kondidi ja asjad arenevad:D
  21. Margna vs KULTURISTID !

    8 kilo kaaluvahe.No kui ta ei pingutanud mix ta siis viimased 3 tükki värisedes tegi :S
  22. Margna vs KULTURISTID !

    Argo t6mbas ainult 20 lõuga,kui vähe ikkagi:S ma 16 ja kaal 83 olen poisike võrreldes taga ja tõmban ka 18 lõuga tikku ja alt haardes:S hale oli vaadata nii suur aga nii vähe suutis ,sad..
  23. Olen haige (nohu ja väike palavik)trenni ei tee.Sel ajal polex vist mõtekas kreatiini tarbida ...?
  24. Kõhulihased

    Mitu korda nädalas oleks kõige efektiivsem kõhulihaseid treenida?( mingi 3 korda kuskil w ,ülepäeva?
×