Jump to content

AlanBStard

Moderaatorid
 • Content count

  3,900
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

AlanBStard last won the day on October 6 2016

AlanBStard had the most liked content!

Community Reputation

126 Kõrvad kikki - tark mees räägib

About AlanBStard

 • Rank
  Vana tegija
 • Birthday 11/11/1900

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male

Recent Profile Visitors

15,005 profile views
 1. Kätekõverdused.

  Vigasena tegin algul beibekaid, püsti seina najal, siis põrandal põlvedele toetudes et oleks kergem
 2. Vitamiinide ja mineraalide võtmine hommikul

  Sooleseina epiteelirakkude rakumembraan on "rasv". Küll on rasvase menüü mõte imendumisel aeglasem sooletegevus ja pikem kulgemisaeg. Apteegi D-vitamiini kolekaltsiferooli nõrk koht "omastamisel" on aga pigem maksas toimuv konversioon kaltsidiooliks. Inimesel on see konversioon pilla-palla, aeglane ja varieeruv. Veres mõõdetaksegi seda kaltsidiooli. Huvi pärast võib mõõta Synlabis vms.
 3. Naine magas käe ära

  Honeymoon palsy. Üle aasta möödas, kas on taastunud? Surveneuropaatiast taastumine võib kesta päris pikalt, närvi/müeliini elutegevust soodustavad asjad nagu atsetüülkarnitiin võivad kasuks tulla, Voltaren küll midagi kasulikku ei tee
 4. Loodame, et ei teki vajadust ega soovi jõujumalateenistusi piirata. Selle vastu võiks jõujumala teenimise asutused reklaamida ka oma õhuvahetuse kiirusi, sh eri ruumides nagu jõusaal ja riietusruum. Ma eeldan et need on palju suuremad kui keskmisel siseruumil, ja tegu on õhu kaudu leviva viirusega.
 5. Vitamiinid

  Ja kui inimene on sündinud geenius, siis pole õppimisest kasu!
 6. Ansjuu- blogi

  Ainult pärast nülgimist. Pigem mõned väidavad, et läbi terve naha üldse midagi ei imendu. (Samas ei ole need, kes on veendunud et ioonsed ained üldse läbi naha ei imendu, siiski nõus endale katseks nt tsüaniidi nahale määrima).
 7. Abaluu murd ja trenn

  Georg on mul vahel vigastustega järgi aidanud; ta peab siin blogi: http://forums.fitness.ee/topic/34850-vigastuste-ennetamine-taastusravi-jm/?page=9
 8. Parem on ikka mingi kilone/poolene kott osta ja lusikaga süüa, pisikesed tabletikesed vaevalt midagi teevad.
 9. Vigastuste ennetamine, taastusravi jm

  Väga hea. Peaks ise detailsemalt küsima, ja Lysi käest ka küsima. Ehkki Mölleril on niikuinii veidi parem DHA/EPA suhe.
 10. Valgujookide kvaliteedi usaldatavus

  Hiinas lõppes üks ammune piimasegude mürgise lämmastikuühendi melamiiniga spaikimise juhtum mõnedele osalistele surmanuhtlusega. http://en.wikipedia.org/wiki/2008_Chinese_milk_scandal
 11. Vigastuste ennetamine, taastusravi jm

  Röntgen on ainuke võimalus näha oma saba ↑. Asi on seda väärt.
 12. Lihasmass alakaalulisele

  Sa ise oma esialgset väidet küll ühegi uuringuga ei kinnitanud:D Kui pärast meelde tuleb siis vb otsin üles. See Sciencealerti artikkel on hiireuuring. Hiir on minu teada kohastunud süsivesikutel elama, see on üks põhjus, miks hiire toitumisuuringuid ei saa inimesele ekstrapoleerida. Ja teiseks vaatleb ainult üht killukest tuhandetest tervist mõjutavatest asjaoludest, üht kasvutegurit FGF21. Mis iseenesest tundub olevat tore asi, aga analoogselt leptiiniga ütleb probleemide korral kiirelt üles, http://pmid.us/21505329 (see FGF21 paistab üldse funktsionaalsuselt ja käitumiselt ja resistentsusetekkelt väga leptiinisarnane olevat)
 13. Lihasmass alakaalulisele

  Noeitea. Või kohta olen näinud vähemalt üht südamesurmade tillukest vähenemist näitavat vaatlusuuringut. Taimetoitlasegeeni ApoE4 kandjatel võib ehk loomsete rasvadega probleeme olla. Mainitud uuringus ilmselt mattusid ApoE4 kandjad statistiliselt mittekandjate alla.
 14. Omega-3 tasuta? (Eesti Ekspressi vahelt pakkumine)

  Pakuvad vist, mitte ei tule automaatselt. Aga postikuluga koos on see tasuta pakk kallim kui apteegist kalaõli ostes.
 15. SKG transformation journey

  Kui T-geeli munadele (ja ainult munadele) määrida, siis tegelikult võrdub. Aga arst sinna pigem keelaks määrida.
×