Jump to content

ants16

Kasutajad
  • Sisu loend

    454
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik ants16 postitused

  1. Kus te vutti vaatate?

    Kui telekast ei saa siis netist.. champions leaguet pubis
  2. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

    Paraguay 2 - 0 Jaapan Portugal 3 - 1 Hispaania
  3. EKSAMI HINDED (12kl)

    Kuna siin läks juba teemaks reaalainete üle, siis mõtlesin uurida, et kuidas sportlikel inimestel need 12klassi eksamid välja kukkusid?
  4. Uus A-rühm

    http://flavorwire.com/45404/the-new-a-team...-official-photo Siin siis tulevased A-rühma liikmed, mis arvate ?
  5. JALGPALLI MM 2010

    Hollandi poolt - meeldivad van persie,robben ja snejder. Holland mängib head kiiret ning ründavat jalgpalli. Tra see lembitu kommenteerimine üldse ei istu, tahaks Kalev Kruusi kommenteerima.
  6. Taas kasutati dopingut - sõda toitub pettusest

    http://sport.delfi.ee/news/varia/muu/dopin...t.d?id=31603163
  7. hakkasin kreatiini valesti võtma

    Ma võtan isiklikult 5g pärast trenni 4x nädalas. Piisab täiesti kui söök paigas.
  8. cheat on your girlfriends not on your workouts
  9. Miks?

    Olin nõrk ja kondine, nüüd pilt vähe parem
  10. Figuur

    Julgen öelda et hetkeseisuga pole küll mõtet. Proovi alguses toitumiskava jebida ja selle järgi kaalu alla saada ja kui siis ka toppama jääb (muidugi kahtlen et jää, siis võiks antud tooteid n-ö lisaks proovida. Kuigi kui vaatan sinu kaalu ja pikkuse suhet, siis soovitaks kõige pealt jõusaali minna ja lihas alla teha, sest muidu jääb ainult luu ja nahk järgi.
  11. Sild

    Mainiks siinkohal ära, et kohe alguses ei tasu suurte raskustega silda harjutada. Endal õnnestus selg ära nikastada nii ja mitu treening päeva jäi vahele . Alguses ikka tühja kangiga.
  12. toitumine

    Nõustun sellega. Kuid puhast rämpsu nagu friikartulid jms võiks menüüst välja jääda.
  13. New York Pro 8.mai

    See Winklaar on ikka VÄGA haige koll
  14. sääremari

    Mul lähevad sääred krampi. Aga see on tingitud kreatiini tarbimisest. Liiga vähe vett joonud :/
  15. Põlveprobleemid

    /offtopic no offence aga sa oled ikka lohh küll.. Mõtle nüüd kainelt vähekenegi. Kui arstid kes on õppinud 7a ülikoolis ja siis tööle minnes avastavad et saavad vähem palka kui bussijuhid, siis tahes-tahtmata ei viitsita/ega tahetagi panna õiget diagnoosi.
  16. Jooksmine

    Ma usun et sulle piisaks ka 3x45min jooksmisest + sellele otsa jõusaal. Muidu tekib tõesti ületreening väga kiiresti.
  17. Luude raksumine

    Mul raksuvad ka õlad ja mitmetel teistel sõpradel samuti. Tundub suht tavaline asi.
  18. Toitumine enne ja pärast trenni

    Tunnen sulle kaasa kui väljas pead sööma
  19. magusaks ja laseb valgul paremini imenduda.
  20. Elementaarne kombo. Kreatiin,süsivesikud,valk. Peaks siin poes ka müügil olema. Jätkub kauaks ja hind ei ole krõbe.
  21. ABI VAJA!

    3x30 ? tee ikka 4x10 vms.
  22. Rinnalihased jumpsivad

    Võta kangist laiemalt kinni, siis langeb suurem koormus rinnale.
  23. Kõhupekk

    Poiss sa oled 182cm pikk ja sa kaalud 68kg. KUS KOHAS SUL SEE RASV ON ? Tee lihas alla (söö palju,treeni,puhka) ja seda "rasva" pole enam nähagi.
  24. NITRIX=peavalu

    Läbi valu ei ole küll mõtet teatud lisandit võtta.
  25. Füüsiline areng

    Areng võib ka selle taga kinni olla, et sa ei võta seda teatud lihasgruppi piisavalt läbi.
×