Jump to content

LB

Kasutajad
  • Sisu loend

    551
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik LB postitused

  1. Vana vorm tagasi...

    Lohutuseks võin mainida, et TAGASI vormi saab kiiremini kui esimest korda vormi tehes.
  2. Aiii ma nii soovin et mul praegu 119 õlle külmas oleks
  3. Kõige paremini arenenud lihas?

    Säär ja triitseps, ma arvan, võibolla tegelikult jalg üleüldse.
  4. Ägedad käed küll, aga ta ju ei treeninud neid. Ta lihtsalt liigutas ja biitseps liikus, lihtsalt ta biitseps oli nii suur et oli näha, kuidas lihas kokku tõmbus.Biitsepsit arendab kõige paremini ilma varustuse ja asjadeta ikkagi lõuatõmme, proovisin täna ka seda " teise käega kinni hoidmist " käsivarre treeningus ja mina küll mingit efekti sellega ei saavutanud.Miks sa üldse täiesti ilma varustuseta muidu treenida tahad üldse ?
  5. Veredoonoritele

    Saan ka septembris veredoonoriks kaua olen oodanud juba, ei teagi miks, aga tahaks saada tahtsin mai alguses minna, aga kuna tüdruk oli märtsis tatoka teinud, siis pidin kuus kuud ootama.Eks näis siis palju minu tase on . Aga kuidas seda teada saab muidu ?Pärast aadrilaskmist öeldakse vms ?
  6. Ma olen selles ekstreemmuutuste saatest näinud, et kasutatakse lihtsalt kummilinti vms, sest lihas arenebki tööd tehes, või täpsemini vastupanu osutades vms.
  7. Kehatüübid, huvitav test.

    Enne kui seda testi teen, arvan juba ära, et Endo olen. Edit: Endo-meso 1.58
  8. kas keegi on proovinud? Nitrix

    Lämmastikutooted mõjuvad minumeelest päris hästi, kahjuks Nitrixit proovinud pole, küll aga teisi sarnaseid tooteid.Mul tekitas küll pumbaefekti ja vb oli mõttes ka asi kinni, aga tundus nagu iga kord kui kasutasin tuli jõudu juurde, ajutiselt, aga siiski.
  9. jäää vait jobu, ma kirjutasin selle enne sinu postitust lihtsalt lugesin teisi teemasid ja jubamuutsin ära
  10. Nummimeeter põhja!

    Leidsin ka ükspäev sauna juurest sellise siili.Viskasin talle veits hakkliha, aga kaamerat tuua ei viitsind, muidu oleks endal ka sellised pildid,suht pull nägi välja kui kerra tõmbas ennast ja siis teistpidi pöörasin ta
  11. Sex ei müü!

    Ma ei tea mida te vaatate, ma nägin et tal on ainult 1 sukk jalas
  12. toitumiskava tellimine

    vaata siit paari eelmist teemat, aile postitas ka just täna mingis teemas selle lingi,põhimõtteliselt pead ainult ennast teatud kohtadest mõõtma ja siis need saadud tulemused sinna kalkuleerima ja saad enam-vähem vajaliku protsendi.
  13. No mõned tunnid päevast ikka viskan netti ära, aga tekib küsimus, kui palju on palju ? Ses suhtes, et mõni ütleb et tund palju, teine ütleb et 2 päeva järjest natsa palju.Oleneb indiviidist ja prioriteetidest vist .
  14. ettavaatust uus epideemia

    No jälle kõik nii negatiivselt kohe vastu, ma mõtlesin seda, et laulupeol mittekäinud ütlesid, et mõtetu aegunud üritus jne ja et võiks üldse lõpetada selle korraldamise, mis on suhteliselt debiilne mõte arvestades seda, et see meie kultuuri tähtsaim üritus on.Seal käinud on jah need inimesed, keda see nii väga ei mõjuta see " haigus " aga need kes ei ole käinud, need ju just külvavad seda vms.Lihtsalt et oma mõtet selgitada.ROhkem siis ei räägi sellest kui " haiged " inimesed ei luba mõtteid avaldada.
  15. ettavaatust uus epideemia

    Ükskõiksus ja hoolimatus on küll jah, sest minumeelest on ka veitsa imelik ja vanamoeline kui keegi tuleb positiivselt, korraliku diktsiooniga sinuga midagi rääkima ja ei kasuta slängi.Levinud on ikka kõik ###### saata ja ainult endale keskenduda, aga seda väga muuta ei saa, sest isegi laulupidu, millega seda ravida yritatakse, ei mõju enam rahvale ja aina vähem inimesi sinna läheb.Samuti on kadunud hoolivus naabrite ja kogukonna vastu vms, aga mis teha, elu.
  16. proteiin vs kaalu langus?

    just nägin kuskil seda mida nälgiad peaksid teadma: kui syys liiga vähe, siis kaotad kaalu lihaste arvelt ja süda on lihas !!!
  17. toitumiskava/rasvaprotsent

    Kas sa lased teha täiesti uue kava, st et maksad uuesti 500 selle eest vms ? Lihtsalt huvi pärast küsin kuidas see asi käib.
  18. Rind

    Njah, kõige kergem oleks kas kava või kiirust vahetada.
  19. TÄPS, EI!

    siinsed olijad vist teavad juba jahh seda, et fitness.ee on parim paik interneti vahendusel oma vormi teadvustamiseks, aga see rongi teema on küll veits mööda, paljudel halvad mälestused jne.
  20. Fitshop Telliskivi: Kui hindad kvaliteeti!

    haha väga proo, ma arvasingi et see masin paneb lihasmassi rasva arvele
×