Jump to content

AlanBStard

Moderaatorid
 • Content count

  3,897
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

AlanBStard last won the day on October 6 2016

AlanBStard had the most liked content!

Community Reputation

126 Kõrvad kikki - tark mees räägib

About AlanBStard

 • Rank
  Vana tegija
 • Birthday 11/11/1900

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male

Recent Profile Visitors

14,134 profile views
 1. Loodame, et ei teki vajadust ega soovi jõujumalateenistusi piirata. Selle vastu võiks jõujumala teenimise asutused reklaamida ka oma õhuvahetuse kiirusi, sh eri ruumides nagu jõusaal ja riietusruum. Ma eeldan et need on palju suuremad kui keskmisel siseruumil, ja tegu on õhu kaudu leviva viirusega.
 2. Vitamiinid

  Ja kui inimene on sündinud geenius, siis pole õppimisest kasu!
 3. Ansjuu- blogi

  Ainult pärast nülgimist. Pigem mõned väidavad, et läbi terve naha üldse midagi ei imendu. (Samas ei ole need, kes on veendunud et ioonsed ained üldse läbi naha ei imendu, siiski nõus endale katseks nt tsüaniidi nahale määrima).
 4. Abaluu murd ja trenn

  Georg on mul vahel vigastustega järgi aidanud; ta peab siin blogi: http://forums.fitness.ee/topic/34850-vigastuste-ennetamine-taastusravi-jm/?page=9
 5. Parem on ikka mingi kilone/poolene kott osta ja lusikaga süüa, pisikesed tabletikesed vaevalt midagi teevad.
 6. Vigastuste ennetamine, taastusravi jm

  Väga hea. Peaks ise detailsemalt küsima, ja Lysi käest ka küsima. Ehkki Mölleril on niikuinii veidi parem DHA/EPA suhe.
 7. Valgujookide kvaliteedi usaldatavus

  Hiinas lõppes üks ammune piimasegude mürgise lämmastikuühendi melamiiniga spaikimise juhtum mõnedele osalistele surmanuhtlusega. http://en.wikipedia.org/wiki/2008_Chinese_milk_scandal
 8. Vigastuste ennetamine, taastusravi jm

  Röntgen on ainuke võimalus näha oma saba ↑. Asi on seda väärt.
 9. Lihasmass alakaalulisele

  Sa ise oma esialgset väidet küll ühegi uuringuga ei kinnitanud:D Kui pärast meelde tuleb siis vb otsin üles. See Sciencealerti artikkel on hiireuuring. Hiir on minu teada kohastunud süsivesikutel elama, see on üks põhjus, miks hiire toitumisuuringuid ei saa inimesele ekstrapoleerida. Ja teiseks vaatleb ainult üht killukest tuhandetest tervist mõjutavatest asjaoludest, üht kasvutegurit FGF21. Mis iseenesest tundub olevat tore asi, aga analoogselt leptiiniga ütleb probleemide korral kiirelt üles, http://pmid.us/21505329 (see FGF21 paistab üldse funktsionaalsuselt ja käitumiselt ja resistentsusetekkelt väga leptiinisarnane olevat)
 10. Lihasmass alakaalulisele

  Noeitea. Või kohta olen näinud vähemalt üht südamesurmade tillukest vähenemist näitavat vaatlusuuringut. Taimetoitlasegeeni ApoE4 kandjatel võib ehk loomsete rasvadega probleeme olla. Mainitud uuringus ilmselt mattusid ApoE4 kandjad statistiliselt mittekandjate alla.
 11. Omega-3 tasuta? (Eesti Ekspressi vahelt pakkumine)

  Pakuvad vist, mitte ei tule automaatselt. Aga postikuluga koos on see tasuta pakk kallim kui apteegist kalaõli ostes.
 12. SKG transformation journey

  Kui T-geeli munadele (ja ainult munadele) määrida, siis tegelikult võrdub. Aga arst sinna pigem keelaks määrida.
 13. SKG transformation journey

  Selle nahka läks ka testost aretatav rasestamisvastane vahend meestele. Iseenesest suurepärane idee, aga kõigil ei tööta. Selle asemel hakati siis aretama progestiiniga asja, mis paljude jaoks on väga halb idee. Sest suured progestiini depooannused on üks keemilise kastreerimise vahend, ja tundlikel mõjuvad ka väikesed annused halvasti. Mingis võrdlevas uuringus oli nt neegrite endogeense testo supressioon steroidikuuril minimaalne ja asiaatidel väga suur. (PS. ilmselgelt testo ei tee viljatuks, süstile järgnev dihüdrotestosterooni puudus teeb).
 14. Ülikooli teadur demonstreerib teadmisi :)

  Lulz @ (pool)sünteetilise alfatokoferooli, isoleeritud beetakaroteeni ja sünteetilise foolhappe näidete peale arutelu üles ehitamine. Aga jah, eks just sellised asjad moodustavad nn toidulisandite põhimassi.
 15. Ülikooli teadur demonstreerib teadmisi :)

  Toidulisandite põhimass on kahtlase väärtusega. Aga seda on ka näiteks ravimite põhimass. Osa lisandeid on väga põhjalikult läbimõeldud, varustatud korraliku kirjanduse ülevaate ja mõjumehhanismide kirjeldusega. Osa on üsna teaduse lõikava serva peal. Sealhulgas mõned kaalualandajad. Ei saa öelda, et parem teaduspõhisus annab ka parema turuedu, pigem vastupidi. Üks mu lemmikarendaja on mitu korda pankrotis käinud. Toidulisandeid tarbivad rohkem terviseprobleemidega inimesed, nii et suurem suremus tarbijate seas on igati loogiline. See pereisa ilmselt läheb ka siia kategooriasse. Võrrelda tuleks mõju samasuguste tervisenäitajatega inimestel.
×