Jump to content

Batmanmiki

Kasutajad
  • Sisu loend

    48
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Batmanmiki

  • Tase
    Algaja
  1. Viiking Warrior

    Seal võistlesid erinevate firmade truvamehed, ala Alfastar, Scorpion, Securitas jne. Ühes saates osales vist 4 meest ja koosnest 4 või viiest voorust. Seal oli see boomi voor(kakas võistlejat üritavat tasakaalusilla pealt üksteist maha lüüa) Siis paintball Takistusrada Midagi oli veel, aga ei tule hetkel meelde. Aga päris pull sari oli, võiks uuesti midagi sellist teha. Usun, et osalejatest ega ka publikust puudust ei oleks:)
  2. Kehatemperatuur 37,2 juba 2 kuud

    Vabandan, unustasin täiesti ära, et siia foorumisse sellise teema püstitanud olen:) Olen proovinud erinevaid kraadiklaase küll. Need, mis on selle skaala ja elavhõbedaga ja mida peab kuskil 10 min. all hoidma, nendega on juba nüüdseks 5 kuud vist alati 37,2 olnud. Samas vahel koolis nalja pärast olen kraadinud nende elektroonilistega, mis näitavad 2 min. tulemusi. Need on näidanud tulemust, mis jääb normidesse. (36,3-36,8). Nii, et ma ei tea.... Ma ise mõtlen, et äkki on asi väga palju kinni närvides. Sest iga kord kui jälle nats paha tunne , või korra külmavärinad üle käivad, tuleb jälle pähe mõte, et mul on palavik ja et olen parandamatult haige või midagi sellist:D Kohe räägin ka , miks ma arvan et asi kinni närvides on. Niisiis kuskil 7 kuud tagasi kõndisin vanalinnast õhtul koju kui äkki tuli minu juurde mingi narkar ja hakkas ülbitsema.(Üleni mustas, roti nägu , soojal ajal paksult riides). Teate küll "vtsjo, djengi est" jne. Ma ütlesin et mul ei ole ja hakkasin edasi kõndima . Kutt tuli uuesti minu ette ja siis juba tõukas. Siis viskas kopsu üle maksa , viskasin koti käest ja andsin hea lahmaka vastu nina talle. Selle tulemusel ta koperdas poolpikali tahapoole ja tal hakkas ninast verd jooksma. Vaatasin et kutt hakkab end uuesti üles upitama ja kohe kui ta püsti sai panin veel ühe laksu. Siis ta juba lamas ja soigus ning võtsin oma koti ja kõndisin edasi. Hiljem vaatasin ,et mul nukk oli verine ja siis tuli ka kohe meelde et tema ninast oli verd jooskma hakanud.... Järgnevad 2,5 kuud lugesin netist kõike mida leidsin HIV-ist. Otsisin endal igal erineval moel sümptomeid. Nt kui oli korraks nõrk olla, siis hakkasin prablama. et nõrkus on üks kaudne sümptom jne jne. Kuskil detsembri alguses jäin kõhu grippi ja peale kõhugripi taandumist palavik enam üle ei läinud. Teadaolevalt on ka väike madal palavik HIV üks sümptomeid ja niisiis elasingi järgnevad 2 nädalat meeltus hirmus. Und ka ei tulnud, ainult mõtlesin sellele. Lõpuks läksin tegin HIV testi ära ja selgus, et midagi ei olnud. Meeletu kergendus. Seejärel hakkasin jaanuari kuust otsima oma palavikule põhjuseid, kuna ära see polnud veel läinud, samas enesetunne oli hea. Lõpuks leiti mult kopsust mingi asi ja saadeti tomograafiasse. Tomograafias käisin ka ära ja öeldi , et kopsud on suurepärases korras, igatepidi. Seejärel ütles perearst (mitte just kõige targem perearst maamunal) et ainuke asi, millest mul palavik saab olla, on närvidest. Ma ise seda hästi ei usu ja seepärast enam tema vasuvõtule ei läinud . Nüüdseks vahetan homme ära perearsti ja lähen uuesti selle sama jutuga tema juurde. Tõesti, eelmine perearst ei olnud normaalne. Mu vennal olid selged Sarlakid (vist oli see nimi, nahahaigus) sümptomid ja perearst vaatas ainult lapse kurku ja ütles et tal on allergia. Pärast haiglas öeldi muidgui kohe, et poisil on Sarlakid Igatahes selline lugu oli mul...segane tuli, aga loodan et saate aru. Nii et siis küsimus, kas peale sellist üleelamist võib püsiva madala palaviku põhjus olla närvides. ?
  3. Riigipüha?!

    See ei käi küll päris otseselt teemasse, aga: Kas homme on ka kõik jõusaalid kinni ? Võib teab keegi öelda mõnda Tallinnas mis lahti oleks...
  4. Küsimus aeroobse treeningu kohta.

    Aitäh, sain targemaks :
  5. Küsimus aeroobse treeningu kohta.

    Lugesin läbi artiklid juba ennem, sealt vastust ei saanud.... Raamatut mul paraku pole... No ma ei saa aru mis jama see on. Võib olla olen liiga üleolev ja mõistan Teid hukka, aga enamus kordadest kui keegi vajab abi, siis aetakse talle mingit suurt mulli. Küsimus oli ju konkreetne: Kas peale tugevat jõusaali treeningut joostes hakkab rasvapõletus peale varem kui muidu (30-35 pärast algust)? AInukese asjakohase vastuse andis praegu riorijkaard ja mingil määral ka CharlesRoos Aitäh Teile. Ülejäänud - mind tõesti ei huvita teie mõtetu pula, kui teil pole midagi tarka öelda, siis jätke parem vastamata. Tekib siuke tunne et mõni mees kogub lihtsalt postituste arvu. Ja see poel ainult siin teemas, muidu ka nii.
  6. Tervist, Niisiis olen võtnud plaaniks kaotada natsa kehakaalu. Panin toitumise ja treeningu paika. Igale jõusaali treeningule lõppu mõtlesin teha jooksu. Sellest tekkis ka küsimus: Olen kuulnud et aeroobsel treeningul hakkab rasvapõletus pihta alles 30-35 minutit pärast jooksma hakkamist. Mis siis aga alguses esimesed 30-35 minutit toimub? Jooksen niisama tühja ? Ja teine küsimus ,et kui teen enne jooku korralikult jõusaali, nii et ikka higiseks ja võhmale võtab , kas siis mitte ei hakka rasvapõletus kohe jooksma hakates pihta? Aitäh:)
  7. Palavik

    Tere Minul on selline 37,0-37,2 palavik olnud juba 4 kuud. Siiamaani pole ära läinud. Algas täiesti tavaliselt, köhugripist ja jäi lijtsalt kuni siiamaani püsima. Alguses prablasin , kahtlustasin igasugusedi haiguseid, tegin teste jne, kõik oli korras. Pmtsetl olen teinud siiamaani läbi kõik testid alates vereproovidest kuni tomograafiani. Mitte kui midagi. Nii et pmtselt mina ei saanudki teada oma palaviku põhjust ja ausalt öeldes enam ei huvita ka. Esimesed kuu aega oli nõrk olla ja uimane, nüüdseks ära harjunud sellega ja saan trenni teha jne. Käi aga tee veel uuringuid ja vaata mis öeldakse. Madala palaviku puhul tihti ei leitagi põhjust. Palavikul võib olla mitusada põhjust, ngu mulle üks arst ütles. Tean ühte inimest kellel selline asi juba 5 aastat põhjust pole leitud.
  8. Tõeline arnold

    Minu arust on aga see kõige parem :
  9. Seeriad

    Pole küll VendV, aga mina olen asjast aru saanud niimoodi: Iga inimese jaoks on see massi ja jõu korduste arv erinev. Nt mõnel hakkab biitseps kasvama tehes 6 ja alla selle kordusi, teisel jällegi 10-12 kordust. Pead proovima ja vaatama , missugune korduste arv sulle kõige paremini sobib. Minul nt, tuleb massi kõige paremini juurde kuskil 5-7 kordusega seerias. Iseenesest peaks see jaotatud olema aga kuidagi nii: Jõutrenn : Seerias 1-6 kordust Massitrenn: Seerias 6-12 kordust Reljeefitrenn : 12 + kordust Ja soovitatav järjekord oleks : Massitrenn - Jõutrenn - Reljeefitrenn. Ja umbes 2 kuuliste tsüklite kaupa. (Tihti jätan reljeefi vahelt ära, kui just rannahooaeg tulekul pole)
  10. Kõhulihased???

    Ikka aitab, aga põlvili on lihtsalt mugavam teha Mian tegin ise nii, et 2 kuud tegin palju seeriad ja vähe kordusi (tavaliselt 12-15 kordust seerias, lisaraskute abiga)) ja seejärel hakkasin tegema 30-40 korda keharaskusega. Päris hästi aitas. Muide kuskilt kuulsin et kui palju lisaraskustega teha, siis pidi kõht punni minema vms, nagu Ronniel umbes....Vb eksin.
  11. rinna lihased

    Ei, tegelt pole hullu, ma olin ka kunagi siuke. Peaasi et rannas ilusti rind suur oleks ja kõhulihased trimmis. Ideepoolest on 2 lihasgruppi teha väga vale. Esiteks näed sa mingi aja möödudes ebaproportsionaalne välja ja ka vigastused on kergemad tekkima. Rinda ja selga tuleb treenida tasakaalukalt, võrdselt, samamoodi nagu nt kõhtu ja alaselga, biitsepsit ja triitsepsit jne
  12. Kehatemperatuur 37,2 juba 2 kuud

    Jah, olen ka sellest kuulnud. Mina aga ei elanud mignit tõsist haigust üle. Enne seda muidu septembri-novembri kuus oli küll tugev kuiv köha ja vahel suur väsimus. Korra läks asi nii hulluks, e pidin isegi võistlused judos poole matsi peal pooleli jätma...
  13. Tervist Minu mure hakkas pihta 4 detsembril, kui haigestusin kõhugrippi. Kõhugripi ravisin 2 päevaga välja ag apeale seda jäi 371-37,4 palavik iga päev. Olin 2 nädalat kodus ja ravsiin korralikult, nohu ja köha kadusid ära, enesetunne ja söögiisu olid ka head, aga palavik püsis ikka. Käisin pikalt arstide vahelt, diagnoositi põskkoopapõletik, selle ravsiin 7 päevaga välja, enesetunne muutus juba täiesti terveks, sel ajal umbes 1 nädal palavikku ei kraadinud. 2 Jaanuaril viskasin jälle kraadiklaasi alla ja tuli jällegi palavik 37,2. Läksin uuesti arsti juurde ja tegin igausguseid vereanalüüse ja röntgeneid. Kõik vereanalüüsid olid OK ja põletikulisi näitajaid ei olnud. Ainuke asi mis leiti oli kopsust mingi 1,5 cm laigukene , millega mind kopsuarsti juurde saadeti. Sealt edasi suunati mind kuhugi kapsille Msutamäe haiglasse, kus vaadatakse cm haaval üle. Ma suhtelisetl mures ausatl öeldes. Enesetunne on kogu aeg suhteliselt hea, vahel on väsimus, aga palaik püsib kogu aeg selline 37,2. Varsti saab juba 2 kuud sellest. Millest see võib tulla:S Oskab keegi midagi apkkuda? Käiisn ära ka koormustestis, südamelihased korras. Kopsuklamüüdiat ka pole, põletikke ammugi mitte vereproovid ei näidanud. Kõik näitajad on siiamaani nagu korras olnud, aga palavik ainult püsib:( Mida teha?
  14. HIIT, intervalltreening

    Ma arvan et sa said väga hästi aru mis ma mõtlesin... Kui sa ei oska siit välja lugeda ,et kavatsen teha jõusaalis trenni kergemate raskustega , ~20 kordust seerias, siis sul on vist mõistusega probleeme. Või siis sa said väga hästi aru, aga soovid suurendada oma postituste arvu ja annad täiesti mõttetu, ebasobiva ja lolli vastuse, mis pole antud teemaga seotud. Tunnistan, et esitasin küsimuse ise ka veitsa segaselt, aga kui tahta saaks sellest natukenegi asjaga kursis olev inimene aru Vabandan oma otsekohesuse pärast, aga üle on visanud sellised tühipüssid siin foorumis, kes lihtsalt annavad lolle ja mõttetuid vastuseid, eesmärgiga suurendada oma postituste arvu, või siis niisama ilkuda.
  15. HIIT, intervalltreening

    Vabandan, kirjutasin ennem kogemata anaeroobse võhma asemel aeroobse võhma Soov oleks siiski arendada anaeroobset võhma:) Kahevõitlusala millega tegelen on Judo Jõusaalis mõtlesin teha HIIT vahele reljeefi trenni:) (Seda mõtlesingi aeroobse võhma all)
×