Jump to content

Okk

Kasutajad
  • Sisu loend

    567
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Koik Okk postitused

  1. Rinnalt surumine

    3-4 tööseeriat peaks küll ja rohkem olema ühe harjutuse jaoks siis , aga ikka mitu erinevat harjutust suurele lihasele
  2. Rinnalt surumine

    1-5 kordust ikka jõu arendamiseks
  3. Õla tagaosa

    Ettekaldes lendamine on hea vist
  4. Kaalu langetus + kõhulihased trimmi

    Vanasti oli vikerraadios saade nimega kuuspakk , selle saate tegijad said ka ropult naisi . Mart Ummelas oli vist üks saatejuht. Mart sai kindlasti naisi.
  5. Soodsad valgurikkad toiduained

    OT aga kusjuures juhtusin nägema saadet jaapani lihaveiste farmist kus oli iga päev loomadele ette nähtud vannitamine , massaaš jne. Jõid ainult puhast allikavett ja lauldi ja tantsiti ka vist neile iga päev. Lihakilo oli vist mingi 1000 krooni kandis kui õigesti mäletan.
  6. Kui ikka niiväga häirib siis korsetiga õnnestub ka peeglit natuke petta ehk
  7. Toitumine enne ja pärast trenni

    Ühesõnaga on ikkagi olemas nn. "hea" kolesterool ja "halb" kolesterool . Ja üldiselt kui asju lihtsustatakse siis põhimõte peaks samaks jääma ju . Kas antud teemal on siis lihtsustamise käigus ka põhimõtet muudetud. Ma ei tea kas dr Viktor Vassiljev on selle foorumi külastaja , aga enamus artiklitest kolesterooli kohta sisaldab seda lihtsustatud " jama".
  8. Kui alakaalus oled siis normaalselt sööma hakkamine ja trenn kindlast pilti natuke paremaks muudavad , kuigi ega geneetika vastu ei saa. Tuharalihast ja õlga hoolega treenima
  9. Keha trimmi ja kaalust alla!

    Jälgi pulssi parem mitte kaloreid 220-vanus saad laias laastus oma maksimaalse südame löögisageduse . Ja kui pulsi hoiad väntamise ajal 60-70% maksimaalsest siis peaks rasv põlema küll.
  10. Taimne valk: soja, sojavalk, sojajahu

    Hiinas pistavad tofu-t küll igal ajal ja igas asendis , sojapiim ja sojakaste ka väga levinud.
  11. Toitumine enne ja pärast trenni

    Mis siin naljakat on?
  12. Toitumine enne ja pärast trenni

    kolesteroolil ja kolesteroolil on vahe sees. On hea- ja halb kolesterool
  13. kalaõli, kalamaksaõli, omega -3

    Talvel kalamaksaõli , suvel kalaõli
  14. Fitness rate

    Noh on mis on , ei meeldi mulle siuke tsenseerimine , aga see on mu isiklik probleem.Oma nõu see kõige parem nõu , kui soovitasin inimesel pilti mitte vaadata kui ei meeldi siis võiksin ka ise lehe külastamise lõpetada , kui ei meeldi. peace
  15. Fitness rate

    Ei peagi 70 maili saatma , piisab ühest . Lihtsalt kummaline , et 4 inimest avaldas nördimust ja tuiskasid kohe pilte kustutama . Normaalsem oleks olnud reeglid selgeks teha ja edaspidi "modema" hakata.Kummaline värk. Aga võibolla olen ma ainus kes nii mõtleb. Sel juhul kõik ok
  16. Fitness rate

    Ei pane pahaks, kui hunniku vormipiltide vahel on ka üks näopilt (noh, vaadake kasvõi minu profiili - ilusti on piltide hulk tasakaalus). nõus , kui inimesel on "vormipiltide" kõrval mõned "teemast" väljas pildid siis ei näe küll mingit põhjust miks need peaks ära kustutama . Tobe lugu oleks selline lugu. ja üldiselt võiks enne kustutamist inimesele teada anda , et kõikvõimas arvab , et see pilt ei sobi . Takkajärgi lihtsalt lambist kustutama hakata on pehmelt öeldes imelik.Mõni ehk solvubki , aga äkki see ongi eesmärk
  17. Fitness rate

    Oh sa sinder . Viskan rätiku ringi ja lahkun noruspäi ... aga ega igakord ei saagi võita point taken
  18. Fitness rate

    Muri ütles , et maitse üle ei vaielda . Kui vaatad kommentaare nende piltide all siis rahvale läheb peale küll ju . Pealegi pole kuskil mingit märget , et siia tohib ainult nii või naa suguseid pilte laadida ( vähemalt mina ei leidnud ) .Ja mis asi on "vormipilt" üldse , ma arvan , et siin erinevad erinevate inimeste arvamused ka päris tugevalt. Valikuvabadus on ju olemas . Vaata neid pilte mis sulle meeldivad. Või kui tõesti teema nii tähtis sulle äkki siis lepid saidiomanikega kokku ja hakkad ise tsensoriks. Siis saadki vaadata ainult neid pilte mis sulle meeldivad.Lihtsalt minu arvamus. Päikest
  19. Mõnede arvates ei pruugi see üldse halb olla Lõik mingist "taimetoitlaste vastulöögi" artiklist (Mõlemad raua tüübid erinevad üksteisest ja ka organism käsitleb neid veidi erinevalt. Lihast saadav raud imendub kiirelt ning jätkab imendumist ja talletumist hoolimata sellest, kas keha vajab seda või mitte. Taimne raud seevastu kipub olema seotud teiste toitainetega ja on vaja esmalt lahti murda, et organism saaks teda omandada. See üksnes ei aeglusta raua imendumise protsessi, vaid võimaldab ka kehal piirata koguseliselt, kui palju rauda üldse vastu võetakse. Mitteheemse raua varud on madalad võrreldes heemse rauaga, kuna keha võtab vastu üksnes niipalju, kui vajab; imendumine langeb, kui rauavarud suurenevad. Mitteheemse raua madalam imendumise tase on asjaolu, mida lihatööstus ja mõned terviseasjatundjad esitavad sageli puudusena. See pole aga nii, sest taimsel raual on mõned olulised eelised lihast saadava raua ees. Heemse raua suurem varu on riskifakor südamehaiguse ja suhkrutõve tekkeks. Taimse raua imenduvust võib märgatavalt tõsta lihtsalt C-vitamiini, näiteks värske apelsinimahla, lisamisega toidule. Mitteheemse raua imendumist võib neljakordistada kui koos sellega tarbida 75mg C-vitamiini (võrdne kogus 200ml apelsinimahlaga). Selle imendumine võib aeglustuda tees ja kohvis leiduvate parkainete tõttu, fütaatide tõttu mitmetes teraviljades ja kaunviljades, oksaalhappe tõttu spinatis, lehtpeedis, marjades, šokolaadis ja tees ning seega peaks neid vältima, kui süüakse kõrge rauasisaldusega toitusid. Piimatooted ja kaltsium võivad samuti olla negatiivse mõjuga.) arvamusi igasuguseid , mine võta kinni kellel õigus on edit: link kah kui keegi tervet artiklit lugeda viitsib http://www.veg.ee/artiklid/tervis/taimne-raud
  20. Sinu (miss Gold) postitusest võib välja lugeda , et taimetoitlaseks hakkamise põhjus ei ole ideoloogiline . Kui loomaliha vastu hakkab äkki siis kala läheb rohkem peale. Valku rohkem kui vaja.Raua allikaks võib näiteks spargel või õun sobida.Õun ikka maitseb ju.Ma alati kui viinahimu tekib söön paar õuna (aitab isegi selle vastu).Või kevadel söö maasikaid näiteks , naistele maasikad ikka meeldivad ju
  21. Biitsepsid ...?

    http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=2262
  22. Biitsepsid ...?

    Miks mitte biitseps ... ja triitseps http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=4928
  23. Gröön VS Kiivikas

    minul näiteks läheb silm märjaks kui siukest "lammutamist" näen , aga võibolla ma olen lihtsalt õrna hingega
  24. Gröön VS Kiivikas

    OK teema ei olegi nii väga oluline . Küsimuse mõte oli selles , et kas Te tõsimeeli ootate , et Ott Kiivikas tuleks siia foorumisse antud teemat kommenteerima. ? Ei teeks seda arvatavasti mitte ükski sellisel tasemel mees (kaasaarvatud Teie).
×