Jump to content

margus1994

Kasutajad
  • Sisu loend

    39
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

margus1994

  • Tase
    Algaja
  1. millal peaks

    siin foorumis millegipärast räägitakse et pole mõtet nii vara alustada ja muud sellist. huvitav miks nad nii räägivad siis.
  2. millal peaks

    mul on siis küsimus et millal peaks fitnessiga alustama et kunagi ikka maailma tase kätte saada. kas siis peaks juba nooremalt alustama. huvitav kui vanalt coleman ja cutler ja teised sellised paremad alustasid.
  3. on see normaalne

    ei ole, sest ma ütlesin koha enne valesti.
  4. Tõstmise isiklikud.

    ma surun rinnalt ainult 40kg kuna olen 13 aastat vana.
  5. on see normaalne

    ossa pagan nüüd läks küll väga valesti ma mõtlesin rinnalihaste keskelt
  6. on see normaalne

    ei peksa ju.
  7. on see normaalne

    kas see on normaalne kui lihaseid pingutades kõhulihaste keskelt ribid paistavad.
  8. kortsud kõhulihaste külgede juures

    ok tegelt ma lihtsalt tahtsin teada et kas teistel ka selline värk on.
  9. ma olen ma arvan umbes kuu aega trenni teinud ja tulemusi on hästi märgata, kuid kõhulihaste kõrval on nahk kortsuline kui ma keha kallutan. kas see on kõigil nii. ma mõtlesin veel et äkki on selles asi et kiiresti trenni teinud ja nahk pole jõudnud järgi tulla. pekke mul ka pole.
  10. soovitage

    soovitage mulle kuhu teisele lüüa et teine korralikult haiget saaks. noh, nii enesekaitse mõttes. ja et mis teha vastase vastu kes on tugev aga väga pekine.
  11. kas on võimalik

    et siis kas kodus trenni tegijatel on ka võimalik heaks kulturistiks saada, või peab ikka kindlasti jõusaalis treenima. vabandust kui tobe küsimus.
  12. seeriad

    ee, võibolla ma väljendasin ennast veidi kehvasti aga ma mõtlesin seda sama mis mulle seletati. niiet ma teen ilmselt siis enamvähem õieti.
  13. seeriad

    no mida ma siis valesti teen? Ma ei saa aru miks on vaja kohe sõimata.
  14. randmed

    aa, muide ma olen ka kitarrist. rait000'i ma juba tunnen foorumist kitarr.astar.ee/forums ma olen seal kasutaja martra.
  15. seeriad

    ma ei tea kas ma olen seerjatest veidi valesti aru saanud. kas need on nõnda et 1. teen trenni 2.teen venitus harjutusi 3. teen uuesti samadele lihastele sama trenni, ja nõnda jääbki kordama kuni enam ei suuda. on see ikka nõnda
×