Jump to content

pixel3

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

pixel3

  • Tase
    Vaatleja
  1. rasvapõletamine kaitsev

    mm.. magustoiduks on kuidas kunagi, mingi karamellkisell, kohupiim, kakaokreem, mingid tavalised kissellid millegiga, vahukoor, jäätis, tarretise moodi asjandused, rohkem eriti ei meenu. Eks ma astun laatsast läbi küsin sealt omale mingeid vitamiine. Aga näiteks kohukesed vms?
  2. Teenin praegu aega vahipataljonis. Jõusaalis olen käinud ~u aasta otsa enne kui väkke tulin, ja siin olen ka üritanud käia nii palju kui saab. Noorteaeg sai 4 kuud tagasi läbi ja nüüd aega rohkem käes ja plaan rasvaprotsent madalamaks saada ja sooviks vähe nõu selle koha pealt. Tavaliselt olen ma nagu massile ja jõule rõhku pannud ning rasva põletamise koha pealt olen suur null vist. Praegu, selle nädala jooksul, olen teinud nii, et üle päeva jõusaal ja aeroobne (HIIT). Toitumisega on siin nagu on, sõdur on kogu aeg näljane, noorte ajal läks shokolaadi kilodega pole midagi teha. Praegu enam nii hull ei ole. Hommikuti antakse meile putru (iga hommik ma ei söö seda sest kopp ees sellest jamast), lõuna ajal on 3 käiguline lõuna ja õhtul antakse ka kuidas kunagi makaroni või kartult vms. Lisaks sellele on vahest hull isu midagi süüa toidukordade vahepeal ja siis vaja ju kohe kohvikusse minna, et selle asja peaks vist ära lõpetama kui tahan rasvast lahti saada? Kas nii näiteks sobib, et kui mingi asja isu peale tuleb siis selle asemel et shokolaad võtta, söön näiteks puuvilja? (banaan, õun, miga idanes veel). Hommikul 6st on jooksma minek (tegelt mõned minutid hiljem, 6st on äratus aga see selleks), enne seda olen võtnud k e r g e proteiini sheigi, on see OK? Igatahes, sooviks mingisuguseid näpunäiteid kuidas ma siin kaitseväes ennast käsile saaks võtta.
×