Jump to content

eintsius

Kasutajad
 • Content count

  611
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About eintsius

 • Rank
  Tegija
 • Birthday 01/16/1985

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 • Asukoht
  Tallinn
 • Interests
  Sport, tehnika

Recent Profile Visitors

4,121 profile views
 1. Ülakeha ei arene

  Proovi rinnale rebimist või tõukamist teha jõutõmbele vahelduseks. Need aktiveerivad õlavöö ja käed päris tugevalt. Kasutaja AK_47 mainis, et seljalihased ei saa piisavalt koormust vertikaalsuunas tõmmete näol. Olen täitsa nõus - võiks lat pulldown vms lisada sinna. Lisaks ära nende kätte pärast nii väga muretse, pigem tegele selja, õlgade ja rinna arendamisega. Need annavad visuaalselt palju parema efekti. Käed arenevad nendega koos niikuinii
 2. räpane tänavakaklus

  Vene Spetsnaz kasutab seda suht esimese löögina. Nad löövad päka siseküljega sinna. Pole ise kunagia sinna pihata saanud aga ilmselt hea kraam . PS. Huvitav tähelepanek: ilmad läksid külmaks ja Fight Club foorum läks "kuumaks". Inimesed üritavad sooja saada?
 3. Lõuatõmbed lailihasele

  Selga tuleb arendada selle kogus ulatuses. Tihti on vähese võimsuse põhjuseks mõni nõrk koht õlavöös. Ühe-kahe harjutusega miskeid ime-modifikatsioone tehes te lihtsalt eelisarendate normaalseid piirkondi edasi ja nõrku kohti süvendate. Kui pole ammu trenni teinud, siis seda enam on mingid piirkonnad liig nõrgad. Kui mul oleks probleem lõuatõmmetega, siis: ma treeniks korduste vahemikkus 8...12. Iga trenn teeks 1 põhi harjutuse ja hunniku abiharjutusi. Põhiharjutuseks kõlbavad eest althaardega alla tõmbed, eest pealt haardega allatõmbed, pullover(kõik nii trenazööril kui ka torul). Abiharjutused, mida teeks iga trenn: 1.pealthaardega ploki eest vastu rinda madalale tõmbed (alumine trapets), 2.kummargil kangiga vastu kõhtu tõmbed pealthaardega (põhiliselt täätavad suured seljalihased ja tagumine õlalihas) või kummargil kangiga vastu kõhtu tõmbed 3.peopesad ettepoole suunatud (sama mis eelmine, kuid trapetsid on rohkem aktiveeritud ja biitseps ka), 4.hantlitega õlakehitused (trapetsi vorm mõjutab tugevalt kogu selja arengut), 5.biitseps hantlitega. Üldiselt peab kogu selg olema igas suunas proportsionaalselt arenenud, et organism võtaks pidurid maha full-poweril. Seetõttu tulekski teha täielik seljatrenn. Eriti hea oleks kui seda tasakaalustada ka keha eesmise poole lihaste võrdväärse arendamisega. Väga oluline on õlgade sümmeetriline arendamine. Lisaks tasuks eraldi treenida saaglihaseid, mis liigutavad abaluid. Enamus surumisharjutusi treenivad neid. Üks eriti lihtne harjutus on kätekõverdused nii, et toenglamangus lihtsalt surutakse õlad ette ja seejärel tullakse tagasi toenglamangusse. Biitsa peaks tasakaalustama triits jne.
 4. treenib siuke asi kah?

  1500eeq eest saab endale 2 kuu jõusaali pileti või korraliku raske hantli või kergemat sorti kangi või aeroobika palli + mõnelt korralikult treenerilt tõsise kava, mille tulemuslikkust ei kõlba selle agregaadiga ühte lausessegi panna. Kindlasti mõikab see seadeldis. Sellel on kenasti viimasel ajal trendiks saanud kõhu süvalihaste aktiveerimiseks vajalik tugi selgroo toestamiseks. Kõhulihaste arendamise teeb samas asja ära aeroobikapall + kokkuteibitud tennispallid + ülejäänud raha eest saad lisaks korraliku hantli (ei ikka saa seda mainimata jätta :) ). Hantliga saad teha muud lihaste arendamise harjutused ära, mida see seadledis pakub. Kokkuteibitud tennispall: http://davedraper.com/blog/wp-content/uplo...ball-peanut.jpg Süvalihaste treenimiseks 5+ asi ja lisaks turja piirkonnas lülisamba liikuvuse taastamiseks. Nendel teleshopi seadeldistel on põhiliseks probleemiks see, et nad ei ole univeraalsed tööriistad, vaid võimaldavad kindla ulatusega ja väga piiratud arvu harjutusi teha. Baastreenimivahendid nagu hantlid, kang, aroobikapall jne võimaldavad sisuliselt suhteliselt lõpmatut arvu harjutusi.
 5. Lihtsaid nippe kaalulangetamiseks?

  Tõsta valgusisaldust toidus. Juurviljad, puuviljad, rasva-vaene liha (kala, kana, veis) ja pähklid on päris head märksõnad mida kõrva taha panna. Kodujuust ja rasvavaene kohupiim on head valguallikad. Päris hästi mõikavad isulangetajana rohelised taimed, mida poodides pakutakse. Mulle endale meeldivad kõige enam piparmünt ja oregaano. Eestis aetakse nisujahu ja praetud toduõli liiga palju toiduga sisse, need minimaalseks. Uni korda. Minul aitab kaalus alla võtta väga hästi see, kui ma ca 4...5h enne magamaminekut ei söö. Lähen tavaliselt magama 11-12 vahel . Kohvi ei tasu tööl juua, sellega lihtsalt võimalik rohkem pingutada, et siis õhtul rohkem väsinud olla. Must kange tee on hea alternatiiv. Hope it helps
 6. Ma just hiljuti ostsin veoauto varuosade poest veoki tendi fikseerimise kummi. Oli 20eeq/m. Kumm sees, punutud nailon kest ümber. Kestaga koos venib 50%. S.o siis kui on 100cm pikk, siis venib kuni 150cm-ni. Ilma kestata venib 100%. Võimlemiskummid on miski 100..200%. Nõks vähe venib, kuid jäik on. 5+kg pealt hakkab venima. Siduda on võimatu - nailon on liiga libe, tuleb korralikult aad teha vms või kest eemaldaa.
 7. Jõu kasv

  Väga raske hinnata numbriliselt. Sõltub tugevalt treeningu tüübist, kehatüübist, lihasgrupist, harjutusest, tehnikast ja veel must-miljonist asjast. Täpsusta natuke täpsemalt huvitavad harjutused ja hetke vorm, siis saaks midagi numbriliselt hinnata.
 8. Küsimus: Harjutused "küljelihastele"

  Kui soovid kiiresti välja tuua, siis vaja lihastel massi arendada - kordused võiksid 15 kanti jääda. Muidugi lisaks: toitumine, toitumine, toitumine.
 9. Atkinsi dieet pole südamele hea?

  Egas jõusaal pole ka südamale hea. Vaevalt, et Atkinsi dieet on väga hullem südamele kui toores raua rebimine. Igasugune ekstreemne organismi kurnamine on tegelikult lõhkuv. Ei tohiks olla väga uudis.
 10. Jalatrenn põlvevigastusega

  Jõutõstjad kasutavad raskusi alla 30% maksimumist endal taastumise stimuleerimiseks. Selline raskus ei pidavat vereringet kinni pooma, vereringet stimuleerib. Kõige rohkem olen seda näinud westside kavas kirjeldatavat. Otsi: http://www.westside-barbell.com/articles/ Artiklite alt "rehab" märksõna abil. Mõnikord teevad lihtsalt 30 kordust, teinekord 10...20min non-stop. Olen õlgadel proovinud seda - töötab. Põlvede tervise jaoks tuleb hüppeliigeste ning puusaliigeste venivus piisavalt heaks saada ning selja töö ka normaalseks. Selle jaoks peavad nii lihased kui ka sidemed piisavalt venima. Piisava venivuseni jõudmisest edasi on vajalik arendada järgi liiga nõrgad stabiliseerivad lihased nt külgmine tuharalihas. Kui ei ole piisavalt stabiilne, siis piisab näiteks väikesest põlve külgsuunas jõnksatusest kuskil küki keskmises osas, et midagi ära tõmmata - tüüpiline kui mingid nagad võtavad jõusaalis kükkimise rekorditega mõõtu. Alustuseks: http://www.tmuscle.com/free_online_article...ach_to_training t-muscle saidilt saad päris palju infi kui toksid otsingumootorisse "mobility" ja "stability".
 11. Naturalistid SIIA .

  Ma treenin selga ning õlgu päris palju. Just selja laiuse pärast. See esimene pilt on kaugel sellest mis praegu selg tglt mul on. Kui ise vaatan terva silmaga, siis üldse olen natuke suuremaks kasvanud selle 1,5 aastaga, mis nende kahe pildi vahel on . Viimase aasta trend on selg rinnalihastega proportsiooni saada. Inim-lipu harjutuseni tahangi pooleldi jõuda puhtalt see pärast, et nii võimsa harjutuse saaks selja treeningu kavasse lisada + s.o konkreetne eesmärk milleni pürgimiseks sunnin ennast selga pidevalt treenima.
 12. Naturalistid SIIA .

  Panin praegu mobiiliga tehtud pildi juurde, õiget kaamerat ple hetkel kodus. Mul üldiselt selline probleem: kitsad õlad ja laiad puusad annavad kokku ägeda illusiooni, nagu oleks tegemist kõhna poisiga. See viimane pilt annab natuke adekvaatsemad pildi kehaehitusest.
 13. Naturalistid SIIA .

  Ma ei treeni massi juba pikemat aega. Kordused on 5...8 vahemikus. Praegu on üldsuundumus ainult venivuse ning üldise liikuvuse ja koordinatsiooni arendamine. Üritan enda lõbuks inim-lipu nimelist harjutust ära teha , vahepeal oli eesmärgiks ühe käega lõuatõmbe ära tegemine. Kui rääkida suutlikusest, siis lamades surumise rekord on mul 150kg. Üle 130 surun sõltumata vormist . Jõutõmmet proovisin miski aasta tagasi oli 195kg (ei treeni seda absoluutselt). Kükke ei ole maksimumi proovinud, kuid 145 on suurim raskus mida olen proovinud, 10 x 125kg on n.ö isklik rekord. Kükkin 110kg põhjani küki 7..8 korda ära. Kunagi tõmbasin endal selja ära, seepärast vältisin pikemat aega alakeha koormamist. Mõned aastad tagasi sain alles teada, et kui puusad, hüppeliigesed ja selg venivad piisavalt ning selgroo süvalihased on heas vormis, siis ei ole ära tõmmatud selg probleemiks.
 14. Naturalistid SIIA .

  Proovinud olen. Kunagi oli miski Vägilane OÜ vms koplis, ostsin sealt kilo Eesti oma proteiini, siis paar aastat tagasi ostsin ka miski asja, kuid kokku üle 2 kuu pole tarbinud. Kreatiini proovisin ka kunagi sõbraga kahe peale ühe esimestest Tai Kane versioonidest ära. Oli vist 300g kui ei eksi. See kreatiini tarbimine ning viimane katsetus valguga pani lihasmassi lausa häirivalt kiiresti arenema. Sealt oli suht hästi näha, mis vahe on lisanditega ning lisanditeta treenimisel vahe. Panin enda profiilile 2008 aasta pildi üles, kuna rohkem pole eriti häid (olen üldiselt endal ainult trenni tehnikat kaameraga jälginud, pilte pole teinud). Miskit väge head vormi seal pole, surumisharjutusi pole selle pildi järgi paar nädalat teinud ning kõht ka vormist väljas. Suveks saan six-packi välja 2...3 nädalaga sellisest vormist nagu seal pildil on. Kui numbritest rääkida, siis olen 190cm pikk ja seal pildil ca 86kg. Oma ilme kohta sellel pildil küll midagi tarka vabanduseks kosta ei oska .
 15. Naturalistid SIIA .

  Ma sisuliselt treeninud ca 8 aastat ilma lisanditeta. Jõuab kaugele küll, aga aega ja nuppu kulub jubedalt. Treeningul erinevus sees lisanditel treenijatega võrreldes. Lihasmassi on raske hoida, kui ainult toidust saab valku (liha ja piimatooteid vaja palju tarbida).
×