Jump to content

Rainer

Kasutajad
  • Sisu loend

    38
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Koik Rainer postitused

  1. Söögiplaan??

    Tere Kas kellegil, kes on edenenud oma keha ülesehitamises oleks, väheke aega ja viitsiks oma umbkaudse nädala söögiplaani üles panna?? Näiteks mis sööte hommikul, päeval, keskpäeval jne?? Suured tänud
  2. Kuidas üldse näeb reljeefi periood välja, kui kaua kestab ja kas ikka süüakse ka selle vältel. Saan aru et reljeefiperioodi mõte on üleliigne rasv maha saada ja lihased rohkem välja tuua??? Kui keegi oskab soovitada head linki kus oleks sellest kirjutatud või parem veel kui keegi oskaks seletada mis selleks tegema peab, mida sööma,mitu korda päevas jne.. Suur äitah ette juba
  3. Küsimus Robocopi tegelastele ja ka teistele kaasvõitlejatele: olen nyyd umbes 1 aasta kasutanud Protein No:1 ja mõtlesin mingit vaheldust teha, mida soovitaksite kui on soov kasvatada lihasmassi, kas Kreatiini?? Kuidas see on kas see on mingil moel kahjulik ka või ei. mis oleks üldse kõige sobivam lihasmassi kasvatamiseks. Ette tänades vastukaja eest
  4. Küsimus Robocopi tegelastele:kreatiin

    Kas peale ühe kuust pausi peaksin jälle kasutama kreatiini
  5. Küsimus Robocopi tegelastele:kreatiin

    Selge seda ma tahtsingi teada, suur tänu info eest.
  6. Küsimus Robocopi tegelastele:kreatiin

    Ühesõnaga peaks seda siis kasutama Protein No.1-ga koos! Aga kas siis protein ongi see kõige abivahend millega saavutada suuremat lihasmassi!?
  7. Küsimus Robocopi tegelastele:kreatiin

    ´Üks asi veel ega Kreatiin Protein No.1-ga koos tarvitada ei tohi??
  8. Kiire kysimus veel, kas oleks mõtekam teha ühele lihasele rohkem seeriaid ja vähem erinevaid harjutusi või vähem seeriaid näit 3.s ja rohkem erinevaid harjutusi? Ja teine asi, et kui teen ühe korra nädalas trenni ühele lihasele kas siis ikka kindlasti väheks ei jää, Olen 2 aastat umbes teinud trenni ja neli korda nädalas, igale lihasele kaks korda nädalas ja söön ka korralikult-3-4 tavalist söögikorda ning kaks Protein No.1 sheiki. aga siiamaani pole eriti tulemustega rahul???
  9. Küsimus treeneritele kava kohta

    kas te äkki saaksite mulle oma mõningad raskused avaldada, näiteks rinnalihaste ja biicepsi, kui suurte raskustega teete rinda ja biicepsit.
  10. Treeningkava

    Tere, Sooviksin küsida treeningkava kohta, kas selline treening kava sobib: Esmasp:õlg rind kõht ja biiceps, Kolmap-rind, biiceps,kõht,triiceps,Reede-kõht,trapets ja õlg ning Laupäev-trapets,rind,biiceps ja triiceps. Jalgu treeniks teisip ja neljapäev 5 km jooksuga. Kas kolm päeva nädalas oleks rinda, kõhtu ja biicepsit palju teha. VÕi kas kellegil oleks võimalik aidata koostada treeningkava ilma jalgadeta treeningule, kus oleks sees-rind,trapets,õlg,kõht,biiceps ja triceps. Ette tänades
  11. Treeningkava

    Selge pilt, aga kui ma jalgu lihastesse saada ei taha, kuidas siis on, kas parem oleks treening ära jagada kolme või nelja päeva peale?
  12. Kanamuna kahjulik?

    Tahtsin veel kysida kas kanamuna kahjulik ei ole süüa kui seda u. 3-6 päevas teha??
  13. Protein No.1

    Tere Sooviksin teada, milline toidulisand sobiks kõige paremini lihasmassi ja lihaste suurendamiseks ning lihaste välja toomiseks. praegu olen kasutanud Protein No.1 umbes 8 kuud, trenni päeval 2 sheiki ja puhkepäeval 1 sheik. Üldse teen trenni 4 päeva nädalas. Või tuleks hoopis treening kava ära muuta. 1.päev-trapets,rind,biiceps ja triiceps. 2.päev-kõht,õlad,reielihased Tänan igasuguse vastukaja eest
×