Jump to content

Sakurai

Kasutajad
  • Sisu loend

    543
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Sakurai postitused

  1. Kuidas kasutada [Fast] Creatiin (300) ?

    Selge, nüüd siis tean
  2. Millega Alessandro peale trenni tegeleb.

    Hahahahahahahahahahahahah, see on ju lihtsalt epic. Ma vahetaks kasutajanime küll ära
  3. magamine

    Kui tegemist siiski mingi unehäirega, siis harjutamisest ei pruugi alati kasu olla. Peaks konsulteerima arstiga, kui midagi raskemat. Aga tõsi see on, et venitusharjutused aitavad.
  4. Kuidas kasutada [Fast] Creatiin (300) ?

    Laadimisaeg on ka ju nagu
  5. Mis joogiga juua?

    Kreatiin toimib kuni 60% paremini kui seda koos süsivesikutega võtad.
  6. Palun abi!

    Creatine sama nagu nad kõik on ma arvan, pole seda spetsiifilist kreatiini kasutanud. Sa plaanid Maltoga Kreatiini teha? Dextro peaks parem olema selle jaoks ja odavam ka.
  7. Millal tulevad tulemused?

    Nädala paariga suureneb jõud ja korduste arv seerias. Välimuse kohta ei oska öelda, ei ole ennast peeglist tsekkinud nii
  8. Millega Alessandro peale trenni tegeleb.

    Päris teema kodukas! Kahju et neid JJ street bännereid seal miljon on. Aga muidu ilus
  9. Siin on jah konkreetsed ambaalid koos.
  10. 24 dets!

    Jõulude ajal alati palju söödud. Vaevalt et keegi ennas täis tangib jõulude ajal selle mõttega, et kes teab millal veel saab. Ma ei tea nüüd aga mul tuli jube liha isu peale niiet nomnom
  11. 24 dets!

    Traditsioonid sellised, et jõulude ajal ikka vähe priskemalt saab süüa. Miks sa nii negatiivne oled koguaeg
  12. Ka sellel aastal jaga FIT.- d abivajajatele !

    Mida rohkem seda uhkem
  13. Tõsterihmad

    Õige suhtumine. Ise pooldan ka ilma rihmadeta. Vahest on saanud küll proovida, aga no milleks.
  14. 24 dets!

    Metsikult kõike mida saab
  15. YouTube videod

    Arvatavasti mitte ju, kui seal on lihastes orav..
  16. green tea

    Siis oled tubli poiss :D:D:D Aga jah mina võtaks selle fat burneri. Need kapslid.
  17. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    182, 17, 93
  18. green tea

    Fat burneri alt proovi seda mis naistele mõeldud on, see pole vist pulber. Aga vend vähk kiitis seda ühes teemas. (Y) Aga kuna tegemist on siiski rohelise tee topikuga, siis võta rohelise tee ekstrakt! Efektiivsed muidugi ka omega 3 kapslid. Aga kui ei liiguta siis ega sa suurt ei põleta ka.
  19. aeglane mees

    Jookse rohkem
  20. "Kaalust alla" TV3- st

    Jube koletis on ta igal juhul ja hästi ennasttäis ka. Vastik pekinägu, otsib mingit õigust taga. Nahhui sinna saatesse ronida kui läksid ainult vinguma sinna. Mõõõõteeeeetuuuuuuuu
  21. Miiiksss ma ei kasva ! :S

    Jumala eest, kõige parem soovitus siiamaani. See 500 kulli ei ole raske kokku saada.
  22. green tea

    Huahha, normal dieet. Aga kuuliks, ma arvan et 2 banaani hommikul ja 2 õhtul ei ole nüüd küll midagi mida ülekaalulised peaksid kartma.
  23. räpane tänavakaklus

    Keegi siin rääkis midagi, et iga kord telliskiviga inimesi surnuks ei peksta. Otse loomulikult, ma seda ju ei mõelnudki, oli asjale nagu vürtsikuse lisamiseks juurde poogitud minu poolt. Aga lõpetaks selle teema ära Siiski jõulud. Häid pühi!
  24. räpane tänavakaklus

    Seda teemat ei ole juba tükk aega rääkinud keegi ju Pole ka minu soov teemat edasi arendada, aga kui minu pihta midagi öeldakse, siis vastan ka ju. Elementaarne. Ja keegi ei ole rääkinud mingist kannast näos. Tee faktid selgeks enne kui tõukama hakkad midagi.
  25. räpane tänavakaklus

    Miks lapsik arvamus, just väga täiskasvanulik. Ja mis lapsik ego, ma ei ole enda arvamust ju peale surunud. Teie olete need kes hakkavad solvama ilma minigisuguse põhjuseta. Samuti ei ole ma rääkinud, et mina tänavakakluste põhjustaja olen, vaid räägin asjast nii nagu mina seda näinud olen. No hard feelings!
×