Jump to content

KiluKalur

Kasutajad
 • Content count

  54
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About KiluKalur

 • Rank
  Värske olija
 • Birthday 03/27/1976
 1. Silvar Rückenberg

  Tänan kasuliku info eest! Suvisel ajal on villased sokid liiga kuumad. Kas sel juhul vaseliinist piisaks? Ma olen ka apteekidest küsinud, et mida teha villide ennetamiseks, aga nad ei oska midagi vastata!
 2. Silvar Rückenberg

  Mul tekkisid oma 161 km läbides varvastele väga valusad villid juba 2. päeva õhtuks. Ma ei kujuta ette, et ma puhkamata sellise teekonna jalgsi ette võtaks. Täielik agoonia.
 3. Silvar Rückenberg

  Arvan, et saite te selle idee minult ja loodan, et teete rännaku ikka palja rindkerega! http://fideelia.future.ee/kunst/performance/ang.html
 4. Massilisaja võtmine, kui trenni ei tee

  Võimalik, et ta sööb nende kahe korra vahepeal ka, aga ma ei ole sellega nii täpselt kursis. Kas ta sellise toitumisega mitte hoopis paksuks ei peaks minema? Sumomaadlejad pidid 2 x päevas suure portsjoni sööma, et rasva arvelt massi juurde võtta.
 5. Massilisaja võtmine, kui trenni ei tee

  Ta ütles, et tema poolest võib kaalutõus ka rasva arvelt tulla, peaasi, et juurde võtab. Visuaalsel vaatlusel ta liiga kõhn ei tundu, pigem tavaline peenike noormees. Selles vanuses ongi tavaline olek kõhnus. Võib olla ta tõesti sööb tegelikult vähe, sest ta elustiil on selline, et magab kella 03-ni päeval, siis valmistab mitu tundi lõunat, seejärel sööb ühe taldrikutäie liha ja kartulit ning järgmine toidukord, enamasti praekartulid, on alles kella 12-ajal öösel.
 6. Massilisaja võtmine, kui trenni ei tee

  Eesti parim neuroloog olevat teda uurinud ning terveks tunnistanud. Perearstil andis vereanalüüsi, mis oli korras. Ükski arst ei kirjutanud talle saatekirja, et üldse seda jama edasi saaks uurida. Vbl on tal sooleussid, et kaal langeb?
 7. Tere! 22-aastasel noormehel on selline mure, et kuigi ta sööb korralikult ja arstide väitel on terve, langeb kaal pidevalt ja ta tundis huvi, kas oleks mõtet massilisajaid võtta, kuigi ta trenni ei tee. Mis mõju neil oleks? Kas see tekitaks pigem kaalutõusu rasva arvelt, kui inimene on täiesti passiivse elustiiliga?
 8. Strippar Marco Eurovisioonile!

  Vaene Marco! http://www.sahinad.ee/seltskond/item/3314-strippar-marco-saade-6htusook-viiele-alandas-ja-solvas-mind
 9. Strippar Marco Eurovisioonile!

  DJ Ryan Angelo tantsib Eurovisiooni jaoks liiga hästi!
 10. veider toitumisalane artikkel

  Imestasin ka, et osa juttu nagu oleks loogiline ja mõistlik, aga osa segane. Samuti jätsid hüsteerilise mulje pidevad suurte tähtedega sõnad teksti sees. Samu asju oleks saanud kirja panna lihtsamalt, lühemalt ja jama välja jättes. Mõtsin, et uurin siit igaks juhuks, kas hingamise ja söömise vahel võib tõesti olla seos. Esoteerilise teksti tegelikult tunneb peaaegu alati sellest ära, et lihtne tehakse keerukaks ja stiil on segane, kategooriline, hüsteeriline, a'la "mina tean, kuidas asjad on". OK, ühesõnaga ma ei hakka diafragmaga hingama. Ilmselt.
 11. veider toitumisalane artikkel

  Artklist võib muuseas ka lugeda: Mis värk on? Visit My Website
 12. Rasvast lahti saamine

  Aga jumala inetu ja tasakaalust väljas on ju selline keha, millel on jõuline üla- ja peenike alaosa! Esteetilise ja seksika lõpptulemuse nimel palun treeni kõiki lihasgruppe võrdselt!
 13. Kuidas saada kõige kiiremini vormi kodustes tingimustes

  Miks kogu elu peab olema igav, tavaline ja n-ö normaalne? Jumala eest ei tohi kunagi teha showd ega oma ränga tööga saavutatud tulemustega uhkustada. Lõuad pidada ja edasi teenida! Kõik olgu ainult funktsionaalne ja mingit visuaalset harmooniat ja ilu taga ajada ei tohi. Ängistav. Lihased ei ole tõesti ainult visuaalse ilu jaoks vaid lihased on ka tervislikud, seega funktsionaalsed, kui just seda omadust nii väga on vaja rõhutada.
×