Jump to content

matroxx

Kasutajad
  • Sisu loend

    901
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    4

Koik matroxx postitused

  1. ARNOLD CLASSIC WEEKEND REPORT

    üldiselt nö akrobaatiline jõud ehk omaenda keha tõstmise jõud on midagi muud kui raua tõstmise jõud.kuid tõsi väiksema lihasega on võimalik samu asju teha.
  2. ARNOLD CLASSIC WEEKEND REPORT

    Üldiselt kui akrobaatide peale mõelda siis tulevad silmade ette sellised kõhnad tüübid.Need vennad piltidel tunduvad üsna suured ikka olevat.
  3. Liiga vähe kehamassi!

    no need normid kust algab häbiväärne ja mitte on inimese enda peas paikka pandud.samas oma massi üle häbeneda ei tohiks sest inimene ei ole ise oma kehatüüpi ja selle omadusi valinud.hea tööga on võimalik aga massi juurde saada küll.
  4. 18 aastaselt 300kg lamades surumises!

    Tee endale ennem selgeks mis tähendab arengupeetus.fakt on see et nii noori on väga lihtne võimalik halvale teele meelitada kuid se ei tee neid veel alaarenenuteks. Kohe on aru saada kuidas vanad tegijad muutuvad pisut kadedaks või kuidagi
  5. Kulturistide provotseerimine

    Hakkab pihta se hariduse teema.haridus ei määra ära inimesi inteligentsust.See on sünnipäraselt kaasa antud.
  6. Kulturistide provotseerimine

    Eelkõige näitab kaklemine inimese madalalt laupa.Loomulikult kui keegi tuleb füüsiliselt kallale siis peab ju ennast kuidagi kaitsma.teine võimalus on ka ära joosta.
  7. Kulturistide provotseerimine

    Ei olnud selles asi ,et kas nüüd löön nad kõik vigaseks või mitte vaid selline sisetunne oli.Ma ei ütle et ma mingi rambo oleks.tean väga hästi millieks nad võimelised oleks olnud jne.Tõsiste vendade loomulikult ei saanud ju siin tegemist olla.Üldiselt on väga reaalne teist vigaseks lüüa kui löök peaks näiteks kõripihta tabama.Samuti olid tüübid pisut julgust joonud.
  8. Kulturistide provotseerimine

    Kaal ei tee kellegist posikest või meest.Mõistus ja mõistlikus on see mis mehi poistest eraldab. Selle tülinorimise kohapealt niipalju,et endal on kord selline situatsioon tulnud kus paar nolki on hüpama tulnud ning räigelt sõimanud.Surusin käe rusikasse,et väheke õpetust anda kuid siis mõtlesin,et tont seda teab äkki löön nad veel vigaseks ning pärast jama kui palju.Tundub,et mingisugust austust sellistel ei ole ning hüpatakse pea igaühega.
  9. Unehalvatus

    Selliseid asju pidavat tihedamini juhtuma just siis kui hilja enne magamaminekut süüa või siis kui tuba liiga soe.
  10. Unehalvatus

    Olen kogenud seda ainult korra oma elus.Ärkasin üles keset ööd ning pilt oli silme ees kummaline,nägin enda eest mingisugust inimese sarnast kujutist.Samal hetkel olin aga täiesti halvatud kuigi üritasin kogujõust ennast liigutada.hetk hiljem aga vabanesin sellest seisust ning suutsin jälle liigutada.midagi sellist ei sooviks küll enam kogeda.
×