Jump to content

Angelo

Kasutajad
  • Sisu loend

    499
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    7

Koik Angelo postitused

  1. Jõutõstmise juunioride EM otsepildis

    Kus ülekannet näha saab?
  2. Võrkpallurile sobiv treeningkava

    Ära maximumiga küll tee. Oled algul algaja õpid alles oma keha tunnetama.
  3. Võrkpallurile sobiv treeningkava

    Kükk = hüppevõime Väga vajalik võrkpallurile ,et se olex suur.
  4. Pekk

    Soovitan lugeda Janar Rückbergi artikleid,laiendab sinus teadmisi
  5. Tere.

    Tõmba lõuga .
  6. EM fitness 2010 Novi Sad - MEDALISADU

    Oleg Anissimov 6.koht Liisa Otsus 5. koht Natalia Nazarenko-Kiivikas 3.koht
  7. Palju õnne Argo Ader!

    Õnnesoovid ka minu poolt
  8. Palju õnne sünnipäevaks Rosin!

    Õnnesoovid ka minult
  9. Dieedi ajal treening.

    KUI dieedi ajal intensiivset jõusaali trenni teha kas on see ikka tõesti hea`? DIedi ajal ju lihas ei kasva on seda mõttet siis lõhkuda?
  10. Kirjandi teemad 2010

    valisin 4da teema , see haridus-kas kohusts v6i v6imalus? Ex juunis näe kuidas läx
  11. Rinnalevõtt kangiga

    Mul võtab see käevarre läbi
  12. Lennuõnnetus Poola valitsusdelegatsiooniga

    Täpselt nii!
  13. Eesti laul 2010

    Sky plussis club top 20 on parem.
  14. arengut ei tule

    Palju tegureid takistavad arengut. Kas puhkad hästi,kas magad normaalselt ja kas pingutad trennis.Kavast ei tohix puududa ka kangiga kükkamine ja jõutõmme.
  15. Kurgumandlid

    Kaua peale lõikust v6ix aktiivselt juba trenni teha?
  16. Biitsepsi cm?

    Et mis siis biitsepsi ymberm66dud on ka:D mul 37 xD kaalun 76kg ja pikkus 184 vanust 16 Õpi kirjutama. "Biitseps", mitte "piitseps". [alessandro]
  17. Kettaheide!:)

    Tere. Mis harjutused arendaxid ketta tulemusi kõige enam? Ise ma mõtlen et lailihas.Jõutõmme ja rinnalt surumine oleks ka vast head,annab head powerit ... Aga mis olex teie arvamus? (hetkel ketta tulemus 32m,tahax 40 t2is saada aga sinna veel tükk tööd 2kg kettaga siis).
  18. rinna taandareng v ületreening?

    Kui trenn korras ja puhkus ka ehk kannatab siis toitumine? Sest ainuüksi massilisaja ei aita.
  19. Piim

    Tere olen kuulnud et peale trenni pole soovitatav piima juua kuna see pidavat segama valgu imendumist,sest seal Ca ... kas tõsi?
  20. selg

    Kui jõutõmme ja kükkamise harjutused on samal päeval siis kumba ennem teha? Isiklikult teen ennm kükki,kuna kui ennem teen jõutõmmet annab kükil natukene selg tunda...
  21. kuidas saate süüa

    mina söön ja kiidan aga maitsesta 2ra omal kohupiim...
  22. Baruto

    Rooney Coleman paneb steroide kahe käega.Jõud on tal ebainimlikult võimas,saax ta Kaido kätte ta lihtsalt kisuks tal jäsemed ostast.Coleman võidab
×