Jump to content

korvpallur14

Kasutajad
  • Sisu loend

    20
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

korvpallur14

  • Tase
    Algaja
  1. beeta-alaniini saadavus

    äkki keegi ikka aitab ja vastab kas tarbima peab iga päev või ainult trennipäevadel?
  2. beeta-alaniini saadavus

    Kas tarbima peab iga päev või ainult trenni päevadel?
  3. rinna venitus

    Millised oleks rinna venitus harjutused kui plokk ja masinad puuduvad? hantlite ja kangiga on midagi?
  4. Peksa saamine

    see asi ka veel et tänaval võidab tavaliselt see kes esimesena lööb ja lüüa tuleb ootamatult ja kõvasti kui ikka otse kümpi täis paugu saad siis pole sust enam vastast, tõmbab uimaseks ära tean omast käest, esimene löök on kõige tähtsam.
  5. Peksa saamine

    olen saanud nuga ja peksa ja ise andnud....uhkust ei tunne, juhtub ikka....nii palju võin öelda et kui ikka kõva andmine on siis pole aega mõelda et kas suu kinni või suu lahti, annad või saad ise nii palju kui jaksad ja ega seda üks üks enam täna päeval ammu juba ei harrastata..... ühesõnaga tänava kakluses võidab see kes on jõhkram ja agresiivsem
  6. AC-C

    lähen vaatan revalsporti aga jah sportlandidest käisin neljas ühesgi polnud, robocopis ka otsas minu arust.
  7. AC-C

    Kust hetkel AC-C osta saab Tallinnas ja harjumaal? kuskilt ei leia?
  8. Kava!!

    kui võimalik tahaks ka seda kava, trenni teen neli korda nädalas, kristjan.kamdron@maru.ee
  9. riiete ost online poest

    Kas riiete suurust ei saagi neti poes valida?
  10. Biitsepsi cm?

    sama jama ei kasva 37 cm, aga trenni ka alles aasta tehtud ja alguses täitsa lampi nagu ikka ise 188cm/ 85 kg. loodan et hakkab ikka kasvama vaikselt
  11. rinnalt surumine

    rinnalt surumisega on jah asi karm, ma teen korvpalli kõrval jõudu ka ja heal juhul tuleb üks päev puhkust nädalas ja ega mingit arengut eriti pole, kõik mis tuleb tuleb väga raskelt.
  12. Kükk, kükk ja veelkord kükk...

    Ok aga kas jalalabad peavad olema sirgelt või on päkad kergelt välja poole?
  13. Kükk, kükk ja veelkord kükk...

    kas täiskükil peavad jalad olemas õlgade laiuselt või laiemalt?
  14. vastlakukkel

    kas väikse hernesupi ja vastlakukli ka keegi ikka teeb?
  15. normaal kaal?

    190cm mehe norm. kaal siis 90 kg.? palju ei ole natuke? ma ise arvasin et see 90 võiks viimaseks piiriks olla.
×