Jump to content

Angelo

Kasutajad
  • Sisu loend

    499
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    7

Koik Angelo postitused

  1. Müüdimurdja – Laadimine

    Aga mis kasu sellest laadimisest on,algul söövad hästi palju ja jõudu tuleb nats rohkem aga muutuvad ka paksemaks.Kui aga alla n vaja võtta(nt tipp kulturistid,võistluste jaoks),siis ju jõud kahaneb.Ega see tervisele halvasti ei mõju ,kui oma kehakaaluga niimodi mängida?
  2. Siukseid mehi ka olemas

    vastikud steroidi vennad... mõned olid nagu suht normid ka.
  3. Marek Kalmus ja Hollywood?

    Hea:D
  4. Kang turjal ettekallutused

    see treenib alaselga.
  5. Kang turjal ettekallutused

    ai ai suured MEHED ,ei j6ua nyyd 58kg kangi turjalt maha tõsta:D.Olen 16 ja teen kodus 66kg 4x15 täiskükke ja ka ei kasuta mingit pukki ning ilusti saan hakkama:D
  6. Muusika

    TITANICU tunnusmeloodiaga teen jõutõmmet!
  7. Merike Madar:D

    Keegi teab kui vana daam on? JUmala lahe xD
  8. käsivarred jämedamaks

    tegelikult olex küll.Valk ei ole OHTLIK.
  9. Päeva jooksul söön ära 2000 kcal, 200gr valku, 150 gr süsivesikuid ning 60gr rasva. 60gr rasvu on ju natuke vähe:)
  10. Merike Madar:D

    Okei tnx
  11. Merike Madar:D

    Merike Mader noh.2006a võitis veel oma kategoorias.Oli seal veel sinise trikooga:D.Vanem naisterahvas.
  12. Mitu korda ...

    Mitu korda on soovitav lihasgruppe nädalas treenida? piitsepit 1 või 2 korda nädalas ?? kaua puhkus olema peax ,et seda lihast saax uuesti treenida?? (kysimus on ka teiste lihaste kohta ka:))
  13. Jõusaali tolad...

    TOp1 jõusaalitolad on need ,kes on suure egoga ja mõtlevad ,et nad on siis kohe nii lahedad ja teistest kõvasti paremad.
  14. Jõusaali tolad...

    Ärge jumala pärast tehke jõutõmmet enne kangigakükke: (J.toladele)
  15. Mitu korda ...

    täiskükk on 105 ja jõutõmme 180
  16. Marek Kalmus on ?

    Et.. ma mõned päevad tagasi lugesin ajalehte "postimees".Ja seal oli kirjas et Marek Kalmus on hollywoodi filmi pearollis(POLE MINGI lihtne claud van damme:D).Ja kuskilt kuulsin veel sellist juttu et see on vale ja kellegi väljmõeldis.Sooviks siis teada saada kas Marek on siis hollywoodi filmis ja kui on millal valmib:D:D?? PS: See "Teema Marek on?" nagu väga mõtetu. Ciao:)
  17. kergejõustiku elemendid.

    lailihas aitab ketas
  18. lõuatõmbed

    Kui althaardes sooritada on piitsepil suurem rõhk .Aga minu meelest lõuatõmbed küll eriti rinnale ei mõju...või mõjuvad??
  19. Euro 2008 Austria - Switzerland

    PORTUGAL;) kahj, et Luiz Figo enam ei mängi:(
  20. Mitu korda ...

    irw ma pole algaja rinnalt 115 ja olen 16 a.. sellepärast kysin et mul on selline mure,et areng on seisma jäänud nagu:( teen juba piitsepit 2 kuud sama raskusega 50kg 4x6:/ (äkki 2 korda piitsepi treenimist nädalas on liiga kurnav ja lihas ei jõua taastuda?)
  21. Väike trenn :D

    Toitumine olex ka VÄGA tähtis:)
  22. Aga mitmendaks Marek Kalmus jäi:D? aiult Imre ja Otti kohad olid seal kirjas.
  23. 5päeva kava.

    1.Päev Rind,triipseps, 1.Kangiga rinnalt surumine 4x5 2.kaldpingil rinnalt surumine 4x5 3.triipseps blokil 4.prantsuse surumine 5.hantlitega rinnalt surumine tavapingil 4x6-8 Lõpetusex kõht 2Päev Pitseps,käsivars 1piitseps seistes kangiga 4x6 2.piitseps istudes 4x6 3piitseps scotil 4x6 4.piitseps seistes kangiga pealthaardes 4x8 5.Ranne 3Päev selg,trapets 1alaselg 4x4 2trapets seistes kangiga õlaringid 4x15(kordamööda eest tagant) 3.seistes kangiga tõstan pea kohale kangi ja siis kukla taha 4x6 4blokil alt t6mbed 4x10 5.lõuat6mbed (lailihase jaox) lõpetusex k6ht #4 P2ev on sama mis esimene(rind jne) ja 5 päev on 2-ga sama (piits jne..) 6 ja 7 p2ev vabad MIda arvate??
  24. 5päeva kava.

    ah jumal kyll õlg on seljaga samal päeval.Lendamine kahe hantliga 4x8 .ja sirgete k2tega hantliga pea kohale ja siis 90kraadiselt peaga lasen alla. 4x6
×