Jump to content

matroxx

Kasutajad
 • Content count

  901
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

matroxx last won the day on November 24 2012

matroxx had the most liked content!

Community Reputation

22 Natuke juba nagu teab midagi

About matroxx

 • Rank
  Tegija
 • Birthday 05/11/1987
 1. Jõusaal ja taastumine

  Väga võimalik ja ilmselt teengi üle.Teen mõned korrektuurid ja vaatan kuidas keha sellele reageerib.
 2. Jõusaal ja taastumine

  Seega mõistlik oleks vist harjutuste hulka veelgi vähendada? Näiteks korraga ainult 1 baasharjutus.Võibolla pole 5x5 süsteemis lähenemine ka kõige õigem.Nuputamist jagub...
 3. Jõusaal ja taastumine

  Keha rasksuega teenides võin teha alati suutlikuseni ja anda viimast,kui selleks peaks vajadus olema.Sellised probleeme nagu peale saali pole esinenud.
 4. Jõusaal ja taastumine

  Raskeks loen trenne kus sees baasharjutused.Õigupoolest preguseni neid olengi teinud ja 2-3x nädalas.Näiteks esmaspäev rinnalevõtt+kükk.Mõlemaid 5x5 nig püramiidina,raskused kasvavad.Pealne neid neid kerelihastele jne. Jõusaali väliselt teen tunde järgi ka calisthenicsit ja enesetunne on olnud hea.Lihas tundub puhanuna ja vaim värske.Järgmine päev lõdvestav sörk+kerged venitused.
 5. Jõusaal ja taastumine

  Treeninud olen nii hommikul 10 paikku,kui ka õhtul nii 6-7 aeg.Olulist erinevust sooritus ega ka taastumis võimes pole täheldanud.
 6. Jõusaal ja taastumine

  Keskmiselt magan 8-9 tundi ööpäevas. Toitumist grammi täpsusega ei jälgi,kuid arvan,et öö-päevane kaloraaz on vajadustele vastavalt kaetud.Suurendanud olen just valgu ja rasvade tarbimist.Süsivesikud peamiselt tervaviljadest,puuviljadest jne. Ma ei väidagi,et praeguse(2-3) korda nädalas treenides oleks kindlasti närvisüsteem kurnatud,kuid kirjeldatud treeningjärgsed nähud millelegi siiski viitavad.Loomulikult on teatud väsimus peale koormust normaalne nähtus,kuid liigne ja püsiv erutatus,adrenaliini laks,kuumutav keha,kipitavd silmid ning uinumisraskused ei ole minu arvates ka päris normaalsed.
 7. Jõusaal ja taastumine

  Jh ootangi pigem arvamusi,loomulikult püüan ka ise lugeda ja end harida.
 8. Jõusaal ja taastumine

  Tere! Üle pikka aja alustasin treeninguid jälle jõusaalis. Siiani treeninud omakeha raskusega jne. Probleemiks enne ning ka nüüd on jällegi see,et peale pisut raskemat treeningut on närvisüsteem kurnatud,silmad kipitavad,kergelt tunnetatav erutatuse tunne ning tõsised uinumis raskused. Keha nagu ei suudaks lõdvestuda.Isegi aastaid seinal tiksunud kell muutus ühtäkki nüüd jälle kuuldavad ja iga pisemgi krõbin jne on muutunud häirivaks. Seda siis alati peale raskemat saalipäeva. Erinevalt varasemate treeningutega piirdun nüüd ainult 1-2 raskema baasharjutusega ning jätan vahele taastavaid päevi. Toidulisanditest tarbin praegu ainult magneesiumi,c-vitamiini ning omega 3. Paar kuud tagasi sai ka perearsti juures koormustest tehtud ning näitajad olid korras,lisaks erinevad vereproovi näidud jne.Hommikul mõõtes on pulss 48-53 lööki minutis. Kas tegemist võib olla lihtsalt nö kehaliste iseärasustega või tähendab see äkki mingit tõsisemat tervise probeemi? Kas keegi oskab mind kuidagi aidata või nõu anda?
 9. Kuidas hüpata koheselt kaugemale

  Video siiski eelkõige neile kes tegelevadki Parkouriga jne.Videos näidatud lihtsalt kuidas võimalik kaugemale hüppata,ning mis abivahendit võiks kasutada,et tehnilist poolt paremini tunnetada.
 10. Kuidas võita vastassoo tähelepanu?

  Veel rohkem kahju on sellest,et väga paljudel inimestel ongi selline primitiivne suhtumine teistesse ning tehakse lõplike järeldusi mõne üksiku näitepõhjal. Must ja valge maailmapilt on enamasti omane ainult murdeealistele,vähe küpsemas eas võiks asju pisut teistmoodi tajuma hakata.
 11. Human flag ehk inimlipp

  KUi tahad lipu teha siis treeni seda lipu tehes! Üleval oli isegi üks video,seal kenasti olemas kuidas treenida.
 12. Human flag ehk inimlipp

  Kas lipu hoidmine kestis kauem kui ainult pildistamise hetkeks vajalik oli ?
 13. Human flag ehk inimlipp

  Kasuta varbseina seal.Kui suudad tasakaalu hoida siis kätega lipu asendis olles viska mõlemad jalad üles sirgeks.Sealt hakkad vaikselt(kõverdatud põlvedega)Jalgu alla tooma.Nii mõlemale kehapoolele. Kui suutlikus paraneb siis proovi sellises asendis keha juba hoida,näiteks 5-10 sekundit.Sealt edasi juba sirgete jalgade paralleelini laskmine ning hiljem hoidmine. Väga oluline on käte asend.Esialgu kindlasti fikseeritult ning jälgi,et hoidmises kasutad mõlema käe abi.Alumise käega toetad keha,ülemisega tõmbad/fikseerid.Jälgi,et ei tekiks rotatsiooni.
 14. sprint+jõutreeningud

  Nja seda olen näinud enda trenniski kuidas kang ennast kahelepoole maha laadib.Üsna valimatult loopis neid kettaid ning kang ise hüppas mitte liiga kaugelt kõrvalseisja näo juures mööda.
 15. sprint+jõutreeningud

  Siiamaani olen ka ära suutnud tabada selle kas suudan konkreetse raskusega oma seeriad lõpetada või mitte.Harva on aga ette tulnud ootamatu blokk ning siis on tegemist olnud üsna palju,et kangiga üles tulla... VÕimaluse korral kasutan alati julgestaja abi ning nendel kordadel ongi olnud treening palju kvaliteetsem. Tahaks tagasi tulla aga seeriate ja korduste juurde.Näiteks 3x5,4x5 süsteemis kus raskused võimalikud maxi lähedal,jooksen üsna kiirelt kokku.Kuskil 3-4 nädalaga olen paigalseisus.Isenesest rohkem ülikoormavaid trenne jalgadele pole ning taastumiseks peaks aega olema piisavalt.
×