Jump to content

LB

Kasutajad
  • Sisu loend

    551
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik LB postitused

  1. Kava2

    Kui tehnika hea, siis soovitan võtta algajate vabaraskusega kava, aga siis pead kehal normaalselt puhata laskma, sest seal minumeelest kõik baasharjutused samal päeval
  2. Lõuatõmbed lailihasele

    plokki lõuatõmmetega jah. Plokil tuleb raskust juurde, see plokk mis ongi lailihase jaoks, see mida paljud selja taha tõmbavad. Lõuatõmbed ise on siiani 6 juures, mõtlengi, kas teha edasi plokki, või hakata sundima neid lõuakaid, tehes negatiivseid ja kuidagi raskust juurde võttes vms?
  3. Lõuatõmbed lailihasele

    küsiks ka selle kohta, olen mingi 2 kuud teinud lõuatõmbeid nii palju, kui jõuan, kuid arengut pole üldse olnud. Kas peaks negatiivseid tegema ? plokil tuleb raskust küll korralikult juurde, samas ainult mingi 6 tükki jõuan tõmmata, samas kaalu ka mingi 3 kilo tulnud selle ajaga.
  4. kõlab nagu pingepeavalu, paar päeva puhkust võtab ära, siis ei tohi isegi kergeid asju teha,hakkab uuesti valutama. Endal tuli hüppenööriga hüppamisest kunagi ja kui jõusaali läksin alguses, siis rööbaspuudel surumisest. Ajapikku korralikult puhates ja süües peaks täielikult ära kaduma.
  5. Hõrk vokiroog

    sorry, et ka offtopicuga risustan teemat, aga eriti sitt nali oli ...
  6. Küsimus toidulisandi kohta

    hetkel kapis maasika ja küpsise and kreemi oma, maasika oma on piimaga väga hea, aga veega on küpsise oma parem, seal on lisaks küpsisetükid ka sees.
  7. spordisaal+paksud???

    vist küll, rohkem midagi kuulda ju pole ....
  8. kas kindlasti algaja kava?

    Kui väga rasket trenni ei tee, siis miks mitte. Aga ise kui nüüd pea kuu aega tagasi alustasin, siis üle kolme korra ei suuda. Lihased on järgmine trenn ikka veel nii valusad, et järgmine trenn ei suuda lihtsalt maksimaalselt pingutada. Süsivesikuid kindlalt peale trenni, see taastab päris hästi, ilma oli mul näiteks triitseps 6 päeva piinavalt valus
  9. Vajan massi

    gaasid laseb välja, muidu on jõle vahune, muud midagi ei tohiks olla. Ei usu et valk niimoodi denatureeruks....(kui õigesti kirjutasin, ei ole bioloogiat kaua vaadanud )
  10. spordisaal+paksud???

    Ma küll aru ei saa miks sellise asja üle naerma peaks, või mis seal üldse naljakat on. Trenni tehaksegi ju parema elu nimel ja ka parema välimuse, hea on kui üldse mõni nii ülekaaluline inimene viitsib end kätte võtta ja rasvaga võitlema hakata. Minu poolt go-go sellele tüdrukule.
  11. "Kaalust alla" TV3- st

    usa variandis muutus mingi 160 kilone noormees pärast saadet täitsa kondiks...
  12. näitus "Bodies Revealed"

    ma lähen koos naisega vaatama
  13. Piimaohakas

    netist saab 50 eeguga, aga hetkel veel kursis pole taimse kauba importimisega, tulevikus olen Apteegis kui kunagi ise selle kohta küsisin, siis apteeker polnud küll kunagi midagi sellest kuulnud.
  14. päris hea Mikk, ei uskunud, et sul kaal nii alla võib minna sellise massiga. Edu võistlustel !
  15. valutav alaselg

    kindlalt lase puhata, ma ei lasknud, oli sarnane olukord ja kusagil pool aastat ei saanud midagi teha selle pärast. Kui lased korralikult puhata peaks jah paari nädalaga korda minema. Arsti juurest käi ka igaks juhuks läbi, soovitatavalt spetsialisti, sest perearstid väga aru ei saa mis seal viga on...
  16. The Ultimate Fighter 10

    Minu arvamuse kohaselt on ta natuke üle hinnatud tüüp...
  17. Seljasirutajale keretõsted pukil ja pulss

    hingad ikka ? kui raskus liiga suur on vms ja hinge kinni hoiad koguaeg, siis kipub lendama jah päris kõrgele see pulss.
  18. Uni kadunud:(

    kõige looduslikum ja odavam peaks vist palderjani ekstrakti võtta, alla 10 eegu peaks pudel olema, rahustab, aitab paremini uinuda. Aga selle magamisega on jah raske, isegi kui tahaksid normaalsel ajal magama minna ei saa voodis üldse und enam. Selle vastu polegi muud midagi teha kui lihtsalt sundida end magama, lamada voodis, lõpuks ärkad lihtsalt lampi hommikul üles vms...
×