Jump to content

Thomas21

Kasutajad
  • Sisu loend

    43
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Thomas21


  1. ~200-250 g fileed tegi. :lol: Ma vist muidu poleks tähelepanu pööranud, aga mehel oli samamoodi ja kahtlustasingi, et leian mingit sellist infot. USAs soovitatakse mitte tarbida rohkem kui "8 ounce'i", mis on 226.8 g. ;)

    Just sõin lõunaks. Järgmine kord enam ei söö:D Maitse oli hea aga lekkida ei tahaks:D

    Alati on mõistlik kõigepealt proovida ja seejärel uurida, millega tegu:D


  2. Kõik on suhteline.

    Alati arutatakse mingisuguseid terviseprobleeme. See tervis on väga individuaalne. Kui võrrelda üle 100 aastaste elulugusid, siis on need inimesed seinast-seina. Mõni on pool elu kusagil vangilaagris ekstreemtingimustes aastaid orjatööd teinud, teised on suitsetanud ja viina joonud ja ikka panevad rõõmsalt üle 100 aasta. Spordiga on sama. Millegipärast kipuvad minu dieetide üle kohut mõistma just need, kellel on endal tervisehäired. Mina käin pidevalt tervisekontrollides -veri, süda, maks, kops, luustik jne ning kõik näitajad on alati laes. Probleemid tekkivad(gripp, külmetus jne), kui olen niiöelda normaalkaalus. Mõni väidab, et normaalne on langetada kaalu mingi 0,5 kg nädalas. No kuulge, mul läheb teinekord jõusaalis ja bodypumpis kahe tunniga 2,5 kg. Mis ma siis nagu tegema pean? Kohe praadi sööma tormama, et täpselt seda 0,5 kg nädalas jälgida?

    Kogu see dieeditamine on TOTAALSELT INDIVIDUAALNE!!! :huh:

    Tere,

    Miks see väänlev paks poiss sul postitustes on? Mulle see küll väga normaalne ei tundu aga see arvamus on mul totaalselt individuaalne:D

    Parimat soovides,

    Martin


  3. Lähen maratonile kolmandat korda ning erilist ettevalmistust see ettevõtmine ei nõua. Sõida rahulikult ,naudi loodust, suhtle inimestega. Väga oluline on eelmisel õhtul Tartu ööklubides üks korralik pidu maha panna ning minna maratonile magamata ning veel natuke rõõmsas tujus. Oluline on kanda selgesti eristatavat kostüümi.

    Tähtsaim asi on lasta asjatundjal suusad määrida, et oleks pidamist, kui see tingimus pole täidetud tunduvad 63km väga pikad, usu mind ma tean:D

    Soovitan auto finishisse toimetada, kuivad riided autosse. Peale sõitu bussiga Starti sõita on paras piin:D

    Mõnusat liugu soovides,

    Martin

    w


  4. difference_european_vs_american_girlssized.jpg

    Euroopas õpetatakse toituma järgmiselt:

    Määra eesmärk.

    Määra päevane kalorite arv.

    Määra päevane liikumine/aktiivsus jne.

    Määra süsivesikute, valkude, rasvade suhe.

    Söö mitu korda päevas ja õiged asju.

    JNE... kõik targad võivad siit jätkata.....

    Olen lugenud USA lehti ja kõik dieedid algavad järmiste lausetega:D:D:D

    Vähenda burgerite arvu päevas:D

    Vali XXL burgeri asemel L burger:D

    Söö tervislikumat rämpstoitu:D

    Joo dieetkoolat:D

    Kas tõesti on usas asi niiiiiii hull, et alustama peab nii rumalate vihjetega:D?


  5. Kas tunned populaarsuse kasvu ja tavalisest suuremat tähelepanu viimasel ajal, et nii arvad?:D

    Loomulikult olen seda teemat arutanud oma peamiselt korvpalli mängivate sõpradega. Fitness kehaga, mitte liiga musklis naine on üle kõige:D

    Paksud meeldivad väga vähestele ja piitspeenikesed põhikooli poistele:D

    HAIGLASELT KONDINE on muidugi tore väljend:D


  6. Mulle isiklikult tundub, et moodi ongi minemas nüüd sportlik naine, mitte haiglaselt kondine, rippuva kõhuga vms.

    Kas tunned populaarsuse kasvu ja tavalisest suuremat tähelepanu viimasel ajal, et nii arvad?:D

    Loomulikult olen seda teemat arutanud oma peamiselt korvpalli mängivate sõpradega. Fitness kehaga, mitte liiga musklis naine on üle kõige:D

    Paksud meeldivad väga vähestele ja piitspeenikesed põhikooli poistele:D


  7. Pudel õlut ja uni garanteeritud. Ok, siinsele lasteaiale /suur osa foorumlastest/ pole hea sellist soovitust anda. Sel juhul meesai piimaga, või lihtsalt soe piim meega.

    Mulle passib õlle küll, muidugi pean mingist muust söögist loobuma sel juhul.


  8. Oluline on kujundada magamamineku rituaal.

    1. K6ht ei tohi olla ei liiga t2is ega ka tyhi.

    2. Trennist peaks olema m88das v2hemalt kolm tundi.

    3. Paar tundi enne magamaminekut 2ra tegele t88asjadega.

    4. Kindel kellaaeg voodisseminekuks.

    5. Voodi peaks olema sul magamiseks, mitte lugemiseks ega 6ppimiseks.

    6. Hea raamat enne voodisseminekut ei tee paha.

    7. Soe vann, v6ib aroomiteraapiaga.

    Seda loetelu v6iks j2tkata. Arvesta magamiseks v2hemalt 9 tundi. Unev6la tekkides ei pruugi me enam normaalselt uinuda ja piisavalt sygavalt magada. Probleem, mis sul vist juba on...

    Edu! ... ja ilusaid unen2gusid :D

    Mul lõpeb treening üldiselt kella 22 paiku, varem pole lihtsalt võimalik. Ärkama pean hommikul kell 7, et õigel ajal tööle jõuda aga magama jään kehvasti ja ärkamisega samuti raskusi.

    1. Seda punkti suudan täita.

    2. Seda punkti ei suuda, sest kui lähen kell 1 magama, siis 6 tunnist ei piisa kuidagi. Tavaliselt kell 12 saan ikka end magama, kuid tundub et 7 tundi on samuti vähe. Sooviks magada 8 tundi!!!!!

    3. Ei tegele.

    4. Loe punkt kaks.

    5. Viskan raamatud ja teleri magamistoast välja.

    6. 5 ja 6 punkt räägivad nati vastu sul.

    7. Sooja aromaatse vanni vastu pole midagi.

    Milline on imenipp, kuidas tund peale trenni end unele saaks?:P


  9. Vot ei mõista, kuidas inimene ei suuda suitsu maha jätta :D . 5 aastat tagasi olin ise suht hull korsten- pakk päevas tuli ära ja võin öelda, et oli päris kõva sõltuvus. Kui ikka miskipärast pool päeva suitsu teha ei saanud, siis olin pisike kuri närvipundar valmis ;) . Aga ühel hetkel sain aru, et tahan maha jätta, maksku mis maksab. Polnud hullu midagi, kaks nädalat oli muidugi suur isu peal, aga sain ilusti hakkama- ostsin hunniku nätsu ja lutsukaid- kui suitsunälg väga hulluks läheb, siis nendest suur abi. Mingeid spets plaastreid või nätse ma ei kasutanud. Mida aeg edasi- seda kergem oli- kuu aja pärast juba avastasin, et õhk palju värskem ja maitsed teravamad, võhma rohkem jne... Kui ikka tõesti tahtmine on, siis pole siin midagi ülemõistuse rasket, natuke kannatust ja iseloomu ainult vaja :)

    Suitsetamine on minu jaoks kõige mõttetum tegevus maailmas. Tubli tegu, et lahti said.

    Milline on suitsetamisest veel mõttetum tegevus, kes teab andke märku:)?


  10. Selliselt tegutsedes on see sama nagu panna laibale juhtmed külge ja lülitada taha kõrgepinge. Pisut aega sipleb aga siis on ka kärsakas missugune. Sama võib (ei pruugi) juhtuda noore harjutaja südamega mis enamsti suhteliselt nõrguke.

    Labida väljendi eest 12p. Olen pikemat aega joonud pea iga päev red bulli ning siiani elan. Ennem trenni muidugi ei soovita, kuna alguses on ergutav, pärast oled jällegi topelt töss.


  11. Oeh, kus inimestel on ikka probleemid. Ise söön mõnuga:P

    Hommikul mitu muna ja kodujuustu+salat.

    10, 11 ajal tavaliselt pähkleid või närin porgandit.

    Lõunal söön väljas prae või pasta, salatiga.

    enne trenni tavaliselt mingeid süsivesikuid, makarone vms. vahel ka kohupiima.

    Peale trenni Yatesi valgu shake.

    Kodus õhtul kerge ports kanaliha.

    Treenin 4-5 korda nädalas, peamiselt korvpall ning 2x jõusaal ning tunnen ennast suurepäraselt.

    Soovitus, söö mitmeid kordi ja vähe korraga nii hoiad oma ainevahetuse töös ning pöletad kenasti kaalu.

    Märksõna on MÕÕDUKUS kõikide tegevuste juures, telli endale kava ning kui kõht on täis aga tahad juurde võtta, siis mine hoopis välja jalutama või tuulelohet lennutama:D

    Ära taha alla võtta kohe ja kiiresti vaid proovi kaalu langetada aeglaselt ja vähe korraga.

    NB! Ma pole mingi asjatundja, kui teiste soovitusel enda peal sellised mõtted testitud ja tulemus on 1,5 aasta peale 10kg kadunud 103k´g (pikkus 191cm) pealt 93-94kg peal,e natuke veel ja jõuan juba kiiresti joosta:D

×