Jump to content

expertkenny

Kasutajad
  • Sisu loend

    102
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

expertkenny

  • Tase
    Kasutaja
  • Sünnipäev 12.12.1982
  1. Proteiini pulbrid

    Kui üks ei sobi siis tuleb leida mingi teine toode. Mina kasutan juba teist aastat seda ja segan veega kuna maitse on lihtsalt super ja vitamiinid saan ka sealt kätte.
  2. Snus (mokatubakas)

    1-2 padjakest päevas siis midagi eriti tervisele ei tee? Kopsus on ju vähemalt puhtad. Mis teised arvavad?
  3. Mandlite ära lõikamine

    Mul oli mandli op 8 jaanuar. esimesed 2 nädalat ei soovitatud trenni teha ja tahket toitu süüa. Sauna esimesed 3 nädalat ei olnud soovituslikud. nüüd üle kuu aja sellest möödas ja mul on 8kg kadunud ja paljud toidud tunduvad suht vastiku maitsega. Selle paranemisega pidi ka nii olema et igal inimesel erinev. Esimesed 2 nädalat olid väga vastikud mul. Närvi ajas see, et süüa tahad igast häid asju aga valus on ja ei tohi(võib haava lahti kraapida ja veritsema hakata). Südamele pidid ka mandlid koormavad olema, niipalju kui mina kuulnud olen. Eks igaühe enda otsustada ka läheb lõikama või mitte.
  4. USN Muscle Fuel

    Vana USN on meil euroopas nüüd Sci-MX. Ise kasutan antud firma valgujooke ja isegi veega segades on väga hea maitsega. Kohe mõnuga jood ühe külma sheigi peale trenni
  5. Snus (mokatubakas)

    Mis siis selles snüssis halba on? kuna enam ei suitseta ja nüüd kui snüssi proovinud paar korda proovinud tundub jube hea Igastahes koostis siin: Contents: Taste Enhancer (table Salt) Humectants (E 1520) Acidity Regulator (E 500) Nicotine (about) 8 Mg/portion Salt (about) 2% Tobacco Water (about) 50% Lisa infot siit. http://northerner.com/snus/Northerner_Top_...,_Portion-2028/
  6. Poksijate jõusaalitreening

    Mulle meeldisid "plahvatusega" harjutused poksivabadel päevadel. Näiteks tühja kangi ette viskamine ise päkal tippides(hüpates) jms. Muidugi trossidega lendamine ka suht asjalik. Kang turjal väljaasted ka head (kui põlved muidugi lubavad). Endal nüüd ongi põlve op järgmine nädal, eks vaatame mis siis must saab
  7. Rasvapõletajad

    väga huvitavad on aspiriini, kofeiini ja e...... kapslid aitavad väga hästi aga see selleks (kes teab see teab)
  8. tõmbasin 12 a. suitsu ja jätsin päevapealt maha. Esimesed 2-3 päeva olid natuke keerulised Kindlasti aitas kaasa: http://et.help-eu.com/pages/index-9.html mis saatis iga päev soovituse ja mingi harjutuse mida teha, et mõtted eemale saada. Tervis on ikka igati parem nüüd ja võhma jääb ka üle. Aeroobset lausa lust teha ja pulss ei ole ka laes.
  9. Kus saalis käite treenimas?

    Peaks vist täna minema ja oma tasuta korra ära kasutama
  10. AC-C

    Maitseelamusi saab ka toidulisanditest. Ei peagi olema kohe gurmaanide foorum kui arutatakse mõne toote maitse üle. Valgujook võiks isegi olla meeldiva maitsega ja pakkuma naudingut peale trenni. Aga võibolla mõnele meeldib mõnda maitsetut sousti sisse ajada
  11. AC-C

    Suht rõveda maitsega on jah. FASTi müügimehed muidugi ülistavad seda aga on ka teisi tootjaid
  12. Odav Fat Burner

    mis siis tõesem on?
  13. Oksendamine peale treeningut

    On olnud pühapäeva hommikuid kui olen ketti pannud
  14. Sparta - minu klubi!

    Tulen proovin ära, siis pilt endal ka selge. Milla vanameister ise kohal oled?
  15. Sparta - minu klubi!

    Esimesel päeval kui spordiplatsid avati viisin lapse sinna võimlema. kell 17.30 vist- leidsin ühe parkimiskoha.
×