Jump to content

raptor

Kasutajad
  • Sisu loend

    85
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

raptor

  • Tase
    Värske olija
  1. Kui julge oled Sina?

    No eks ole ju meil ka selliseid "superstaare" nagu Iglesiase-Anett näiteks. Võimalusi kuulsaks saada on palju nagu näha
  2. Tähtvere jõusaal??

    Ise käin Arenas (www.arenasport.ee). See on Betooni 9A. Täitsa korralik koht;)
  3. Miks on nii...

    Viimasel ajal on näha, et väga palju inimesi tarbib üsna regulaarselt energiajooke.. eriti jõusaalis. No milleks? Parandage mind, kui eksin, aga mis veel viga on? Isiklikult suhtun üsna negatiivselt sellistesse "surrogaatidesse" ja ei näe neil mõtet.
  4. Unehalvatus

    Olen kogenud umbes neli korda. Alguses võttis ikka kõhedaks küll, aga kui asja pisut uuritud sai ja täiesti teaduslik seletus sellele leitud, siis pole nagu viga. Kuigi jah... ülimalt ebameeldiv kogemus... isegi karjuda ei saa, kuigi tahaks.
  5. Pilt ????

    Väga terav
  6. rinnalt surumine

    sa peale rinna ka midagi teed
  7. Mul tuli igatahes pisar silma!

    No igati austust väärt isa!
  8. vend vähk@ 12 POINTS GOZS TO FINLAND

    No jälle leidus inimene, kelle üle kohe hommikul kõhutäie naerda sai Kahju muidugi, et selliseid "ajudoonoreid" ikka esineb. Kas targemat pole teha?
  9. iq

    Ok tundub tegelikult üsna põnev organisatsioon... kuid ma hoiaks praegu siiski pigem raha kokku
  10. iq

    No üks väheseid normaalseid IQ teste igatahes. Tegin testi ära ja sain ka liikmeks . Kuigi jah.. mingit raha ma neile maksma ei hakka, sest selle seltskonna mõte jäi pisut arusaamatuks.
  11. Põlveprobleemid

    Võite mulle vastu vaielda, aga fastumiga te igatahes midagi ei ravi. Olen seda kasutanud suht 8 kuud (sõjaväes), sest põlvedega on probleemid. Peale valu võtmise muud kasu polnud.. ikka sama seis. Teised liigeseravimid (arthryl ja glükoosamiin) aga toimivad väga hästi
  12. Närimiskumm

    Üldiselt mina näiteks olen nätsu närimisest loobunud lutsutatavate asjade kasuks (Orbit drops näiteks). Tegin sellise otsuse, sest tõesti hakkas ainevahetust häirima. Ja üks oluline põhjus oli nimelt selline: närisin nätsu väga tihti, kuid samas käin ka saalis sagedasti ja tarbin proteiini toidulisandina.. hakkasin täheldama, et lõualihased muutuvad tugevamaks ja põsed suurenevad... üsna loomulik ju tegelikult... igatahes ma omale mingeid hamstri põski ei taha ja lõpetasin
  13. tagumine saagilihas

    Arvan, et mõlesid saaglihast:D tagumine saaglihas (m.serratus posterior) (on ülemine ja alumine) Vaata näiteks seda http://www.massaaz.ee/kool/LLT%20testimine_2007/Lihased.ppt
  14. Kuigi jah... toitumine, toitumine, toitumine!!!
  15. Valgu manustamine

    Üle ei maksa pingutada... su keha lihtsalt ei jõua kõike omastada. Ennekõike on asi siiski toitumises
×