Jump to content

Okk

Kasutajad
  • Sisu loend

    567
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Koik Okk postitused

  1. Appi tõttab Ott Kiivikas

    Noh , ma arvan , et on Ott mis ta on , ta on siiski eesti kulturismi nägu tänapäeval . Ja tõestanud laval ennast kuhjaga . Vigiseda võivad kõik , Oti saavutust järgi teha vähesed . Telekast Otti vaadates ei pea kunagi häbi tundma (silmaring lai nagu soome naise piht) . Minu jaoks on Ott tase , ja kuna ma ka tema igipõlisest rivaalist (jah tollest suurest mehest ), väga lugu pean siis ei saa ma aru miks sellel kitsal (eesti)laval ei ole ruumi mõlemale ja miks sellist paska lendab alati? Ei suuda minu mõistus vastu võtta , et M.K oleks tarvitanud D.-d , et Kiivikast võita . Samuti ei võta minu mõistus "peakohtuniku" hindeid BF kategoorias EMV-l . Mida veel ? Jarmo Oberst on asjalik vend , aga miks ta peab tegema mõttetuid postitusi samapalju , kui mõttekaid? Kas Allessandro teab midagi jõutõstmisest ja arukatest postitustest? Tundub , et teab , aga miks ta peab seda varjama? Kaido Leesmann ruulib!!! Ott on tase!! Jaanika Saareleht on kõige ilusam BF eestis iial , kui indu jatkub tuleb sealt pauku , raam on ülihea .(vähemalt minu arust) J. Jürgenson on minu lemmik ja ilusaim tüdruk , aga enne , kui päris nõu andma hakkame , teeme veel paar aastat trenni ja nii edasi... PT London käib paljudele närvidele (ka mulle vahest) , aga tundub , et mees on aastatega arenenud ja jagab "biiti" , nagu Jarmo Oberst ütleb. JRX - ma loodan , et nimi läks õieti , on üks pädevamaid vendi (ka Alan Bästard , kuigi ta minu üle ühes teemas naeris, on "überblingen") ROtter - on vanakooli mees (tundub ,et omal ajal on rohkem sisse läinud , kui välja tulnud ja nüüd kipub vahest kompenseerima) ja loen tema postitusi alati huviga. Liiga palju arooniat ja sarkasmi , aga muidu võib ju uskuda igat sõna. Või mis? Jurok - on Tapa linnast tulnud ja seega "puutumatu" . Samas ka minu arust mees kes Oti troonilt tõukab , kui Ott just ise ennem alla ei anna Kirp - oli suurim pettumus see aasta EMV-l , aga muidu asjalik mees , sulg terav nagu "johannese keel" Vend Vähk on maailma parim klassik Fred Antson võiks rohkem sõna võtta siin foorumis Argo Ader , on vastus küsimusele - Millist kahte eesti kulturisti sa tahaks kõrvuti laval näha nende tippvormis - M Kalmus ja ... ? Annika Summel - on nagu vein , mis muutub ajaga ainult paremaks Marko Tooming aka Joker - ei saa aru , aga samas ei ole ka vist kedagi , kellele ei meeldiks Joker? Laura Reisalu - vastus küsimusele , - kellega koos oled sa valmis veetma oma ülejäänud elu? C. Alev - imetabane Marek Kalmus - Eestimaa kuningas , võibolla tundub mulle , aga ainus mees eestis , kellelt nõu küsides keegi alateadvuses ei arva , et krt äkki ta paneb mööda. Rene Poljakov - kui poleks Kaido L -i siis ..... , aga võibolla see kõik muutub veel enne jõule... Tzaby aka Siim Rast - eta prosta fantastika 1000 Oskar aka Janar R. - noh , ilma temata oleks ikka kurb küll. Tase Arnold Tokko - kardinal Richelieu , Rodrigo Borgia , parun Von Münhausen ... ?'' Indrek Otsus - ? , aga hea raamat Triinu N - - ärge isegi üritage teha nägu nagu te ei teaks kellest ma räägin.. Timo "Timppa " Majuri - 300 on 300 ! Aile Kuuda - ei saagi nüüd aru , liha või kala , suhkur või sool , aga tundub ,et biiti jagab (nagu Jarmo Oberst ütleb) Jackie- arvatavasti kustutab selle postituse ära (liiga isiklik) , aga selles kleidiga pildis - oo mai gaad sexy thing Lexus - kust ta tuli ? kuhu läheb ?, andekas mees , kust ta tuli? sõbralik. Rennosport - tüütu , aga tundub et vist ainult mulle A aka H - oo mai gaad , mulle ka meeldib durexi kondoom , aga ma ei tõtta kogu maailmale kuulutama ,kui hea see käe all tundub .. Hiiglane - pane ikka blogi mõlemas keskkonnas edasi... Mattrox - Loodetavasti on lisaraskused kavasse lisatud Daemonium - kui ma 100 kilo alla võtan .kas olen samapalju teistest üle? Tom P - kas sa oled Samuil? Kiisumiisu - Kuhu küll kõik blogid jäid ? Kadi- oo mai gaad , mulle ka meeldib durexi kondoom , aga ma ei tõtta kogu maailmale kuulutama ,kui hea see käe all tundub .. Killerleib - steroidid on pahad Madman - "musta tehnikaga" "maxi" nimel trenni teha ei vääri küünlaid. Liiatigi veel algaja nagu sa oled. Aga head videod ... Kuusnõmm - vastus küsimusele - "Millisesse perekonda sa sooviks sündida , kui oleks võimalik valida?" A E Raus - 817 ? kuni 100 kilo ? juunior ? Egle Eller - vastus küsimusele Muscle and fitness - kas tõesti vajalik '? Samakamees - kui zellukas käis oli väike poiss , tundub , et on paisunud . Aga miks kuulda pole miskit? Arthas - kui keegi netist pildi leiab , andke link jah Üldiselt ma vist veedan liiga palju aega internetis
  2. Nordic Body&Fitness 2010 - ROAD-DOKK

    Naised bodyfitness +163 cm Cristina Alev - 4 Jaanika Saareleht - 8 Annika Summel -5 mehed klassikaline kulturism -180cm Imre Vähi - 1 Marti Taru - 8 Mikk Raudsepp - 7 mehed klassikaline kulturism +180cm Jüri Leinvald - 1 Indrek Viska - 7 Mehed kulturism -90kg Ott Kiivikas - 5
  3. Datsik seikleb nüüd Norras :D

    http://www.delfi.ee/news/paevauudised/vali...43&l=fplead Punase Tarzani Norra saaga jätkub: äärmuslane plaanis moslemeid tappa
  4. Hommikupuder

    Ma ei tea , mulle ema õpetas juba väiksest peale , et putru tuleb keetes pidevalt segada . Randmed soojaks ilusti ikka .Herkulopuder ikka üle kõige , kuigi pole juba aastaid söönud
  5. Palun abi ülakeha proportsiooni viimisel

    Ja ongi ratas jälle leiutatud Mõelda vaid , et inkad elasid kogu oma hiilgava tsivilisatsiooni ilma rattata ära....
  6. Treeningkava

    Suru parem ikka rinnalt (või lõualt , mida iganes) või veel parem , suru hantlitega...Selg jääb sul haigeks sest sa ei treeni seljasirutajat , see on üks tähtsamaid (kui mitte kõige tähtsam) lihas.Ja peale kõhulihaste trenni - venitus on Arnold ja Ott Edit: ja kui juba kükis 5x5 teed siis ikka nii , et kapsad ninast väljas ja see sirutamine , see on naistele ja nõrkadele Aga noh , eks sa ise tea...
  7. MR. OLYMPIA 2010

    Ei ole Jayle vist kellelgi midagi vastu panna..Aga Kai on oma teise koha auga välja teenind
  8. Treeningkava

    Teooria või praktika?
  9. Poksikott

    Ei pinguta...
  10. Palun abi ülakeha proportsiooni viimisel

    Oleks tädil till , oleks onu anna minna: http://www.fitness.ee/?act=trainingplan&eID=19 mõne kuu pärast vaheta kava ja võid ju valida selja /õla eelisarendusega kava , et see ihaldatud V kiiremini tuleks ! jõudu tööle
  11. Pärast trenni.

    peotäis munavalgeid ka ja peaks kärama küll ju .Kui trenn õhtupoole siis avokaado vast üleliigne
  12. Tere

    Ära nüüd liiga tee , üks punkt ikka on seal ju .
  13. Võin ainult ette kujutada mismoodi siuke asi sita keema võib ajada . See ongi kogu selle asja juures kõige nõmedam , et võistluste järgselt neljanda koha mees vaatab nukralt kõrvalt , kui esikolmik juubeldab ja mõtleb , et millega siis nüüd mööda panin.Siis pool aastat hiljem tehakse paremusjärjestuses korrektuure ja oled küll statistikas medalil , aga kogu värgil ikka suht sitt maik juures. Eriti naeruväärsed on need 5-nda 6-nda koha tüübid kes testis põruvad . Isegi süstal ###### ei suuda puhastele meestele konkurentsi pakkuda . See peaks ikka elementaarne olema , et esikolmik purki siristab peale võistlust , keda see viies -kuues koht ikka nii väga erutab. Aga Imrele ikka õnne ja edu . Loodetavasti mõned aastad ikka veel viitsimist eesti lippu kõrgel hoida. Ükskord me võidame niikuinii!
  14. Trenn

    Tegu 15 aastasega kes hakkas alles trennis käima , tõenäoliselt näeb vägagi suuri muutusi kui visadust jätkub . Ei maksa kohe juuksekarva lõhki hakata ajama selle toitumise ja millega iganes veel . Sööd normaalselt (siin lehel ringi vaadates mingi aja peale saab iga mõtlemisvõimeline inimene aru mis on enam vähem normaalne) ja teed trenni ning elu on lill . Ja muutused tulevad , ei pääse nad kuhugi
  15. naiste kehalised katsed

    Ma arvan , et keskmine eesti meeski ei suuda neid katseid edukalt läbida mis siis veel naistest rääkida . Ise saaksin ka 0 punkti , kuna ei oska ujuda
  16. Palju õnne , jalgratas jälle avastatud . Mine postita nüüd delfisse ka oma kommentaar.
  17. AVALIK PÖÖRDUMINE.

    Tõsiselt võetakse ? Ma arvan , et pealkiri ( "Tahan" ka Fast teami ) näitab juba , et tegemist naljaga . Suht mage , aga siiski nali
  18. BONSUNA.COM "leinab"

    Huvitav , kas MUPO on Normannile juba mantlipärija leidnud . Üks mees sobiks sinna nagu valatud
  19. Muhe vend see Siim . See oli üks paremaid osasid . Hea töö!
  20. MR. OLYMPIA 2010

    1. Jay Cutler 2. Kai Greene 3. Phil Heath 4. Victor Martinez 5. Roelly Winklaar 6. Dexter Jackson 7. Dennis Wolf 8. Branch Warren 9. Ronny Rockel 10. Toney Freeman
  21. Üks räägib aiast , teine aiaaugust
  22. Millal tonnimehe võistlus algab?
×