Jump to content

[m]iQ

Kasutajad
  • Sisu loend

    99
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

[m]iQ

  • Tase
    Värske olija
  • Sünnipäev 15.11.1989
  1. EKV 2008

    Seda ma ütlesingi ?
  2. Ma ütleks, et slaalomiga pidurdamine parim viis, minu jaoks vähemalt. T sööb tohutult rattaid, oleks ma omal ajal ainult nii piduradnud oleks iga nädal uued rattad pidanud ostma. Aga kui nii tihti ei sõida siis on T siiski parem ja sellega saab kiiremini seisma kah.
  3. Kükki tehes võhm väljas!?

    Kükk hõmbab lihtsalt nii paljusid lihaseid tööle ja on tõesti raske harjutus. Tegin vahepeal 5 seeriat teineteise otsa mingi 40 sek vahedega vot siis oli tunne nagu oleks mingi 1km maha sprintinud.
  4. Peksa saamine

    Seal piisab ainult, kui oskad nime kirjutada. Osad on küll ahvi arengule sarnased.
  5. EKV 2008

    Tokko oli päris ilusad sõnad neile sinna ritta seadnud, aga see on nõme, et kirjutatakse ainult dopingust aga mitte sõnagi võistlusest endast ja osavõtjatest jne.
  6. EKV 2008

    Eks see ka tuleb, aga läheb aega.
  7. EKV 2008

    Mind (Mikk Raudseppa), Dmitri Voltshanski, Konstantin Fjodorov, Taavi Talah (vist oli see) ja Marek Kalmus, kui ma oman õiget infot.
  8. EKV 2008

    1 aasta ja 4 kuud olen teinud jõusaali trenni, 6 kuud olen olnud Oti juhendamise all. Muidugi oli mul ennem põhi all.
  9. Ullike Oksmaa...

    Nu mida seal imestada, poiss on ju paberitega.
  10. Kaitsevägi

    Kriminaalkorras karitatud isik, kes on külastanud kinnipidamisasutust ei võeta.
  11. 150?

    asi on selles, et jalgadele ei pööra lihtsalt paljud tähelepanu, kuna ei pea seda tähtsaks. Kuid mida teha jalgadega? Kõnnid, sõidad rattaga, kõiksugu pallimängud, jooks jne jne jne, ega kui meil neid vaja ei oleks siis neid vast ei oleks ka seal.
  12. Treening tüdrukule?!

    Mitme toidukorra põhimõte ongi selles, et jagada see väikesteks portsudeks. Kõik praed ei pea olema ju mingi 2kg. Ma arvan, et tema prae suurusel ja sinu omal on vahe.
  13. rosinad peale trenni?

    Sa võiks oma tarkust kuskil mujal jagada. Küsimuse esitaja vaata ise ka keda kuulda võtad, kui mõni inimene KUNNI staatusega vms kirjutab siis tasub kuulata. Aga minuarust peaks olema rosinad täitsa ok peale jooksu trenni.
  14. Palju õnne Kristjan J Konsap!!!!

    Lihas aina kasvabm, nüüd saad torti ka veel peale hammustada, õnnitlused ka minu poolt!
  15. Selle peale ütleks, et Otil on ka töö, pere ja muud kohustused , aga mees laseb nagu orav rattas.
×