Jump to content

Jurok

Kasutajad
 • Content count

  133
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About Jurok

 • Rank
  Kasutaja
 • Birthday 06/18/1983

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 1. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

  Täna degusteerime Sparta Fitshopis uut Olimp toodet : SOUL RIPPER:
 2. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

  Uus sajaeuro kampaania on alanud! Kingituseks kaasa nüüd Recoveri Feed. Recovery Feed Külasta meid! FitShop Sparta Pärnu mnt. 139C, Tallinn Leia meid Tallinna kaardilt: Kliki siia... E-R 11:00-20:00 L 12:00-16:00 P 15:00-19:00 www.fitshop.ee
 3. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

  Fitshop Spartas degusteerime täna Fast Muscle+..... FAST Muscle+ Recovery Drink For Strength Training Efektiivne taastusjook jõualadele Kasvatab puhast lihasmassi Sisaldab kreatiini ja glutamiini MUSCLE+ on väljatöötatud taastusjook jõualade harrastajatele. Nagu raskustega treenijad teavad on kiire ja täielik taastumine lihaste ja jõu suurenemise eeltingimus. MUSCLE+ sisaldab kvaliteetset vadaku ja piimavalku, aminohappeid, süsivesikuid ja maailma puhtaimat UltraPure™kreatiini. Valkude ja süsivesikute suhe on 1:1 ehk MUSCLE+ erineb seega tavalistest massilisajatest kus see suhe on vahel isegi juba 1:5. Seega ei kogu MUSCLE+ üleliigset vett ja rasva organismi ja seda võib kasutada ka dieedil olles.
 4. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

  Sparta Fitshopis Naistepäeva eri !!!! Palju BB riideid -50% soodukas !!!!!
 5. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

  Sparta Fitshopis üle 100€ puhul antakse tasuta HT-R Fastilt (29,50€ tavahind) Hard Trainer's Recovery Drink Tõhus taastusjoogipulber jõualadele Kasvatab puhast lihasmassi Sisaldab rohkelt kreatiini, glutamiini ja beta-alaniini
 6. Tegelekult tema on 2 kordne mailmameister fitnessis IFBBs..
 7. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

  Täna degusteerime FAst Pro sarja toodet SHOCK !!!! Workout Shock Võimas trennieelne energiajoogipulber sportlastele Parandab keskendumist, tõstab energiataset Parandab lihaste varustatust toitainete ja hapnikuga Aeglustab lihaste treeningaegset väsimist Stimuleerib valgusünteesi, lihasmassi kasvu
 8. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

  Esimesed Kangelased !!!!!!
 9. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

  Täna on SPARTA FITSHOPI 3 aastane SÜNNIPÄEV !!!!!! Kõik kliendikaarte omanikud saavad lisa soodustust 3% !!!! Ehk siis 13%soodustusepäev !!!!
 10. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

  Tänasest Sparta Fitshopis iga 100eur ostuga tasuta Fast Pro AMINO RUSH !!!!! Amino Rush Professionaalne taastusjook aminohapete ja kreatiiniga Eriti võimas kogus tähtsaimaid aminohappeid Stimuleerib valgusünteesi ja kiirendab lihasmassi kasvu Suurendab vastupidavust, vähendab kurnatust, minimeerib lihaste lagunemist Ülikiire imendumisega Ja iga 50 eur ostjale tasuta Sammas 2012 kalender !!!!
 11. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

  Fitshop Spartasse saabunud Olimp kaup : BCAAd, Vitaminid, Kre-Alkaliinid ja palju muud ..
 12. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

  Fitshop Sparta Lahti 11st 20.00ni !!! Tulnud täna palju Fasti kaupa ja muu.. jälle kättesaadavad Olimpi Vitamiinid ja Dextro!!! Degusteerime täna Fast sari Pro toodet WORKOUT SHOCK (kes pole proovinud tulge julgelt ) WORKOUT SHOCK on enne treeningut tarbitav ergutav laadimisjook, mis takistab piimhappe kogunemist lihastesse, parandab pump-efekti ja lihaskasvu. WORKOUT SHOCK sobib eriti hästi lihasmassi kasvatamiseks, parandades treeninguaegset võimsust ja lihaskontraktsiooni. WORKOUT SHOCK tõhustab treeningut järgmiste loomulike mõjumehhanismide abil: 1. Suurendab treeningu intensiivsust: Ergutavatest ja energiat andvatest koostisosadest sisaldab WORKOUT SHOCK kofeiini, atsetüül-L-karnitiini ning atsetüül-L-türosiini, mis suurendavad ärksust, keskendumisvõimet ja parandavad treeningu mõju. Lisandunud treeningefektiivsus võimaldab raskemat treeningut. 2. Parandab pump-efekti: WORKOUT SHOCK suurendab treeningu ajal lihastesse tungiva vere hulka ehk parandab pump-efekti. Samas venivad lihasrakkude membraanid ja võimaldavad lihase läbimõõdu suurenemist. Efekt tekib kiiresti lämmastikoksiidi (NO) tootmist mõjutavate ainete koosmõjul: viinamarja koore ekstrakt, L-tsitrulliin-malaat, L-arginiin AKG ning elektrolüüdisegu. 3. Takistab piimhappe kogunemist: WORKOUT SHOCK takistab raske treeningu käigus tekkiva piimhappe kogunemist lihastesse suurendades mitmete rakusiseste puhverainete sisaldust lihastes. Piimhappepuhvritena toimivad tootes kreatiinmonohüdraat, beeta-alaniin, L- tsitrulliin-malaat ning kaaliumfosfaat. 4. Parandab valgusünteesi: WORKOUT SHOCK sisaldab suures koguses leutsiini, mis on lihaskasvu seisukohalt oluline aminohape. Treenigujärgne taastumine algab tänu WORKOUT SHOCK’ile juba enne treeningut.
 13. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

  Täna Fitshop Sparta Lahti kella 19.00ni !!!! Degusteerime Fast Mass 2 piparmündi-shokolaadi maitseline ....: FAST MASS2 Kõrge valgusisaldusega massilisaja Kiudainerikas massilisaja! Ei soodusta asjatut rasva kogunemist Sisaldab erinevate omadustega valke ja süsivesikuid
 14. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

  Fitshop Spartas nüüd iga üle 100€ ostu puhul saate kaasa TERVE PLOKK 18TK Recovery Protein jooki!!!!!!! (täishind 35,1 €) • Lihtne ja maitsev valmisjook • Sisaldab 21,3g valku ja 20g süsivesikuid • 2 värsket maitset: Maasikas, Šokolaad! FASTi sarja tootearendus on kestnud jätkuvalt juba üle 10 aasta, tootearendustiim teeb pidevalt arendustööd ning teste, et teieni tuua paremaid ja maitsvamaid proteiinitooteid. Protein & Recovery drink on selle arendustöö tulemus. Selles taastusjoogis on ühendatud suurepärane toitainesisaldus ning hea maitse. Üks 250 ml pakk sisaldab 21,3grammi kvaliteetset piimavalku ja 20grammi süsivesikuid See suhe on ideaalne, kui eesmärgiks on füüsilisest koormusest taastumine. Protein & Recovery drink sobib oma ühtlase imendumise tõttu väga hästi ka tervislikuks vahepalaks. Jook ei aja veresuhkrut kõrgeks ning sellest saab energiat mitmeks tunniks. Joogis on väga vähe rasva.
 15. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

  uuesti müügile tulnud BCAA Xplode kõik maitsed !!!!! BCAA Xplode™ BCAA Xplode™ maitsestatud BCAA pulber, lisatud glutamiin ja vitamiin B6! • Kiirendab taastumist, vähendab trennijärgset lihasvalu ja kurnatust! • Stimuleerib valgusünteesi(lihaskasvu) •Antikataboolne: aitab võidelda lihaskao vastu dieedi ja treeningu ajal! •Positiivne mõju kõikidele spordialadele!
×