Jump to content

LB

Kasutajad
  • Sisu loend

    551
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik LB postitused

  1. Ma mõtlen just östrogeeni sisaldust õlus kui alkoholis.Ses suhtes, et kui juua alksi, siis kas on need suurused nii olulised, või pole see nii hull ja ma mõtlen asju jälle liiga hulluks?
  2. Tahtsin küsida, kas veini tarbimine on tõesti parem kui õlu? õlu pidi rohkem östrot tootma kui vein, vähemalt t-nationis on nii kirjas("real men drink wine").Arvamusi paluks.
  3. Toidulisandid

    Need on kõik poisikesed Dorian Yatesi toodete kõrval.
  4. külmunud (kana)muna, kas hea?

    Mulle tundub, et sa mõtled asjad liiga raskeks.
  5. Seljavalu

    Mul on suht sama teema.Ma arvan et mingi disk on paigast nihkunud.Seda röntgeniga ei näita, mingi kompuutriga ainult.
  6. Kurgumandlid

    ei ma tean, et mul on mandlid haiged, ma lihtsalt pole tahtnud neid kunagi ära lasta lõigata.
  7. Kurgumandlid

    kiire küsimus : kas haiged mandlid tekitavad ebameeldivat hingehaisu?
  8. Avastasin ühe ülihea ja kerge retsepti.Nimelt tahtsin süsikaid, aga samas ka valku kõrvale, kuid liha midagi polnud.Eksperimendi tulemusena avastasin ülihea maitsega toidu, mida saab kiirelt valmistada Vaja läheb keedetud valget riisi, paar muna ja aroomisoola. Prae riisi natuke aega pannil ja lisa aroomisoola ( vastavalt soovile ) seejärel lisa munad ja sega pidevalt kuni toit valmis on.Segama peaks nii, nagu munaputru. Mainin ära, et minu uus lemmiktoit, kindlalt !
  9. Kiire ja maitsev retsept

    kui õige kraam välja tuleb, siis on päris hea , a ise eriti ei viitsi seda enam teha
  10. K-1 Reval Spordis

    Minumeelest on see üsna kickpoksi taoline, trenn ise on tavaliselt intensiivne.Stas on norm tüüp, sõbralik, aitab kui vaja.Oma ala oskab päris hästi, vähemalt nii palju kui mina näinud olen. Soovitan küll, kuid endale meeldis taipoks rohkem.
  11. Kiropraktik Rainer Kägo

    Tallinnas kalevi spordihallis.
  12. Kiropraktik Rainer Kägo

    ma käisin seal ära ja teen igapäev neid harjutusi, sain suve alguses spordiarsti juures ka käidud, ta ytles, et on spondüloos (selgroolüli murd, maakeeli).Perearsti juurde minnes suure kaalukaotuse ja ägeda valu pärast sain lõpuks ka pika jonni peale närviarsti juurde aja ja ta saatis mind sellesse masinasse MRI kompuutertomograafia vms. Igatahes vist on disk paigast ära ja nüüd teen kodus vaikselt trenni, vahepeal ei saanud päris mitu kuud teha.Vaiksed valud on, aga ma arvan et ma peangi sellega elama.
  13. ja siis ntx 200g kanafileed juurde ja tomat või 2 ning lõuna missugune. edit: PALUN kasuta otsingut ja otsi üles õige toitumine. ma saan ainnult seda rõhutada,et niimoodi süües kaotad sa lihast, aga su süda on samuti lihas.
  14. Ajaloo kiireim KO?

    alles paar tundi tagasi oli see teema ju
  15. treenib siuke asi kah?

    Ma tahaks küsida kas selline asi võib töödata ??? http://fatgripz.com/ Küsin seetõttu, et Poliquin soovitas seda.Mõte ju iseenesest hea, ei pea käsivarsti eraldi treenima, aga mind huvitab just kas see tõesti nii efektiivne on väike edit: küsin seetõttu, et ise pole näinud, aga lugenud netist, et need paksu käepidemega hantlid pidid ikka ulmeraha muidu maksma.
  16. 16 kilo kusagil kuu aja pärast siis soovitud kaal käes ju ! Õnne .
  17. Ajaloo kiireim knockout?

    Oh neid pilukaid küll ...
  18. Hoiatus

    Siis sind on " hoiatatud " ja kõik "kapid" tulevad sulle koju laamendama
  19. Hoiatus

    jajah õuntest rääkides, ma korra raputan puud ja niipalju õunu kukub maha, et jälle mingi 9 3liitrist saab mahla täis teha,mingi 8 9 puud on aias.... õunu on tõesti LIIGA PALJU see aasta
  20. Kuidas märkamatult läheneda objektile

    Huvitav, et USA-s sellise kõne eest eluks ajaks türmi ei pandud http://www.collegehumor.com/video:1813690 , aga muidu tänud Rebasele, ülikõva leht on
  21. Küsimus: Harjutused "küljelihastele"

    Küsiks üle, kas "küljeplank", ehk siis külili plank, annab ka sama efekti, või on see pigem CORE harjutus ?
×