Jump to content

tarmzz

Kasutajad
 • Content count

  284
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About tarmzz

 • Rank
  Kasutaja
 • Birthday 06/09/1988
 1. Madal pulss (30)

  Tõsi ta on, et muutused toimusid sisuliselt üleöö. Samuti ei ole ma kunagi tegelenud eriti vastupidavusaladega, kuid jõusaalitrenni tegin küllaltki intensiivselt.
 2. Madal pulss (30)

  Mõistlik. Suured tänud!
 3. Madal pulss (30)

  Kiire googeldamine näitab, et kilpnääret uuritakse nii ultraheli kui ka vereproovidega? Nädal tagasi andsin uued vereproovid (kui ma ei eksi, siis ka kilpnäärme uurimise eesmärgil). Ma võin küll eksida, aga minu mäletamist mööda 2009 aastal kilpnäärme uuringuid ei tehtud.
 4. Madal pulss (30)

  Aastal 2009 hakkasin ühel hetkel hommikuti tundma, et süda hakkab kohe-kohe seisma jääma. Oli aru saada, et pulss on tavatult madal ja seda kinnitasid ka erinevad uuringud - Holteruuring näitas, et ööpäevane keskmine on 52 ja madalaim 32. Samuti oli muutus toimunud vererõhus, mis varem oli 130, aga sel ajal oli vastav näitaja 100 ringis. Sellele ajale eelnes pidev krooniline mandlipõletik ning samuti küllaltki suur treeningkoormus jõusaalis. Lisaks sai tehtud EKG, mis oli OK ning südame ultraheli, mille kohta öeldi ka, et on OK. Arstide üldine reaktsioon oli, et sportlastel ongi pulss tihti nii madal, aga ma ei pea ennast sportlaseks ja minu arusaam on, et sportlaste puhul käib madala pulsiga kaasas ka hea "võhm", mis minul on alati olnud selline keskpäraselt OK (mitte midagi väga head). Ühesõnaga jätsin selle teema sinnapaika, lõikasin mandlid ära ning treenisin jõusaalis edasi. Aga täna see teema endiselt häirib mind, sest ma tunnen selget seost treeningu ja pulsist tuleneva enesetunde vahel. Paar nädalat tagasi tehti uus Holter ja ööpäeva madalaim pulss oli 30 (keskmine 57). Olen hetkel jõusaalitrennist loobunud. Samuti olen loobunud ka kickboxist, mis on samuti väga intensiivne. Hetkel piirdun 30-40-minutiliste aeroobsete jooksutrennidega u 5-6 korda nädalas (+ venitamine jms). Olen päris mitmete uuringute ootel (sh koormustest, vereuuringud jms), aga on üks valdkond, mille osas kardioloog ei oska väga nõu anda - selleks on treening. Kas selle info põhjal (saan aru, et see võib-olla pole piisav), on midagi, millele ma võiks oma treeningutes (või üldiselt) tähelepanu pöörata? Kas olete kuulnud veel sellistest juhtumitest, kus pulss sisuliselt üleöö sellise muutuse teeb? Ette tänades, Tarmo
 5. MMA RAJU

  Ma tõstaks Mirkko puhul esile seda, kui hästi ta intervjuu andis. Professionaalne igas mõttes.
 6. Hera80

  Olen proovinud vanilje, vaarika, maasika, shokolaadi, shokolaadi-piparmündi, karamelli, ananassi... Kõik on väga head, kuid pikemalt olen peatuma jäänud 2 maitsele: praegu ananassi ja minevikus shokolaadi-piparmündi.
 7. Muusika

  Du Hast on Rammsteini repertuaarist minu arust parim
 8. Uus A-rühm

  Originaal cast on ikka ägedam ilmselt
 9. VALIMISED !

  Jah, Eestis pole ju kaheparteisüsteem ja koalitsioonis tuleb tihti kompromissi saavutamiseks ju ka ühest või teisest lubadusest loobuda.
 10. KOV valimised 18.10.2009

  Selle jutu põhjal tekkis mul küsimus: kas sa oled üldse valimisealine??? Kuidas sa saad öelda, et sind ei huvita, mis sinu ümber toimub ja veel nii uhkelt????
 11. See on üks sari, mida ma kindlalt tahan internetist näha Või on äkki millalgi telekast ka kordus?
 12. Biolabi toidulisandid

  5 aastat tagasi sai seda valku ostetud ja mulje oli väga kehv.
 13. Parteiline kuuluvus

  Selle pärast Keskerakond võidabki, et nende valijad viitsivad alati kohale minna..
 14. Pornokas ja Pealtnägija

  Minule ei jäänud kusjuures sellist muljet, et ta hääl väga väriseks.
×