Jump to content

Samakamees

Reval-Sport Powerlifting
  • Sisu loend

    2 110
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik Samakamees postitused

  1. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    kirp is by far the coolest one in fitshop
  2. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Läksin täna õhtul peale 9t trenni ja hakkasin kuupiletit maksma kus selgus, et ma ei ole powerliftingu nimekirjas ja küsiti mingisugust hinge hinda. Loomulikult ma ei olnud sellega nõus ja sain oma tava hinnaga, aga öeldi et arvatavasti pean pärast juurde maksma. Mis värk on?
  3. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    See pani küll mind imestama, et soojendusalal olid spordijoogid ja muu kraam. Pole minu silmad ennem sellist asja näinud. Väga vinge! Ise ostsin endale ka spordijooki kaasa, nii et ei hakanud sealt ära jooma, aga järgmine kord tean, et mitte midagi ei osta kaasa :D
  4. Vend Vähk Peab liikuma!

    Palju Õnne! Ja väike uudne dieedinipp sulle: http://www.ohtuleht.ee/528219
  5. Millist "cardio" treeningut teed?

    vahetan meetodeid. Talvel siseruumides velo ja suvel proovin rohkem õues olla. Lihtsalt jooksmist väga ei harrasta, kuna tüdinen ära. Jooksmisele pall juurde ja juba läheb (erinevad pallimängud siis suviti)
  6. Jõusaali asemel jooksma?

    Teiste spordialade harrastajad jõuavad ka siiski väga tihti saali V'hemalt tõsisemad tegijad
  7. Fitshop Telliskivi: Kui hindad kvaliteeti!

    Kas speedshote on juba tulnud?
  8. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    wwwwaaatttaa... O.o
  9. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    blja kus võis tagumik järgmine päev valutada
  10. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    lõpust ei puudunud ka väike uhkeldus oma looduslikult suure "kühmuga" väga hea
  11. THE Olympia weekend 2013

    Ulme kui vesised ja pekised nad ikka on offseasonil Ottiga nii ära harjunud vist...
  12. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    kui peaksid 0ist igat tõmmet alustama, siis oleks vist päris raskeks läinud D
  13. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    200kg on veel lähedamal kui ma arvasin
  14. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Esmaspäeva jätsin küünarnuki tõttu vahele ja teisip oli plaanis "kerge kükk" ja selg. Viimasel ajal oleme kerge kükiga läinud ikkagi väga raskete kolmesteni Seekord läksime üldse 190x1...Täna oli kava järgi 167.5 x 5 kükk ja ütleme nii et väga raske oli. Jalad on taastumata ja vasak säär on valus. Ületreening ja õhtused kossupalli loopimised jätavad oma jälje. Igatahes järgmine nädal veel 170x5 ja siis nädalake puhkust enne võistlust. Ei osanud arvata, et nii kiiresti jõuan 170x5. Esialgne eesmärk oli suve lõpuks kükkida 180, kuu pärast tõstsin normi 200le ja nüüd ma ei teagi mida teha Esialgu jätkan peale võistlusi jalale täpselt sama kavaga. Jätkan nii kaua kuni kinni jääb ja siis lähen 8stele. Pole mõtet lõhkuda asja mis toimib. Igatahes varsti ei tasu mind peale kükki enam raw võistlustel maha kanda
  15. ei jõudnudki volbrikale jah? Kustusid ennem kodus oma rümpade vahel ära
  16. Janar Rückenberg - Team FAST "2016 suvi..."

    Ma ei tea kuidas võistlustel kohtunikele tundub, aga mulle just meeldib see rücki "kiiks" vasaku käega On alati meeldinud, teeb omapäraseks
  17. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    kahesel 210 tagumik maas ja üheselt 200. Selline lennuk oli alt et korra lõi tasakaalust välja tagumiku lahti aga surusin surumise ajal selle vastu pinki tagasi tehnilised vead
  18. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Eelmise aasta sügisel võtsin siis eesmärgis 2013 aasta sügisel ära suruda 200kg. Vahepealne ületreening ajas juba kahtlema, aga praeguseks olen vist jälle ilusasti graafikus. Vigastasin täna veidike küünarnukki aga loodan, et asi paraneb kiiresti ja saan juba järgmine laupäev jälle korraliku trenni teha. Kui suudaks sügisel 200kg ära suruda, siis oleks päris tore areng aastaga ja näitaks mis on võimalik teha korraliku pühendumisega nii 45kg otsa panna oleks täitsa korralik
  19. Onaneerimine ja treening

    Enne rinnatrenni küll hästi ei mõju, isegi paar päeva varem action annab tunda plahvatus kaob ära ja käed on väsinud
  20. Jorgen Matsi

    Õnnitlused!
  21. Minu uus lemmik on Kaisa V'ga ebamugavaks teeb istumise
  22. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Täna oli esimene trennipäev pärast võistlusi. Plaanis oli kergemat sorti kükk. Läksin 5stega üles ja lõpetasin 160x4, ei julenud viimast tegema minna, oleks nibin-nabin tulnud. Kükk on päris kiire tempoga taastuma hakanud ja suve lõpuks võib juba täitsa arvestatav raw vorm olla. Pärsat kükki hakkasin siis kerget tõmmet tegema. Plaan oli 150x5 viimaseks seeriaks, aga läksin 150x5, 160x5, 170x5, 180x5 ja kuna tunne oli hea, siis tegin lõppu veel 190x7 mis on ka isiklik. Kõik tõmbed on nö nulltõmbed, et jätan kangi maha seisma ja siis uuesti, ei põrgata. Praegu mõeldes, siis ei imesta et mul ületreening on, satun hoogu kogu aeg Lõppu veel esiosa, säär ja 30mintsa ratast.
  23. 34. EMV jõutõstmises 2013: esmakordselt 1000kg!

    Pehme üle on hea meel, tegi lõpuks ühe ilusa võistluse.
×