Jump to content

Ardo

Kasutajad
  • Sisu loend

    35
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Ardo

  • Tase
    Algaja
  1. Vin Diesel - steroidid või puhas?

    ei tea millest see markus sogab, sest kont vin diesel kohe kõll pole, aga vaevalt et steroidimees, sest lihase proportsioonid on igati viisakas suuruses, aga usun et korralikku sööki ja trenni peab selle tulemuse jaoks ikka tegema... kui keegi aga teab et poiss midagi keelatut kasutab võix lisada jah, sest huvitav olex teada, ise usun et ta on puhas
  2. Naised ja kulturism...

    kahjuks ei saa ka mina seda ronnie videot sealt kätte, suuruseks ju 0 kb
  3. Kergejõustiklased ja lihased

    aga mis kergejõustiklased ütlete, kui näiteks tahaks ühendada kergejõustiku ja jõutrenni et siis ennem peax ikka tegema jooksud ja hüpped? ja siis proovima rauda tõsta? või kudapidi arvate
  4. Palun aidake..

    võixid butterfly-abs proovida kahe nädalaga pidid saama enadale suuremad musklid ja üldse tugevama keha ehituse..
  5. olex nõu vaja

    tänud vastuste eest, kui kellegil veel häid soovitusi on naistele treenimise kohta võite välja öelda, mingit kava äkki soovitada, sest siinsed naistekavad tunduvat olema ikka rohkem naiskulturistidele, aga tüdrukutest kellest juttu on üritavad rohkem figuuri säilituseks või paranduseks trenni teha
  6. olex nõu vaja

    küsimus järgmine, et kui tüdrukud tahavad näiteks jõusaalis käija, aga eesmärk pole mitte lihaskasv vaid eelkõige ikka sale joon, kas siis on neile mingit kava pakkuda, või jõusaalis selleteemalist treeningut pole?
  7. Jõusaaal ja kanep!

    ei usu nüüd küll et see hash Swartzist Mr. olympia tegi või kuda selle asjaga on, usun et ilma selleta ta tulemused halvemad küll polex olnud järelikult ikka paremad. usun et tema edu saladus peitus pigem muudes keelatud ainetes
  8. Aidake metaanipanijatele ära teha!

    rusikas ole meheks mulle ka see plaan ardo.uudmae@mail.ee
  9. > Rinnalt surumine <

    saage aru mehed kogu kava seisnebki Abuseki viimases postituses uhkelt üleval... nii palju siis et 6x2 -es on kuus seerjate arv ja 2 korduste arv! ! ! ärge seda sassi ajage, jõudu tööle endal tuli mul selle kava esmasel läbimisel 10kg juurde 95lt 105le aga mis arvate kui ühe korra läbi tehtud peax kohe teise korra otsa panema?
  10. Eesti eliit

    mm 2000 selle eest saab ju isegi valku osta peab ka sinna koondisse saama
  11. Küsimus Protein nr. 1 kohta

    njah whey lemonit mõtlesin ise proovida, aga kas siis mingeid lisasüsivesikuid ei ole kindlalt vaja sinna kõrvale osta? piisab ainult mahlaga segamisest?
  12. > Rinnalt surumine <

    kus neid seerjaid sul muidu spirit vähe on? 6 seerjat on ikka norm ju palju isegi... aga selline küsimus olex hoopis et kas kaldpingil võib täiega lasta mõlemal päeval.. pean silmas positiivset kallet, et kas selle kohta oskad rusikas midagi mainida, et kuda teha
  13. > Rinnalt surumine <

    Esmaspäev neljapäev. 1.nädal 6x2 80% (80kg.) 6x3 80% (80kg.) 2.nädal 6x4 80% (80kg.) 6x2 80% (80kg.) 3.nädal 6x5 80% (80kg.) 6x2 80% (80kg.) 4.nädal 6x6 80% (80kg.) 6x2 80% (80kg.) 5.nädal 5x5 85% (85kg.) 6x2 80% (80kg.) 6.nädal 4x4 90% (90kg.) 6x2 80% (80kg.) 7.nädal 3x3 95% (95kg.) 6x2 80% (80kg.) 8.nädal 2x2 100% (100kg.) 6x2 80% (80kg.) 9.nädal 1x1 max. nii siin on näietx 6x2 kas siis 2 on seerjate arv ja 6 korduste arv? või vastupidi?
  14. > Rinnalt surumine <

    rusikas ole hea saada mulle ka see kava... olen juba tükk aega istunud seal ühe raskuse peal olex juba aeg maxi parandada mail: ardo.uudmae@mail.ee
  15. Uus maailmarekord lamades surumises

    huvitav mida see poiss sööb ?!? ?!??! sihuke peab vist lapsest saadik töökas olema old :S mingi nagu kergkelt võimatu tundub olevat
×