Jump to content

rennu21

Kasutajad
  • Sisu loend

    228
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik rennu21 postitused

  1. iq

    ingliskeelne 75
  2. iq

    eestikeelne 120
  3. Mida arvate paksudest?

    kuid mul paksudest kahju aint kuna ega nendel ju tervist kui sellist eriti ei ole
  4. Mida arvate paksudest?

    mul samamoodi et paksud ju ka inimesed, ja tihti normaalsemad kui kondised kes keeravad pidevalt käru
  5. vöö rasva põletamiseks

    aga kudas siis toimub efektiivne rasvapõletus( ma pean silmas treeningul kodus, limiteeritud vahenditega)
  6. iq

    aga ega ma seda siia selleks ju ei pandki et seda tõsiselt võtta, chilli pärast ju võib lahendada selge on ka see et ega see test nüüd nii ühest vastust ei anna( tark, loll, idioot, geenius, jne.) aga hea lahendada siiski just for fun
  7. Närimiskumm

    mul teeb ka kõhu tühjaks... ehk seepärast et organism loodab süüa saada
  8. Närimiskumm

    kudas kellegil ma olen umbes 2-3aastat kindlalt käind niimoodi et näts puudub ainult magades ja süijes kuid maoga jama pole küll täheldand
  9. vöö rasva põletamiseks

    mis need kuumenevad vööd ei töötagi siis või?? aga kui sa teed aeroobset või sõidad crosstreineriga ning samal ajal paned rosinaks selle rasvapõletusvöö et siis vahet polegi?? kuid see ju ometi märjaks ajab ja loogika järgi peaks ju töötama või mis??
  10. Närimiskumm

    kunagi nagu koolis mainiti et kui lõuad järavad siis kohe ka magu ja muud asjad taga, umbes nii et ootab sööki ja hakab tegema teed uuele ja vana eest ära. kuid ei tea ka täpselt
  11. Kõhulihaste kava

    ehk lahti seletatult tuleb teha ka selja harjutusi, õlgu, jalgu, jne. ühesõnaga kogu keha
  12. Relieefsed kõhulihased

    Ning kas videos olevad seljalihaseharjutused on head? Nad ei paku ju eriti pinget.. igav on neid teha :S Milliseid harjutusi soovitate kõhulihastele? Ei tahaks oma selga haigeks teha. Või jätta mõneks ajaks kõhulihased ning keskenduda alaseljale, et hiljem siis tavaliste püstitõusmistega jätkata?? Ette tänades.. kui sa hästi järele mõtled siis on tegelt enamus asju elus "igavad" kuid neid TULEB ikkagi teha
  13. Mandariinid

    ei noh õpeta laps üleaja sitale kuid situb ikka oma aeda..
  14. jõukava

    ma ise usun et pigem juba 70-80
  15. kodune trenn hantlitega

    mis mõttes ringtreeningut??
  16. Uued tooted

    ei osand seda mujale panna kuid kas on meil müügil vastupidavat raskus vesti?? kui ei siis võik ju ometi olla
  17. Spordikuulsuste jõuluturniir

    nu tegelt kui aus olla siis ma olen enam kui kindel et saalis ei saagi sellist lihast(saali lihas on kihiline..nagu raamat, kuid kui sa ikka maamees ja hommikust õhtuni adra taga siis kasvab lihas läbi ehk siis ristirästi) seetõtu ka 100aastat tagasi olid tugevamad mehed...(tegelt saab ka saalis selliseid lihaseid kui hakad rängalt treenima maast madalalt nagu see väike maailma tugevaim poiss on, tal ka lihas risti rästi)
  18. BodyPump 64

    kontsulteeri treeneriga ja ega paha ei teeks ka arst...ehk pöörab treener rohkem su harjutustele tähelepanu
  19. triiceps , biiceps

    aga siukest seerist tehakse aegajalt et lihas ei harjuks nn. üksluisuse ja rutiiniga, et siis teed siukse pump efekti ja tõmbad lihase siga läbi
  20. triiceps , biiceps

    superseeria peaks olema nii et treenid vastaslihaseid(biic vs. triic, rind vs. selg..jne) algul 10x biic siis 30sek. paus ja 10x triic, siis 9x sama jne kuni 4xni välja... siis vähendad kaalu ja hakad 4kordusest liikuma sammhaaval 20korduseni( kuimuidugi jõuad niikaugele)
  21. Relieefsed kõhulihased

    ja põhimõtteliselt seistes sirgete jalgadega ettepainutused(goodmorning) harjutus
  22. Kuidas saada Jõudu ilma massita?

    nu mida imet sa sellest toitumiskavast tellisid kui nagunii hakkad ise tegevust aretama, mingite VÕIKARITE ja muu saastaga.. ma teen sulle ise kava...tasuta...hommikul maotäis krõpsu ja kokkat, nüüd veel veits........et ikka puudu ei jääks ja siis ikka veel ja veel.........
  23. poksikoti raskus?

    ja ei selles suhtes nüüd küll, ma arvestasin sellega et kui teha näiteks kiirus seerijaid siis oleks justkui mugavam kui kott niipalju ikka raske et see sul seal 30seki juures ülepea ei jookse
  24. poksikoti raskus?

    mu teada ei loe eriti oma raskus koti juures vaid löögi jõud, kuna mõni 100kilone vend ei suuda isegi liigutada 24kg kotti, kuid mõni 50kg-ne vend lööb 100kilose koti vasa lage..... katseta erinevaid kotte ja mõtle mis otstarbeks vajad kotti
  25. Kas oled targem kui lasteaialaps?

    võiks ju vastata et otse... kuna paljud kurvid on kummid ümaraks aiand...aga jah vasakule..........tegelt hea asi
×