Jump to content

zander14

Kasutajad
  • Sisu loend

    81
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

zander14

  • Tase
    Värske olija
  • Sünnipäev 13.05.1993
  1. Nii ta on.Endal ka kui soendust ei tee ja laksan kohe suure raskusega siis lööb sellise ebameeldiva valu sisse mõneks päevaks.
  2. Praksumine liigestes!

    Ultra Gel
  3. Miks ei soovitata Low-fat dieeti?

    Aga proovi praktikas järgi Siis saad teada.
  4. Plaan parandada üldfüüsilist vormi.

    milline inimene teeb selga ja jalga ühel päeval? ja ei saand su tekstist aru kas need kõik on ühel päeval või eraldi.kui ühel päeval siis ei jõuaks ma küll järgmised 10 päeva ennast ligutada.
  5. Haarde tugevus

    Magneesiumi kasutan juba praegu:DAga libiseb ikka.eks ma siis hakkan käsivart treenima eraldi eks siis näeb mis saan.
  6. Haarde tugevus

    Et kas on mõtet/vajalik käsivart eraldi treenida?Endal selline probleem et jõutõmbel libiseb kang käest enne ära kui selg trenni saab:D
  7. Jaotus.

    Ma arvan et kui sa tahad rinda ja biitsa 2 korda nädalas teha siis võiks olla nii et üks rinnapäev raske teine kerge näiteks E-raske N-kerge ja Biitsaga võiks nii et üks päev suured raskused ja väiksed kordused ja teine päev kergemad raskused rohkem kordusi.Ja säärt ma arvan mõtetu 2 korda nädalas teha.Lihtsalt tee säärt väiksemate raskustega ja aeglaselt et tunnetad kuidas lihas liigub.See on vähemalt minu loogika
  8. Jaotus.

    Peaks sama metoodikat kasutama biitsal,Biits ei taha samamoodi kasvada kuigi jõudu on isegi tuema hakkanud.
  9. Valgud ja rohusööjad ja loomasööt

    vaevalt et se Hackenschmidt ainult taimi järas,taimetoitlased söövad ju ka piimatooteid nagu kohupiim,kodujuust jms mis sisaldavad päris palju valke
  10. Paide Spordihalli jõusaal

    Õpilastel siiski kasulikum ju paide tervisekeskuses käia seal 38kr kord tuleb kui 5 korra pileteid osta ja se suht mõistlik hind minuarust.
  11. Mitu korda nädalas?

    E-Rind,Biitseps T-Selg K-vaba N-Vaba R-Õlg,triitseps L-Jalg
  12. Hommikune kulturistiomlett

    1 Munavalges on 3g valku
  13. Fit KKK

    Fit KKK on ju kirjaviga seal kirjas et 100 EEk toote pealt saad 400 fit (10 eek) kas ei peaks olema 40 FIT'i (10 eek)?
  14. Triceps: lamades prantsuse surumine ???

    Vaevalt et prantsuse surumine sul liigeseid piinab ja ohtlik oleks. Vaata kuidas klassikalistel t2stjatel 100 kg'id randmetel p2rkuvad ja pole h2da midagi on elus!
  15. Toitumiskava kas sobib?

    m2tlesin lisada natuke rasvasid
×