Jump to content

teedukas

Kasutajad
  • Sisu loend

    19
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

teedukas

  • Tase
    Algaja
  1. liigesed

    suured tänud sulle ! sain nii mõndagi teada nendest linkidest
  2. liigesed

    ei tule sulle keegi sealt appi ! nimelt eraldi ma ei treeni neid kuna need saavad ju muude harjutustega ka piisavalt koormust . esialgu ikka põhilihased suuremaks siis hiljem võim mõelda ülejäänule
  3. liigesed

    ma käsivart ei treenigi ,on see siis nii tähtis ?
  4. liigesed

    nu see higistamis teema on tõenäolisem
  5. liigesed

    liigese rohte on ka siin müügil . kuid see siis tähendab et mul on neid ikka vaja
  6. liigesed

    ma olen kogu elu olnud väga ilusa ja terve nahaga , kuid kohe kui hakkasin lisandeid kasutama siis tulid ka punnid ! suured tänud lingi eest !
  7. liigesed

    ma küsiks kohe mitu küssat nu mul nagu jala ja käe liigesed valutama hakkanud tihedamini( vahest liigesed lihtsalt üliväsinud) ja kui biitsepsi teen siis tunnen et käe luud valutavad . millest probleem ! ja nu kuidas saab nendest punnidest lahti mis kipuvad vahest tulema seljale ( mul õnneks maximum 1tk korragaja mõni vapsee lillat värvi ) kuid mõnel terve selg kirju , nagu ma uurisin siis pidi tulema see nendest toidulisanditest ,et keha saab liiga palju neid aineid . nagu ma aru sain siis nende vastu ei võitle eriti aga kas need kaovad hiljem kui hakkan vähem toidulisandeid kasutama ?
  8. kava

    irw mul oli sama teema ,et kui alustasin siis püütsin teha treenerile selgeks et mul ei ole vaja alakehale lihased !!! nu see ikka käskis teha ja meelitas igatpidi , et nohh natukene, et ei juhtu midagi jne:D nu krt ma jumala tänulik treenerile ma nüüd vaatan jõusaalis neid vendasi kes teevad ainult ülakeha . kui aus olla ajavad naerma küll see Jonny Bravo jutt on jumala õige . koomilised näevad välja nad laiad õlad ja eriti peenikese ja kondise venna alakeha . vaatan et rinnalt lähevad päris kõvad raskused ülesse ja siis kui nad jalga teevad siis nende lagi on see millega ma sooja teen
  9. Puusade juurest..

    ei sellist asja ei tee eluski . krt kõike saab ka spordiga teha
  10. Lihase kasvatamiseks mõeldud tooted

    mida sa siis kasutad ?
  11. Puusade juurest..

    kas oli siis sangadest jutt ? kui oli siis tahaks ka teada kuidas need ära saab võluda lihtsalt
  12. Alkohol

    mõtlesin just sama teema ülesse võtta, et nu meeldib ka õlu ja viin õhtuti umbes 4 õlle ja nädalavahetusel 10 ja siis viina ka väheke kuskil väljas . kui ma tippvormi ei taha siis ju võib või on see enesepetmine ?
  13. kiiresti kaalust juurde

    päris palju
  14. kiiresti kaalust juurde

    ei nälginud olen terve elu burgerid söönud (päris tõsiselt) nüüd mul on toitumine elukutselise treeneripoolt tehtud ja kõiki söögilisandeid . 2x päevas joon valku 4x päevas söön kreatiini ja peale trenni ja ennem trenni ja ennem magama minekut glutamiini ja hommikul multivitamiine ja ennem trenni veel L-carnitini ja nüüd hakkasin Nitrixit sööma (pidi hea asi olema) Tervis on küll mul aina paremaks läinud ega ma ikka päris räigelt lõhkusin oma tervist ennem ... ainult trepist kõndimine võtab põlved päris läbi küll alsutasin kohe nende asjade söömisega . aga jah päris palju roppsõnu tuli treener suust kui kaalule astusin tal vaja võitslus kaal saada kuid kuskilt ei tule . aaa muide mul ka vist 95kg peal jäänud kaal . enam nii kergelt ei suurene kaal pean mainima et päris suur kõht on ka mul ees
  15. kiiresti kaalust juurde

    ma olen 25kg juurte võtnud jõusaaliga ja alustasin sellega 4 kuud tagasi olin 70 ja nüüd 95kg . ja mõõteti mu rasva protsenti ja oli 20% rasva see on küll palju kuid mul alles massisöömis perjood . kuid tekib kohe küimus et kas mul on siis 2kg liha ja 23kg rasva juurte tulnud ? muide jah mul soodustas söögiisu see et olen 12 aastat suitsu teinud ( viimane aasta läx 2 pakki päevas ) ja esimene trennipäev loobusin sellest ja söögiisu oli räige kogueg .
×