Jump to content

Janno R.

Reval-Sport Powerlifting
  • Sisu loend

    243
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Janno R. postitused

  1. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    jalgadega tuleb veel palju tööd teha
  2. Jõutõstmis trennid

    Täitsa korralikud tulemused vanuse ja kaalu kohta!
  3. Jõutõstmis trennid

    Sparta kohta ma ei oska rääkida, aga jah.. Revalis on Treeneriks Kaido Leesmann ning kuumaks on 350 kr
  4. Jõutõstmis trennid

    Tallinnas siis on Jõutõstmisega tegelevatest klubidest Reval sport ja Sparta
  5. Mis temast sai? pandi istuma?
  6. Kaaluklassis 4.koht ja absoluutarvestuses 39. koht. Pole paha
  7. Tallinna-Tartu mnt. 41km liiklusõnnetus

    Loodan, et su kaasa paraneb ilusti! ole tugev ja pea vastu!
  8. Isetehtud kava.

    enamus 5x5 on vale, 5x5 sobiks teha, kükk,surumine,jõutõmme ja svung, ülejäänud siis 3-4x8-12 Ja kava jaota vastavalt siis nt 1 päev rind triitseps, 2 päev selg biitseps, 3 päev jalad, 4 päev õlad aga noh, eks ise tead kuidas treenid
  9. Isetehtud kava.

    ja mida sa sellise kavaga saavutada püüad?
  10. sama hästi, mida sinusugune siin kommenteerib? ja mis siin naerda? kõik on kuskilt kunagi alustanud, mida selline vend võistlustel teeb? kas siis võistelda tohib aint see kes kaalub 100 ja surub vähemalt 150 vä`? Paistab et sul on miskit puudu vist, mõtle ka enne kui kirjutad.
  11. Ma surusin 125 kevadel. Praegu surun sinna 135 kanti ja ülegi
  12. WFF ja WBBF amatööride maailmameistrivõistlused Tallinnas

    Mis koha Dimka sai? ja kas nr 94 on aleksandr aleksejev?
  13. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    Kas täna ka leiba jagatakse?
  14. Kas Tallinnast on kedagi minemas? ehk keegi saaks autopeale võtta, siis saaks tulla isegi
  15. võistle ikka. vaatab, ehk osalen ka isegi. -82.5/-90, vaatab mis see kaal teeb
  16. Vaatab, kui mul lubatakse siis tulen ehk sinuga
  17. Mis tulemusi kavatsed teha?
  18. Poiss on tõesti suur ja kuiv, täna kaesin seda oma silmaga Aga Mikule palju edu! Loodame parimat!
  19. Täitsa sale poiss rasvaprotsent väiksem kui mul Aga jah, oli huvitav oma silmaga seda kõike jälgida, iga nädalaga aina nooremaks
  20. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Reval spordi kodukal ju info täitsa olemas
  21. Veteranide Euroopa MV Lamades surumises 2009

    Siis oli kaalu 7-9 kg rohkem ka kui praegu minuarust. Aga palju õnne Kaidole ning trennis kuuleb vast rohkem sellest võistlusest =)
  22. Kel on jõutõstmise EMV-st pilte?

    ma sain kükis ja tõmbes aint algraskused kirja, teisel küki katsel suutsin ära kükkida ja just 0.5 sek enne seda kui terasmaa ütles pukkidele jalg libises , surumises aint 2 katset. Usun et lähipäevil tuleb Fitnessi galerii ülesse
  23. Käisin esimest korda, väga rahul. Väga kõva võistlus oli. Palju õnne kõigile osalejatele!
  24. Flavor Wave Turbo

    Olen paar korda kasutanud seda asja, võib rahule jääda, toit maitses hästi vähemalt
×