Jump to content

gmassive

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

gmassive

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 07.12.1978
  1. Eestimaa ajakirjandus ja KULTURISM.

    Samas veidi sellest ajakirjandusse jõudvast infost minu nägemus sellest.Olen tegelenud jõutõstmisega pea et juba 10aastaselt alates ja pisik siiani küljes (29a).Et ajakirjanus ei edasta kõike toimuvat see väga kurb.Teades nt. võistluse toimumisest ja oodates siis teles või raadios et kas ka räägitakse võistlustest siis seda raadios ei kajastata praktiliselt üldse ja teles räägitakse väga kiirelt ja põgusalt ära esi kolmiku ja kõik...kuid ootaks midagi enamat nt..kes kuidas treenib mismoodi ta niikaugele on üldse jõudnud ja saavutustest ..ajakirjandusel oleks ju materjali oi oi oi kui palju mida ja millest kirjutada aga ometigi seda ei tehta ...milles probleem ??? Leiduks selline inimene kes oleks ka selline aktivist,oleks asjad hoopis teised ja ma arvan kui seda kõike meediasse tuua mismoodi need saavutused on saadud (raskused,treeningud,toitumine,suured pingutused selle nimel) siis inimesed mõtleks hoopis teisiti ja suhtuks ka kulturismi või rammumeeste võistlustesse hoopis teisiti ja tekiks rohkem ka huvi nende alade vastu. Mina olen suur toetaja,et leiduks lihtsalt keegi kes sellist tööd tegema hakkaks.
  2. Probleem nimelt on juhtunud kahel korral peale suurt pingutust viimasel pingutusel kui kangi või aparaadist lahti lasen tekib siuke valu kuid kestab mõni aeg pikemal seeriatevahelisel puhkusel ja siis saab jälle uuesti teha.Kord oli ka nii et läks ka nn.süda pahaks,kas tegu liiga suurte raskustega või on milleski muus viga, söön korralikult,trenni teen 3* nädalas,erinevad lihasgrupid. Tänud kes vastavad.
×