Jump to content

Thomas21

Kasutajad
  • Sisu loend

    43
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Thomas21 postitused

  1. mure .

    Oeh, kus inimestel on ikka probleemid. Ise söön mõnuga:P Hommikul mitu muna ja kodujuustu+salat. 10, 11 ajal tavaliselt pähkleid või närin porgandit. Lõunal söön väljas prae või pasta, salatiga. enne trenni tavaliselt mingeid süsivesikuid, makarone vms. vahel ka kohupiima. Peale trenni Yatesi valgu shake. Kodus õhtul kerge ports kanaliha. Treenin 4-5 korda nädalas, peamiselt korvpall ning 2x jõusaal ning tunnen ennast suurepäraselt. Soovitus, söö mitmeid kordi ja vähe korraga nii hoiad oma ainevahetuse töös ning pöletad kenasti kaalu. Märksõna on MÕÕDUKUS kõikide tegevuste juures, telli endale kava ning kui kõht on täis aga tahad juurde võtta, siis mine hoopis välja jalutama või tuulelohet lennutama:D Ära taha alla võtta kohe ja kiiresti vaid proovi kaalu langetada aeglaselt ja vähe korraga. NB! Ma pole mingi asjatundja, kui teiste soovitusel enda peal sellised mõtted testitud ja tulemus on 1,5 aasta peale 10kg kadunud 103k´g (pikkus 191cm) pealt 93-94kg peal,e natuke veel ja jõuan juba kiiresti joosta:D
  2. Kus saalis käite treenimas?

    Coral Club , hind 800, ujula, saunad olen rahul. Tähtsaim asi, et jõusaalis on ruumi ja võimalusi.
  3. Alkohol

    Kindlasti mõjub kange alko treeningule halvasti. Ma ei ole kunagi nautinud treeningut, mis järgneb mõnele peole, kus sai napsitatud. 104 aastane Kalju Plutus ( tõenäoliselt kõige tervem üle 100 aastane) ütles, et suitsust hoia eemale aga mõõdukas kogus napsu on kasulik. Lisan veel, et mees oli pool elu karsklane aga arstid käskisid kerge konjaki teha aegajalt. Liigjoomine ja täiskarsklus mõlemad pidid tervisele kehvasti mõjuma:D Naudinõlut@õhtuti.ee
  4. Kõhulihased naha alt välja

    Sidur on hea nimi:D Lohutuseks võin öelda, et mida aasta edasi seda raskemaks läheb. Ega siis õlle isu kuhugi kao:D
  5. Toiduraha

    Laduge nüüd lagedale, kui palju keegi toide peale kulutab? Ise kulutan enda peale, kui sõber kel on neli last terve pere peale:D
  6. Kuidas magate?

    Vanus? (a.) Sugu? (M või N) 27, M 2. Milline eluviis? (istuv, liikuv, füüsiline, raske füüsiline) Istuv+ 4 korvpalli treeningut+ 1-2 jõusaali treeningut 3. Pikalt tavaliselt magad? (... tundi) 6-7 4. Oled selle tundide arvuga rahul? (Jah,Ei) Ei 5. Kaua sooviksid magada? (...tundi) 8-9 6. Ümbritsev kodukeskkond? (Linnaline, maakodu) Linnaline 7. Kui, siis mis tegurid sind enim magamajäämisel häirivad? (nimetage helid vm. tegurid) Naabrimehe puurimine:D 8. Millised on meeldivaimad magamistingimused? (toatemperatuur vm.) Mõnusalt jahe tuba, lahtine aken e. värske õhk. 9. Mis on takistanud sind uinumast kõige tihedamini? (mure, liigne mõtlemine, tüli, pinge vm.) Elustiil, hilja magama, kuid hommikul peab vara tööle minema:D10. Milline oled unisena? (ärrituv, tujukas, tõsine vm.) Natukene kõike sulgudes nimetatud. 11. Milles töövõime langust unisena täheldad? (jõus, keskendumises, suhtlemises vm.) Keskendumises. 12. Millest otsid unepuuduse puhul abi? Parim abi on elustiili muutus, elurütmi kohendamine. Hetkel kasvatan ennast varem magama heitmise küsimuses, tunni juba olen võitnud:D
  7. Toiduraha

    Tere, Vabandan vigase lause pärast. Eesmärk ei ole kelkida, lihtsalt ebanormaalselt palju raha kulub toidule, sel kuul 6000 raha. Tahan öelda, et tervislik toitumine on väga kallis ning lihtsalt on huvitav teada, kui palju kulub raha tõsistel tegijatel. Parimat tervist, Martin
  8. Victell Elite

    Tere, Katsetan toidulisandina Victell elite tablette. Pakis on üks kapsel, mis tõenäoliselt on kalaõli, üks pruun tablett ning kaks kollast. Kas keegi oskab öelda, millises järjekorras neid tablette sööma peab või siis millega koos? Mida sisaldab pruun tablett, mida kollane? Pakilt sellist infot ei leidnud.
  9. Victell Elite

    Väga tänan vägivaldur
  10. Jõutõmme

    Mismoodi on õige käte asend? Ronnie hoidis ühte ja teist pidi? Mismoodi keegi hoiab ja mida erinev käteasend muudab?
  11. Testosteroon!

    Sama siin olen 4.okt teatris kohal;)
  12. Hommikune jooks

    Tere, Olen proovinud hommikul tund varem tõusta, et enne pikka kontoris istumist 30 minutine äratav sörk teha. Kurjam ja iseloomu pole, et regulaarselt nii vara üles saada:D Puht sportlik huvi, kui palju on siin inimesi, kes hommikul enne tööd väikese trenni suudab teha? Mis kell magama minnakse, et hommikul vara üles saaks? Mida õhtuti sööd/jood, et hommikul varem üles saaks? Kaunist tervist kõigile, endal tervis korras aga ikka pole piisav:D
  13. Testosteroon!

    Testosteroon on Pärnu teatris 4.oktoobril esietenduv lavatükk;)
  14. Ei suutnud naeru pidada..

    Võta sa nüüd kinni kellega tegemist on:D Eesti vanasõna "Küll küllale liiga ei tee" on ümber lükatud:D
  15. Hommikune jooks

    Õhtuti mängin korvpalli;)
  16. Alkovaba õlu

    Väikestviisi olen proovima hakanud alkovaba õlut (Mis alguses ei kannatanud absoluutselt kriitikat, kuid nüüd on meeldiva karastusjoogi mõõtu läinud). Tavaline õlle maitseb endiselt, siit küsimus: Mis on vahe alkoga ning alkota õllel? Mis on nende head ja vead ning kas petan end kui loobun tavalisest õllest ning asendan selle alkovaba õllega? Need, kelle arust alkovaba õlle võrdub kumminaisega, need jätku arvamus enda jaoks:) Soov on teada lihtsalt õlle ja õlle vahet:D
  17. Alkovaba õlu

    Väga teaduslik lähenemine:D Tahan lihtsalt teada, kas alovaba õllega kasvab õllekõht sama kiirelt kui alko õllega?
×