Jump to content

0ttt

Kasutajad
 • Content count

  366
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

0ttt last won the day on August 14 2016

0ttt had the most liked content!

Community Reputation

12 Natuke juba nagu teab midagi

About 0ttt

 • Rank
  Kasutaja
 • Birthday 05/05/1991

Kontakteerumise viisid

 • Website URL
  http://www.oivaline.ee

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 • Asukoht
  Tallinn

Recent Profile Visitors

6,469 profile views
 1. Random_R'i teekond

  Nisu ei muutu rasvaks, liigsed kalorid muutuvad. Nn "rämpstoit" on lihtsalt energiatihedam ning seega lihtsam üle süüa ilma, et kõht reaalselt täis saaks.
 2. Madise tee unistusteni..

  Mina saan aga Madisest aru. Kõige kiuste teeb mees seda, mis talle meeldib ning ta teeb seda enda jaoks. Seda enam, et tegu oli algajate võistlusega.
 3. The Aesthetic Project | YouTube

  Super, kõht sai täis video vaatamisest. Miko, mul hakkas Sinust kahju Kuidas järgmisel päeval olek oli..?
 4. Fitme.ee

  Kehatüübid on liigne üldistamine (eriti vastumeelne soovitus "endol" süsivesikuid vältida) ning makrotoitained kehamassist/rasvavabast massist sõltuma. Interface tundub ka liiga kirju ja laiali. Muidu vajalik ja aus ettevõtmine, edu!
 5. The Aesthetic Project | YouTube

  Suur aitäh mõnusa ja oivalise "tordipeo" eest Kui on huvi lähemalt meie projektist teada saada siis olete oodatud meie järgmisele investorkohtumisele, mis toimub juba sel laupäeval. Registreeru SIIN (registreerumine kohustuslik, sest kohtade arv on piiratud).
 6. The Aesthetic Project | YouTube

  Vaatasime ka just preili Oivalisega video ära ning videost tundusid küll toidukogused väiksed Proovisime kohe pannkoogid ka ära ja tulid päris head. Kogus oli väike aga kõhu sai täis! Video järjekordselt väga detailne ja õpetlik. Loodame, et inimesed võtavad õppust ja hakkavad lihtsa vaevaga nüüd makrosi lugema
 7. Annaliisa fitnessi teekond

  Pea püsti! Ära kuula arvamusi, sest igalühel on oma ning see muudab need väärtusetuteks! Nõuandeid on vähestel ning need on ka olulised
 8. HelenaMangFitness.com

  Palju edu võistlustel! Oled suureks eeskujuks paljudele, kuidas mõistusega ettevalmistust teha.
 9. Põnevaid leide toidupoest.

  JUKU JUUST! Pole arvatavasti uudis aga kõik uus on unustatud vana 100g on 34g valku ja 10g rasva http://www.saarejuust.ee/?p=1275
 10. Alakaalus ei saa kg juurde.

  See ei ole kindlasti sellises stiilis trenn ja piisav hulk mida vajad. Esiteks löö oma päeva toidud grammi pealt siia http://www.fitness.ee/kaloriarvuti sisse. Siis saad teada, palju sa praegu sööd. See on kindlasti liiga vähe, seepärast kaal ei tõusegi. Kindlasti soovitan alustada jõutreeninguga. Alusta 3x nädalas ning iga trenn harjutused kogu kehale. Kindlasti alusta raskete baasharjutustega nagu kükk, surumine ja jõutõmme ning lisaks lõuatõmbed ja rööbaspuudel surumised. Soovitan pöörduda mõne asjaliku treeneri poole, kes harjutuste tehnika Sulle selgeks teeb.
 11. The Aesthetic Project | YouTube

  Väga hea video, props kutid! Kõige tähtsam punkt on see, et mainisite kaalu langetamisel/kasvatamisel just protsente. Kindlasti tehke ka video sellest, kuidas pärast kaalu langust kaalu säilitada nn "reverse diet". See teema on eesti keeles absoluutselt katmata ning minu arvates isegi olulisem kui kaalu langetamine. Milleks alla võtta kui ei suuda säilitada.
 12. Lihasgruppide jaotus

  Kui treenid 3x nädalas siis kogu keha läbi. Kui treenid 4 korda siis alakeha ja ülakeha päev.
 13. Kuido Jõgisalu FAST Team

  Kogu idee tundub olevat selles, et iga päev natukene tehes saad kokkuvõttes biitsale suurema mahu (näiteks nädala lõikest) kui teha kord nädalas. Loomulikult on võibolla kellelgi käepäeval 6+ harjutust biitsa
 14. The Aesthetic Project | YouTube

  Väga hea ettevõtmine, kutid! Õige on teha inglise keeles, sest saate suurema vaatajaskonna taha ja seega ka rohkem Eesti fänne. Vaatasin ka kohupiima arvustuse ära ning see oli mõistlik teha eesti keeles. Arvustus ise oli väga aus ja ühtis minu ja mu tutvusringkonna arvamusega. Ise proovisin kakaod enne ja siis banaani ning maitse osas oli eelistus just vastupidine. Kakao oli kuidagi hapu ja maitsetu aga banaani omal oli rohkem iseloomu.
 15. Igati nõus, et tuleb normaalselt süüa aga laksust see juhtuda ei saa arvestades, et seljataga on karm dieet.
×