Jump to content

Sakurai

Kasutajad
  • Sisu loend

    543
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Sakurai postitused

  1. räpane tänavakaklus

    Kui sa nii arvad. Emmimees, kui sa oled nii kõrge haridustasemega, miks sa siis tahtlikult üritad solvata? Ma räägin nii nagu mina asja näen ja päris kindlasti tean millest ma räägin. See kuidas keegi midagi kutsub on igaühe enda valik, aga minuarust on selline nimetus hoopis erineva asja kohta vale. Edasi ma tõesti ei viitsi enam vaielda.
  2. räpane tänavakaklus

    Ära esine. Üks asi on tahtlik löömine ja teine asi läbi õnnetuse juhtumine emmimees. Aga ma ei oska lihtsalt paremini oma mõtet lahti seletada kui ma juba seda teinud olen. Kui ei taha aru saada siis ei taha. Ei ole mõtet laiama hakata
  3. räpane tänavakaklus

    Nojah, kui isiklik släng, siis isiklik släng, aga räägi kellega tahes tänavakaklusest siis ei kujuta küll normaalne inimene ette endale kahte nohikut maadlemas. (I)
  4. Vajaks nõu.

    Aga üldiselt, on raske kasvatada lihasmassi ja kaotada rasva samal ajal.
  5. räpane tänavakaklus

    Timo sa paned ikka täiega teemast mööda juba. Aga vägivaldur, ma ei arvagi et minu definitsioon on Jrxi omast õigem, sest tema näol tegemist ka suhteliselt kogenud inimesega, aga siiski, tänavakaklus on midagi jõhkramat kui tõuklemine või pookimine. Tänavakaklus tõesti tähendab reeglite puudumist. Selle all mõtlen ka mitmekesti ühe peksmist ilma mingisuguse häbitundeta ja nii edasi. Aga mingi nohikute vaheline kaklus, see ei ole tänavakaklus see on jagelemine.
  6. räpane tänavakaklus

    Seletasin juba pikalt ja laialt, mis vahe on kaklemisel ja tänavakaklusel, ehk teise toores tampimises. Ma ei näe mõtet enam pikemalt diskussiooni langeda. Kui ei taheta mõista, siis ei taheta, ma ei kavatse kellegi mõttemaailma muutma hakata.
  7. räpane tänavakaklus

    ###### mis egost siin juttu saab olla, kui ma räägin nii nagu asjad on. See ei puuduta vapsee mind ju. Ja timo, rääkisime tänavakaklusest kui terminist. Ehk siis tänavakaklus, kui kaklemise liik, kui sa veel läbi ei lõiganud. Ja vägivaldur, igal pool sinu ümber esineb see, tee oma silmad lahti lihtsalt rohkem
  8. räpane tänavakaklus

    Ja mis see siia puutub? Ma ei tea, kas ma räägin inimeste või mingite debiilikutega. Täiesti kosmos, kas tõesti on raske aru saada mida ma räägin w? Aga ma ei viitsi enam edasi seletada ka, kõik mis ma öelda tahtsin sai öeldud, usute või mitte. Kui aga sellisesse olukorda satute küll siis meelde tuleb.
  9. räpane tänavakaklus

    Kas sa oled loll või sa mängid lolli? Ja tereummikust, päris kindlasti ei ole sa näinud 30 kaklust tänaval. See et kaklus toimub tänaval, ei tähenda et tegemist tänavakaklusega. No päriselt nagu lambaga räägiks.
  10. räpane tänavakaklus

    Ei, selline on tänavakaklus, ehk see millest me praegu räägime.
  11. räpane tänavakaklus

    Puhas tehnika on tellis pähe ja jalaga näkku, mitte lambist vehkimine. Ära esine. See kui sa oled näinud, et mingid kaks juuatäis tähte üksteisega paarituvad ei tähenda et sa mingit kaklust näinud oled. Tänavakaklus ei olegi kaklus, see on tuim lödiks tampimine lihtsalt. Ei ole niiet et üks lööb teist ja vastupidi. Vaid üks tuimalt retsib teist ükstapuha mis põhjusel. Nii see kahjuks on.
  12. Fitshop Telliskivi: Kui hindad kvaliteeti!

    Ma ei või gaspil ikka täiega ilusad riided
  13. räpane tänavakaklus

    Juba selle järgi võib öelda et sa vist eriti tänavakaklus näinud ei olegi Ma vene keelt ei oska, aga esimesena tõukas pedekas ju
  14. Ka sellel aastal jaga FIT.- d abivajajatele !

    Vahet pole kellele läheb, mõte on tähtis ja tekitab jõulutunde. Hea et olemas inimesi, kes jagavad. Igatahes, kes iganes selle saab olen kindel, et ta on selle ära teeninud.
  15. Jah, minuteada ei tohi müüa efedriini sisaldavaid tooteid.
  16. Ka sellel aastal jaga FIT.- d abivajajatele !

    Mina soovitaks küll Kirpu. Peale selle, et ta lihtsalt muhe vend on ta teeb ka midagi.
  17. Mustafa Mohhamed

    Päris nii hull see asi ka ei ole ju
  18. Kõhulihaste treeningu kohta

    Jaa, aga käed on nii jõhkrad, et kaaluvad kordades rohkem kui keha. Ei väitnud et väike mees oled. Pigem nagu hirmuäratav
  19. Fyysiline ja vaimne v2givald.

    Ei ole nendel kassidel ka midagi ükskõik. Ma ei tea mis kasse sa näinud oled. Aga selles suhtes on õigus, et koerad kiinduvad rohkem kui kassid. Jaaa sellepärast ongi koerad kõige vägevamad loomad üldse. Aga teema juurde minnes, siis füüsiline vägivald ei tohiks kunagi lapse kasvatamisel lahendus olla. ERITI väiksena, tegelikult vanemana sama moodi.
  20. Päästjad vs ujujad ja fitnessistid

    Fitnessi naiste kalender tundus vähe ilmekam.
  21. Mida jõuludeks sooviksite?

    Või siis seda.
  22. räpane tänavakaklus

    Muidugi vaata kellega ta kakles seal. Mingid armetud juua täis poole väiksemad vennad kellel mingisugust julgust isegi ei olnud vastu hakata
  23. Mida on vaja teha?

    Sellel vennal on kalorikulu nii suur lihtsalt. Ott ütles ju ka et ta võib kilo kommi päevas ära süüa, ilma et paksuks läheks
  24. Kõhulihaste treeningu kohta

    Vähil nii suured käed lihtsalt.
×