Jump to content

Janno R.

Reval-Sport Powerlifting
  • Sisu loend

    243
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Janno R. postitused

  1. Suvevaheaeg

    Tööd teen vahest, seal kus juhtub, saab vähemalt mingit raha teenida. Trenni teen kõvasti ning rannas kavatsen ka olla samas praegu läheb suvest 3 päeva raisku, pean järelvastamist tegema natuke
  2. olen 16, surun 90 kg, eriliseks rekordiks ei pea seda,
  3. Suvehooajal trenn

    suvel üritan ikka trenni täie hooga teha! ei saa lasta ju vormil ära vajuda.
  4. Meistrite liiga finaal

    olen juba ammu Unitedi fänn olnud! väga õnnelik olen et nad võitsid, Sir Alex Ferguson vääris seda võitu!
  5. lõua tõmbamine

    ei ole sellel viga midagi, siis kui veel Zelluloosi jõusaalis käisin siis ajas asja ära küll
  6. Airport Jam 2008!!!

    Eelmine aasta käisin, super oli. see aasta ka minek ma arvan
  7. kaua on keegi jõusaalis käinud?

    2 aastat praegu käind, kui alustasin olin 14 aastane ja vägagi paksuke, nüüd olen korralikult trenni teinud ja toitumist jälginud. kaalun praegu 73 kg ning lihaste arvelt olen päris palju juurde võtnud.
  8. jõusaal

    Soovitan sulle Reval sporti jõusaali. seal on 350.- krooni kuu, 3 korda nädalas saad käia ning lisaks on seal ka hea treener, kes on sulle igati toeks. annab sulle treeningkava, kerge toitumiskava jms.
  9. jõusaal

    ise alustasin ka 14 aastasena, pole hullu midagi. kõik on kord alustand ju sinna ttü jõusaali lastakse iseseisvalt treenima alates 16 aastaselt
  10. Eesti-Kanada sõprus kohtumine!

    arvestades seda, et kanada on 67.kohal ning eesti 120. kohal millegiga fifa tabelis vms. väga hea mäng oli, Eesti koondis mängis väga hästi!
  11. Küsimus

    Tere, et mul on väike küsimus, mitu korda nädalas oleks soovitatav bodypumpis käia? praegu käin 3x nädalas jõusaalis ning tahaks bodypumpis samuti käia.
  12. tervist tahtsin sellist asja küsida.

    see tähendab et teed 3 seeriat ja igas seerias 6-8 kordust
  13. Milliseid jalatseid kannate?

    Kolmapäeval ostan uued nike shox'id endale. mugavus on 5+ ja trenni ka vägahea teha nendega!
  14. Extreme xxl

    Tere, et täna sai ostetud selline toode nagu extreme xxl. targemad võiks infot anda valmistamise kohta. et kas 2 kopa täit on piisav? ja kui palju vett panna?
  15. Extreme xxl

    okei, tänud!
  16. Extreme xxl

    kahjuks ei saa aru sellest, ei ole suurem inglise keele oskaja.
  17. Kava!!

    Tere, kui viitsite võite mulle ka saata. siiamaani 3'ks jaotatud kava teind. v3n0m1@hotmail.com aitäh!
  18. Tubli areng suhteliselt lühikese ajaga

    täitsa head tulemused mõlemal! kui toitumine ja õige trenn paigas, siis on kõik võimalik, samuti peab tahtejõud ka kõva olema!
  19. Serious Mass

    kuidas valmistamine käib? ise ostan ka selle järgmine nädal, kui palju vett panete ja mitu lusika täit sisse viskate?
  20. Mis on Sinu jaoks oluline jõusaaliriiete puhul?

    Ikka mugavus on peamine!
  21. Ülakeha

    kust ma saaks sellise hea kava ülakeha treenimiseks? J.R
  22. Millist varustust kasutate?

    Kindad, dressid , randmesidesi ka vahepeal vms.
  23. Muscle +

    korra kasutanud seda, ning tulemus oli nii enamvähem,
  24. Serious Mass

    hmm.. tuleval kuul ostan ka selle, proovin ka ära. seal ikka see lusika moodi värk on ka sees jah?
  25. Kindad

    mul olid esimesed kindad Bullsi omad, ei olnud head. kulusid kiiresti läbi! Praegu kasutan Nike'i Dri-Fit kindaid, väga head on! vahest kasutan ka isa Gaspi kindaid, samuti vägahead
×